Şimdi Ara

KabloNet'ten yeni servis NİTRO - 3,90TL'ye 24 saat 100 MB hız kotasız internet (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
7
Favori
33.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende siz üyelerimiz gibi Nitro İnternet hizmetini merak edenlerdendim ve Müş Hiz. arayarak Nitro Hizmetini aktifleştirdim 1 saat içinde onaylanmıştı , gerçekleşdirdiğim bir kaç denemelerimide sizinle paylaşmak istedim merak edenler vardır belki aramızda...? Kullandığım programlar herkes tarafından genelde Download yapanlar için bilinen programlar.

İdm 'gibi kullanılan bir program'' BitComet '' kullanışlı tavsiye ederim şu aralar İdm hatalarını almaktan sıkılanlar için ideal bir program.

Paylaşacağım Resimler ;

1.Yaptığım Hız testi

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1559612/8ae4ae2e-ea58-4fbb-ae1e-4847a9dd4e74.png

2.BitComet ile bir film sitesinde Vip üyeliğim bulunuyor Download hızıda o şekilde bilginiz olsun.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1559612/11b86164-83f0-4e58-8cc2-cef2ff3342d6.png

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1559612/91d4792b-5e49-46db-9b6c-da9d0c8f9a6e.png

3.Resimler ise U torrenten olucak bu Vip üyeliksiz Download Hızı

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1559612/99431e31-a26b-471b-8aa0-c2096884b13f.png

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1559612/fee0c8c2-552e-4085-abc1-7bf608b8a8b1.png

Paylaştığım Resimler arkadaşlar Download hızları çok stabil değil genelde değişmekte ama hızları gayet iyi bana göre 42.26 gb Blu-ray iso. dosyasını 2 saat 05dk olarak belirledi tabi zaman zaman hız değişiklikleri olsada genelde benim için memnun edici bir durum Film tutkunu olarak Blur-Ray filmler için ise bu hız benim için bulunmaz nimet , Teşekkürler UYDUNET...
  • Nitro için film biriktirenler, bir seferde ne kadarlık dosya çekiyorsunuz? PM ile de cevaplayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Nitro için film biriktirenler, bir seferde ne kadarlık dosya çekiyorsunuz? PM ile de cevaplayabilirsiniz.

kullanacagın site kaliteli olmalı genelde 1080p indiriyorum 15-20gb oluyor blueray'ler 50 gb tan assagıya degil harddisk dayanmaz onlara
    KabloNet'ten yeni servis NİTRO - 3,90TL'ye 24 saat 100 MB hız kotasız internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 26 Eylül 2015; 18:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler izmir üçyol da bağlatmak istiyorum 25 mbit fiber 48 tl olan kampanyayı. Pazar günleri ve akşamlar ms ping çok artıyormuş sizde durumlar nasıl kullananlara sormak istedim

noktada oturuyorum. arada sırada CS oynuyorum. daha bir sıkıntısını görmedim
  • Uydunet'e yeni geçtim. Yanlız bu nitro hizmeti Playstation sahibi için bulunmaz nimet. Çok memnunum. 45-50 GB den başlayan ve özellikle Ön sipariş verilen oyunlar için muazzam hizmet.
  • HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    Doğru söylemişsiniz çok iyi hizmet bencede sonuçta saniyede yaklaşık 12 megabayt veri ve akk yok oyunu satın aldıktan sonra hizmetide aktif ettinizmi sıkıntı olmaz. Keşke bizim buralardada olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100Mbit ve kota yok , 24 saatlik süre için . Çok iyi . Download edecek birşeyler arıyorum , zorla bir 70 GB daha topladım . Eski film ve oyunlar dahil . :D

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

100Mbit ve kota yok , 24 saatlik süre için . Çok iyi . Download edecek birşeyler arıyorum , zorla bir 70 GB daha topladım . Eski film ve oyunlar dahil . :D

