Şimdi Ara

kablosuz bağdaştırıcı veya erişim noktası sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
8.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar haftasonu laptop aldım.ve internete kablosuz bağlanamıyorum.kablosuz bağdaştırıcı veya erişim noktası sorunu veriyor.sizce ne yapmam lazım.yardımcı olursanız sevinirim.

• wirelles kapalı olabilir nasıl bir sorun acarmısınız
  • wireless açık.1-2 kez girdim bugün.şimdi yine aynı hatayı veriyor.çıkıyor kendiliğinden.
  • şöyle bi sorun.bütün ağları görüyor.ama bağlantı var ama bağlanamıyor.sorunlara gidincede kablosuz bağdaştırıcı sorunu karşıma çıkıyor.yardımcı olursanz sevinirim.
  • mac filitreleme olabilir modemde
  • Bu ağdan iki tane laptop daha var giren.sorunsuz giriyor onlar.telefonlarda keza öyle.ethernetle denedim öyle de giriyor.modemde değil sanki problem.senin dediğini biraz açar mısın?
  • hacı her pc nin mac adrresi olur modemde mac filitreleme diye bir sey var oraya senin pc nin mac adresini giren kablosuz agdan sadece senin pc girer diger baska pcler sifreyi bilse dahi giremez
  • Ne yapmam lazım yani modemde ?
  • mac filitrlrmr varmı ona bak önce yoksa pc wirelles driverları kurulumu
  • mac filtreleme açık ama kimse filtrelenmemiş.
  • driverlarda kurulu
  • acıksa baglanmazsın internete kaptıp dene
  • modem marka nedir
  • bağlandı şimdi.bugün üçüncü bağlanışı.kapatıp açsam yine gidecek.kesin bi çözüm lazım bana.airties.
  • sorun mac ilgili degil ozaman zaten yukarıdada yazmısın diger pcler baglanıyo diye görmemişim elle ip atadınızmı
  • Hayır nasıl oluyor o?
  • bulamadım kardeşim öyle bişey.yazmıyor daha doğrusu.teşekkürler ilgin için.
  • sorun mac filitremeden oluyor olsa hic bi türlü giremez.mac tan değil driverin düzgün ve güncel olduğunu kontrol et.ve kablosuz bağdaştırıcını mümkünse manuel kurmayı dene eğer yapabilirssen.
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.