Şimdi Ara

Kablosuz ADSL Modem mi , Yoksa Normal mi daha iyi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: casual

abi sen aşmışsın bea demek airties 512 k ile 60-62 kb/sn download yapıyor.. bende neden airties en iyi modem diye düşünüyordum. demek nedeni buymuş... arkadaş komik oluyosun.... adresini ver geleyim temiz bi format attıktan sonra adsl speed test yapalım eğer sonucu bırak 62 kb/sn 60 görürsek sana pc + 9108 vericem ayrıca arabamla evine kadar getiricem varmı yüreğin ..???? atıp tutmakla olmuyor bu işler...
    quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

Orjinalden alıntı: tarnat1985

İyi günler Arkadaşım,
    Sana Önerim Airties Kablosuz istiyorsan RT-210. Kablolu Modem Airties Rt-110 u al.Bende şimdiye kadar hiç bir sorun çıkarmadı.Foruma bakarsan en az sorun olan modemlerden birisi AİRTİES.
    Kolay Gelsin....

Ben Airties RT-210 kullanıyorum ve çok memnunum. Veri aktarım hızı zaten 54Mb/s. Yani, şu anki maksimum ADSL veri aktrımının 27 katı :) Onun için bir dezavantajı olduğunu sanmıyorum. Benim bağlantım 512Kb/s yani saniyede maksimum 64 KB demek. Sitelerden ortalama 56KB/s ile, Lİmewire gibi paylaşım programlarıyla ise ortalama 60-62 KB/s download yapabiliyorum.

Mesafenin uzamasıyla ortaya çıkacak sorunlara gelince; MESH teknoljisiymiş, kapalı alanda 150 m mesafeymiş; bunlar hikaye. Mesafenin dışında, aradaki duvar sayısı ve duvarların kalınlıkları da önemli. Benim modemim, WUS USB aygıtından yaklaşık 6-10 metre uzaklta ve arada bir duvar var. Sinyal seviyesi ve kalitesi sürekli %100!

Ortalama büyüklükte bir evde, sorun yaşayacağını hiç sanmıyorum. RT-210 çok kaliteli bir modemdir

Merhaba Casual Arkadaşım,
    Boldshark Arkadaşımın yazısını dikkatli okuduysan; Burada AİRTiES RT-210 nun Daha hızlı İnternete Olduğunu Söylemiyor..Burada Anlatmak istediği 54 mbs/s Kablosuz bağlantı Hızının olduğunu ve Bu hızın internet bağlantısında bir düşmeye Sebep olmayacağını anlatıyor.
    Evet 60, 62 kb/sn Bu hız 512 kbps için normal bir şey değil, fakat bu Hız faktörü telekom`a yakınlığı dolayısıyla oluşmuş olabilir...
    Böylece Tartışmanızın son bulacağını umuyorum...

VzSs Sana gelince; Foruma bakarsan Roboticsin Hergün bir sorunu ortaya Çıkıyor,Bence Airties RT-210 Kablosuz Modem al,Hem fiyatı,hemde kalitesi bakımından...
    Kolay gelsin....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.