Şimdi Ara

KabloNET Yurt Dışı Çıkışları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Frécoß

Benim çıkışlarda ne TT ne de SOL gözüküyor.

Şimdi bir şansımı denedim. Daha önce TT IP havuzu tecrübem olduğu için baştan belirttim , TT gelirse tekrar değiştiririm diye. Ki zaten şu olsun bu olsun diye seçemiyorlar , sistem otomatik atıyor. Çok şanslı (!) olduğum için TT geldi yine. Yalnız yurtiçi sonuçları gerçekten muazzam. İzmir içi 15-20ms ping değerleri görürken bu 0-1 ms'ye düştü. İzmir'de gördüğüm değerleri de diğer illerde görmeye başladım. Ama gel gelelim yurtdışı felaket.

KabloNET Yurt Dışı Çıkışları

Bu 178'li IP havuzundayken :

Bu da 195 (TT) :

bende değiştirrtim karşıma daha bilgili biri çıktı sizin lokasyonunuz gebze ye bağlı olduğundan sol çıkışı yakalamanız imkansız dedi deneyelim dedim tekrar ararım olmadı tekrar 195 ip verdiler :/

• Hocam şöyle bir konu açtım :

https://forum.donanimhaber.com/kablonet-yuksek-ping-problemi-cozumu-ip-degisikligi--125931574

46'lı IP ile benim sorunum çözüldü , TT çıkışı olduğu halde SOL çıkışlarından bile daha iyi ping değerleri görüyorum. Fakat konuda başka bir arkadaşın yazdığına göre ikimiz de aynı IP aralığında olup İzmir'de olmamıza rağmen o arkadaş çıkışları SOL'den alıyormuş ve değerleri benden kötü. Belki de arkadaş CGN havuzunda ve modemdeki gördüğü IP ile internete çıkış IP'si farklı , bilemiyorum. Lakin demek istediğim bölgenize göre en uygun ping değerlerini gördüğünüz çıkışa denk gelmeniz gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.