Şimdi Ara

Kablonet/Uydunet İnternete Bağlanamama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kablonet kullanıcısıyım modemimde internet ışığı doğru bir şekilde yanıyor. İnternete usbden bağlanmıyorum direkt ethernetten bağlanıyorum. Modemde ve pcde internete bağlandığım gözüküyor fakat internet tarayıcısına girince herhangi bir site yazınca siteye açılmıyor, girmiyor. Aynı şey tüm sitelerde var. Bir türlü çözemedim. 444 0 126 'yı arıyorum operatöre bağlanmak için 5 dakika bekleyiniz diyor fakat bekliyorum bekliyorum kimse gelmiyor telefona. Bir türlü halledemedim. Bu sorunu nasıl halledebilirim yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ediyorum, yardımlarınızı bekliyorum...

Not: TTNet'i hâlâ kestirmediğim için ttnetten internete bağlanmış bulunmaktayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 16 Aralık 2008; 22:39:19 >

• Up. Yardım Edin Burağa Arkadaşlar.
  • ethernet sürücünü kaldır tekrar yükle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

ethernet sürücünü kaldır tekrar yükle.

TTnetten bağlanıyor kablonetten bağlanmıyor. Normalde kablonetten bağlanabiliyorum ama ilk defa böyle birşey oldu? Ethernet sürücümü kaldırıp tekrar yüklemem kesin çözüm müdür acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevidaL

quote:

Orjinalden alıntı: Sovalye1991

ethernet sürücünü kaldır tekrar yükle.

TTnetten bağlanıyor kablonetten bağlanmıyor. Normalde kablonetten bağlanabiliyorum ama ilk defa böyle birşey oldu? Ethernet sürücümü kaldırıp tekrar yüklemem kesin çözüm müdür acaba?

aynı durum bende de olmuştu geçenlerde. bağlandı görünüyordu bağlanmıyordu. etherneti kaldırdım (program ekle/kaldır dan) sonra yeniden kurdum girmeye başladı.
    belki kablonette bir sorun olabilir arayıp öğren derdim ama kimse çıkmıyorsa öğrenemezsin de tabi.

• @Sovalye1991 yardımcı olduğun için teşekkürler. Ethernet sürücümü kaldırıp tekrar yüklemeyi sonra denerim ama ilk önce kablonete ulaşmam lazım...
  • başka çözüm yolu yok mu
  • halledemedim arıyorum 10 dakika bekleyiniz diyor...
  • Hatırlatmanız için teşekkür ediyorum...
    Az önce internetten baktım 2 tane ödenmemiş fatura var acaba ondan mı girmiyor internete? Telefonla ulaşmayı deniyorum " 10 dakika sonra operatöre bağlanacaksınız " diyor, bağlanmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevidaL

Hatırlatmanız için teşekkür ediyorum...
    Az önce internetten baktım 2 tane ödenmemiş fatura var acaba ondan mı girmiyor internete? Telefonla ulaşmayı deniyorum " 10 dakika sonra operatöre bağlanacaksınız " diyor, bağlanmıyor.

Olabilir tabi.. Olmazsa sizin yerinize bir başka biri 444 0 126 ü arayıp arıza kaydı bıraksın..
  • evet faturaları ödemeyince online ışığı yanar activity de yanıp söner ama interneti kullanamazsınız. faturaları ödemeye bakın :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcanka

evet faturaları ödemeyince online ışığı yanar activity de yanıp söner ama interneti kullanamazsınız. faturaları ödemeye bakın :)

Sanırım sorun faturaları ödemediğimden kaynaklanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.