Şimdi Ara

KabloNet Yeni Gpon Tarifeleri: 1000/100=294, 500/50=224, 300/30=184, 200/20=154 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
8.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wifi 6 ile 1 gbps kablo ile aldığım internet 500 ü gecmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha gerçekten de çok iyiymiş. geçen sene bizim binaya kablonet gelmişti, apartmanın girişinde kutusunu falan görmüştüm ama ben fiyatları çok yüksek diye almamıştım, bu 200/20 efsaneymiş. comnet'e peşin ödeme yapmamış olsaydım geçerdim gerçekten.

sorgulamada şu sonuç çıkıyor, yani bizde gpon var mıymış? istesem faydalanabiliyor muydum acaba bilgisi olan var mı?

"Seçmiş olduğunuz adreste fiber altyapısı ile 4K KabloTV ve 1000 Mbps'ye kadar destekleyen Kablonet hizmeti sunulmaktadır. Size uygun kampanyalarımız için kampanyalar sayfamızı inceleyebilirsiniz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 24 Temmuz 2022; 5:29:32 >
  • Evet, yazdığınız sorgulama sonucuna göre faydalanabilirsiniz.

• taydag kullanıcısına yanıt

Vallahi çok iyiymiş 4 ay önce böyle bir fiyatlandırma olsaydı direkt geçerdim ama şimdi 2024'e kadar internet kullanım hakkım var onu yakmak istemiyorum KabloNet Yeni Gpon Tarifeleri: 1000/100=294, 500/50=224, 300/30=184, 200/20=154 

• Merhabalar sitesinde vdsl 100 mbps gözüküyor fakat 1 yıl önce turuncu kablolu beyaz kablonet kutusu takıldı binama gpon sistem dediler bize fakat vdsl çıkıyor sonuçta bilgilendirebilecek var mı acaba?
    KabloNet Yeni Gpon Tarifeleri: 1000/100=294, 500/50=224, 300/30=184, 200/20=154

• kbrfurkan K kullanıcısına yanıt

Sorgulamayı www.turksatkablo.com.tr/internet-SSS adresinden yapıyorsanız ve max 100 mbps kadar ibaresi varsa muhtemelen kutuya henüz sinyal verilmemiştir sistemde gözükmüyordur. Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz biraz baskı yapıp bağlatabilirsiniz. MH den sonuç çıkmazsa il müdürlüğüne dilekçe verin geri dönüş yaparlar.

• kbrfurkan K kullanıcısına yanıt
    Eve hangi kablo geliyor? Önemli olan o.
    Sarı fiber kablo mu yoksa koaksiyel kablo mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Star_Fighter S kullanıcısına yanıt

Henüz hiç kimse hizmet almıyor o yüzden yansımamış olabilir MH aradım sistemimde hiç gözükmüyor dedi büyük ihtimalle bağlatmak istediğimde gelen ekipler bilgi verecek veya santrale kendim gidip düzelttirip abonelik başlatıcam.

• zifco Z kullanıcısına yanıt

Hocam eve kablo gelmiyor çekmediler abonelik başvurusundan sonra gelip çekeceklermiş ve gpon daireye kadar fiber çekilcek demişlerdi ilk taktıklarında muhtemelen sistem güncel değil bi santrale gidip sordurmam lazım.

• Seçmiş olduğunuz adreste fiber altyapısı ile 4K KabloTV ve 100 Mbps'ye kadar destekleyen Kablonet hizmeti sunulmaktadır. Adamlar yıllardır altyapıya yatırım yapmıyorlar. Amerikada kendi emsalleri 600 mbps 1 gbps verirken Türksat'ın yatırımı bu kadar olur.

• sistemtasarim S kullanıcısına yanıt

En büyük sorunlardan bir diğeri de binada fttb kutusu olan yerde vaktiyle fiber ile dairelere çıkarmak yerine coax ile çekmiş olmaları. Bu sebepten aslında çoğu fiber sahibi fiber değil vdsl gibi kullanıyor.

• Adamlar binaya kadar fiber çektiler sıfır kutu koydular, apartmanda hiç aboneleri yok, dedim ki 200 verin alayım, altyapınız uygun değil diyorlar. Bu binaya giren fiber kablo ne o zaman yada niye çektiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 30 Temmuz 2022; 0:24:36 >
  • bu altyapı çok eskiye dayanıyor. Yıllardır coax kablo var. Fibere yatırım yapmadılar.Devlet firması olduğundan yapılan aktif kablo gibi firmaların lisanslarını iptal ettiler. Sadece Türksatkablo versin diye hizmeti sağladı.

• Arkadaşlar hangi linkten gpon altyapı öğrenebilirim? Edit: SSS sayfasının en altında varmış oradan öğrendim. Binaya kutu takılmasını sürece alınabilen bir hız değil sanırım. Bu kutunun takılması için iletişime geçilebilecek bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyleykenboyle -- 3 Ağustos 2022; 21:12:20 >
  • Bu gpon nerede var? Ben hic bir yerde gormedim :)

• olmayan altyapının tarifeleri... coax'ta artık tıkandılar, docsis 3.1'e geçmeleri gerekiyor. analog yayınların da hepsi kapatılmalı.

• Yeni eve taşınacağım. Apartman A ve B bloklarından oluşuyor.

Benim bloktan altyapı sorgulatınca VDSL gözüküyor. Diğer bloktan sorgulatınca Fiber 100mbps diyor nasıl oluyor bu iş

• komoL kullanıcısına yanıt
    Hocam normal ücreti 154 TL değil mi siz neden indirimli haliyle 187 TL ödüyorsunuz?

• Selamlar

Kablonet gpon a sahip şanslı küçük kesimdenim sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Yukarıda birisi sormuş eve fiber kadar fiber geliyor mu diye. Evet ont si kendi içinde olan bir fiberle modeme kadar fiber geliyor.
    KabloNet Yeni Gpon Tarifeleri: 1000/100=294, 500/50=224, 300/30=184, 200/20=154

• Smokectr S kullanıcısına yanıt
    1000mbit speedtest ve pinglerinizi paylaşır mısınız;)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.