Uh başgan ne yaptın sen ya
  • Uydunetiniz varsa bol sömürmeler

bulunmaz nimet
  • Çok iyi hizmet ya
    Az önce online işlemlerden aktif ettim. Evde değilim Teamviewer'dan bağlanıp torrente yüklendim. Hızım 3'e düşmüştü şu anda laptop kablosuz bağlı 80mb civarında bağlantı hızı var.
    Shadow of Mordor indiriyordum sanırım seed'den dolayı DL hızı 2-3mb arasında değişiyor. Docsis 3.0 modem.
  • HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    PS 4'de 16 mbit'i geçmiyor bende.Siz de indirme hızı nedir?
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 serverlarda download limiti var hızınız ne kadar olursa olsun fark etmiyor yabancı forum sitelerindede bu sikayet dile getiriliyor
  • Arkadaşlar 50 mbit+250 gb kotaya 89 tl veriyorum. Kotayı ay sonunda mutlaka aşıyorum. Son 1-2 gün filan 3 mbit e düşüyor genelde. Çok rahatsız etmiyor ama yinede nitrojen, uyku yok u bir denemek isterdim. Aylık miktar fazla olmasın diye uyku yok yada nitro da almıyorum. Sizce ödediğim miktar fazla mı? Uyku yok ve nitroyla kullanacağım daha iyi bir kombin var mı? Siz neler kullanıyorsunuz?

• merhaba docsis 2.0 modemim var. şu an uydunet hızım kotayı astıgımdan dolayı 3 mb, nitro alırsam muhtemelen maximum hız 15mb falan olucak ama bana yeter gibi düşünüyorum. 60 gb falan indirme yapmam lazım ki 15mb hızla kolayca yaparım 24 saate. bu hizmeti alabilir miyim?

internetten satın al'a basınca satın alamıyorum nedense.
  • Tamam işte ondan alamıyorsun. Vermez sistem. Sana yetse bile sistem bu şekilde işliyor. Doc3 yoksa aktivasyon yapamıyorsun.

Sayfasında açıklama görebilirsin 20+ hız için doc3 şart. Sen ne kadar altında hız yeter desende malesef

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı paket var ve sırf UL hızı için ben bu pakette ısrarcıyım.Benimde DL son 2-3 günde bazı aylar bitiyor bazı aylar 40-50 GB kalıyor, belli olmuyor ama UL genelde 250 GB civarında oluyor.
    Maceraya girmeyi pek sevmem diyorsan bence paketinde kal.
    Ama bir deneyim bakayım diye düşünüyorsan 25Mbps/25GB = 39 TL/Ay ve üstünede sabahlar olmasın kampanyası (00:00 - 09:00 arası kota yok) 9.90 TL/ay toplamı 48.90 TL/ay olur ama kullanışlı mı olur nasıl olur bilemem ;)
    Ben bir ara çok niyetlendim değiştireyim 50 Mbps çokta gerekli değil ev içi kullanımında ama UL hzıından dolayı 50 Mbps paketimden vazgeçemedim.
  • 1 saattir online işlemlerde nitroyu arıyorum. Daha kötü yapılamazdı sanırım bilen varmı:?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesort

1 saattir online işlemlerde nitroyu arıyorum. Daha kötü yapılamazdı sanırım bilen varmı:?

online işlemlere gir/hizmet işlemleri/mevcut hizmetler /tarifenin yazılı olduğu kutunun sağında mavi yazılar var orada servis ekleye tıkla nitroyu radan sececeksin
  • Merhabalar,

Uydunet, Ankara, Cankaya, Bahcelievler Mahallesi, Kazakistan Caddesi (emek 4. cadde) nde nasil? kesinti, internet problemi oluyor mu? orada kullanan musterileri internetten, hizindan, baglantinin kesilmemesinden, genel olarak internetten memnunlar mi? gecmemi önerirler mi?

Turkcell superonline kullanicisi idim aylik 59 try öduyordum, fakat, 10 mg bit hiz, 50 gb, 31.99 try´ye gecis yapacagim. önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

Orijinalden alıntı: mesort

1 saattir online işlemlerde nitroyu arıyorum. Daha kötü yapılamazdı sanırım bilen varmı:?

online işlemlere gir/hizmet işlemleri/mevcut hizmetler /tarifenin yazılı olduğu kutunun sağında mavi yazılar var orada servis ekleye tıkla nitroyu radan sececeksin

bende çok aradım bu servisleri sayende buldum thanks.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.