Şimdi Ara

Kablonet ten Dört Köşe Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son Başvuru : 31.12.2017

Kampanya kapsamında müşteriler; Analog KabloTV ve KabloTV Giriş Paketine, 10 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) AKN’li Eko Sınırsız Kablonet tarifesine ve Kabloses Her Yöne 50 dakika paket tarifesine abone olacaklardır.
    • Kablonet, KabloTV aktivasyon ücretleri alınmayacak olup Kabloses aktivasyonu talep edilmesi durumunda 24TL karşılığında sağlanacaktır.
    • 24 Ay taahhüt istenecektir.
    • Taahhüt süresi boyunca; Analog KabloTV + KabloTV Giriş Paketi + 10 Mbps’ye kadar 50 GB AKN EkoSınırsız Kablonet + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 39,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
    • Kampanya kapsamında numara tahsis ücreti (12 TL) alınmayacaktır.

• Kampanya 13.06.2017 – 31.12.2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
    • Kampanya kapsamında müşteriler Tablo 2’de belirtilen; AKN’li Eko-Sınırsız/Kotalı/Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine ve KabloTV tarifelerine aynı anda abone olabileceklerdir.
    • Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenecektir.
    • Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
    • Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (96 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (96 TL) ücreti alınmayacak olup Kabloses Aktivasyon ücreti, müşterinin aktivasyon istemesi durumunda 24 TL olarak ücretlendirilecektir.
    • Kampanya kapsamında müşteriler; 10 Mbps’ye kadar (50 GB AKN) Eko Sınırsız Kablonet tarifesine, KabloTV Giriş Paket tarifesine, Analog KabloTV tarifesine ve Kabloses Heryöne 50 dakika paket tarifesine abone olacaklardır.
    • Taahhüt süresi boyunca; 10 Mbps’ye kadar 50 GB AKN Eko Sınırsız Kablonet (24 TL) + KabloTV Giriş Paket (15,99 TL) + Analog KabloTV (Ücretsiz) tarifesi ve Kabloses Heryöne 50 dakika paketi (ücretsiz) tarifesi 39,99 TL olarak uygulanacaktır.
    • Kotalı internet tarifelerinde tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, maksimum ücret olarak belirlenen ücreti geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti 0,50 TL x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır.
    • Kampanya kapsamında numara tahsisi ücreti (12 TL) alınmayacaktır.
    • Kampanya kapsamında müşteriler Temel pakete ve Üst pakete ise tarifeler arasındaki fiyat farkını ödeyerek abone olabileceklerdir.
    • Müşteri talep ettiği Tablo 2’ de belirtilen KabloTV ve Kablonet tarifesinden kampanya başvurusunu yapabilecektir.
    • İlk ay Temel, Üst ve Altın Sinema Paketi şifresiz olarak kampanyaya giriş yapan tüm müşterilere sunulacaktır.
    • Bu kampanyadan; sadece Analog Kablo TV aboneliği olan müşteriler ile aktif Analog KabloTV aboneliği olmayan müşteriler ve yeni müşteriler faydalanabileceklerdir.
    • Müşterinin kampanyaya Temel/Üst Paket ile başvurması durumunda; Temel ve Üst paketin, ilk ay kampanyaya katılan tüm abonelere şifresiz sunulması nedeni ile taahhüt cayma bedeli hesabına dâhil edilmeyecektir.
    • Müşterinin kampanyaya Temel/Üst Paket ile başvuru yapması durumunda ilk ay Temel/Üst Paket için ilave fatura çıkarılmayacak olup Giriş Paketi faturası çıkarılacaktır.
    • Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda aşağıdaki fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 10 Mbps’ye kadar 50 GB AKN’li Eko-sınırsız + KabloTV Giriş Paket + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifeleri dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Aşağıda belirtilen tarifeler dışında başka bir tarifeye geçiş yapılamayacaktır.

Diğer kampanya detayları için Türksat Kablo Dört Köşe Kampanyası Web Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pau_20 -- 14 Haziran 2017; 12:17:26 >

• Tüm tarifleri inceledim eğer 10mbps/50mbit 39.99 TL yeter derseniz en uygunu bu. Yok ben 5 e düsemem en azından 8mbps ye düşeyim derseniz de en uygunu 24 Mbps'ye kadar 50 GB AKN'li Eko-Sınırsız + Kabloses her yöne 50 Dakika 46,99 TL.
  • 50 mbit akn li gelmedikçe çöp şuan 25 kullanıyorum çok memnundum ancak son yaptıkları manevralar çok çakalca.
  • Ben bugün 24mbps 50gb temel paket analog TV numara taşıma ayda 55 e başvurdum. Sınırsız 10mbits gibi birşey aslında. Fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornedo

Ben bugün 24mbps 50gb temel paket analog TV numara taşıma ayda 55 e başvurdum. Sınırsız 10mbits gibi birşey aslında. Fena değil

55 Tl pahalı değil mi 46.99 tl olması lazım o paket.
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,517,konusturan-tv-ve-internet-br-kampanyasi
  • kimi nasıl öpeceğini iyi biliyor bunlar.
  • en önemli konuyu atlamışsınız :D

eski aboneler yararlanamıyor, hatta aynı adres de farklı bir soyadlı kişi olsa bile abone olamıyor.

abone istemiyoruz diyorlar resmen
  • Ne zaman akkli paket getirdi uydunet böyle oluckasa uydunet kullanmaya devam...

Edit: şuanda kullandığım 50 mbit 250gb akk yok. Uydunet iptal edip türknete geçerim daha ucuza aynı hızda(24 mbit) akksiz veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unununium -- 14 Haziran 2017; 17:22:47 >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Valla inceledim ama anlamadım sizin attığınız link 46.99 benim dört dörtlük olan 51.99 numara taşıma 100dk 3 lira imiş arada ne fark var anlamadım

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Hayır farklı soyad oluyor

• Kablonet te Konuşturan Eğlenceli Kampanya da çok avantajlıymış şimdi fark ettim.

Konuşturan Eğlenceli Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyaya ait web sayfasını ziyaret etmek için tıklayın

+ 24 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız İnternet
    + KabloTV Temel Paket
    + Analog KabloTV
    + Kabloses Her Yöne 50 Dakika Görüşme
    + Vizioon Sinema Paketi

Ayda 51,99 TL ye.

Türksat Kablo Resmi İnternet Sitesine Gitmek İçin Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pau_20 -- 16 Haziran 2017; 12:56:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_20

Kablonet te Konuşturan Eğlenceli Kampanya da çok avantajlıymış şimdi fark ettim.

Konuşturan Eğlenceli Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyaya ait web sayfasını ziyaret etmek için tıklayın

+ KabloTV Temel Paket
    + Analog KabloTV
    + Vizioon Sinema Paketi

Ayda 51,99 TL ye.

Çok avantajlı gerçekten tam düdüklemelik

Allah size akıl fikir versin ben ne diyeyim
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Allah ın adamı, tam düdüklemelik dediğine göre alternatifini de söyle de düdüklenip düdüklenmediğini anlasın insanlar.

Kablo TV + Sinema paketi + 24 Mbps Ekosınırsız internet + Ev telefonu 51,99 TL. daha ne olacak.

Senin gibilere muhalif familyası deniyor. her şeye muhalif olmanızla ünlüsünüzdür. En meşhurunuz Mandıra Filozofu dur. Sen şimdi internete de karşısındır.

Eminim ki sadece internete 60-70 TL veriyorsundur. ama burada laf olsun diye konuşuyorsun. Boş konuşma aklını fikrini de kendine sakla. Daha avantajlısı varsa burada belirt yoksa başkalarına akıl fikir vermeye çalışma.
  • Hocam öyle yazmasının sebebi kota aşımından sonraki ücretlendirme
  • jeffogu kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ne kotası. Kampanya ekosınırsız. 75 gb akn li. kotalı değil. Ayrıca sen kotalı tarifeyi İstersen kotalı ücretlendirmesi de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_20

Kablonet te Konuşturan Eğlenceli Kampanya da çok avantajlıymış şimdi fark ettim.

+ KabloTV Temel Paket
    + Analog KabloTV
    + Vizioon Sinema Paketi

Ayda 51,99 TL ye.

Maksiumum keyif kampanyam bitti. 50 tl + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 24 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız İnternet + KabloTV Üst Paket + Vizioon Sinema Paketi kullanıyordum.Bugün kampanya taahhüt sürem bittiği için 57.98 TL üzerinden tekrar taahhüt vermem koşuluyla devam edebileceğim söylendi.Buna ek olarak kabloses her yöne 50 dk görüşme de var denildi.Benim anladığım sanırım maksimum keyif kampanyasından değilde Konuşturan Eğlenceli Kampanya üzerinden devam ettirip üstüne 5.99 Üst paket i de ekleyerek 57.98 denildi.Üst paket + Vizioon Sinema Paketi vs benim için gereksiz aslında.Tv bile doğru dürüst izlenmiyor zaten.Temel paket yeterli. 24 Mbps internet dahil olan en uygun kampanya paketini önerirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cimeria -- 4 Ağustos 2017; 19:42:40 >
  • Cimeria kullanıcısına yanıt
    Hocam 24 mbps 150 gb aknli eko sinirsiz paket 50 lira modem yoksa ilk kiralama 52 lira oluyor paketin yaninda 20 kanalli analog tv diye birsey veriyor ama bence baglatmaya degmez ben baglatmadim

• pau_20 P kullanıcısına yanıt
    Ben bu paketi kullaniyorum gayette memnunum. Cogu kez down yapiyorum 2.4mb indirmesi gerekirken 2.9 mb goruyorum genelde. Uydunet verilen hizin gercek down degerlerinden hep fazla down hizina ulasmisimdir hep.

• Zekakupu Z kullanıcısına yanıt
    Malesef onay verdiğim konuşturan eğlenceli paket imiş.Kabloses numara tahsisi istememe rağmen numara tahsis etmişler.Kabloses aktivasyonu gerekiyormuş zaten kullanmak için onu yaptırmadım gerek yok.Kabloses i taahhüt dışında tutarak iptal etme şansları varmış ama onda da o ayın indirim bedeli ve numara tahsis ücretini istiyorlarmış zaten 2 yıllık taahhüt yeniledim durmasının şuanda bi zararı yok.Kampanya bitince kablosesi de tamamen iptal eder bu sefer sadece bana gerekli olan bir kampanya için taahhüt veririim.Biraz acele ettim araştırmadan etmeden sağlık olsun (:
  • Hocam kablo ses zaten standart gibi bişey ben de özellikle istemiyorum dedim ama paket içinde olan bişey ister telefon bağlarsın ister bağlamazsın o pakette bulunuyor o kadar. Yani herhangi bir ekstra maliyeti yok.

Dört köşe kampanyasına başvurdum ben de şu ana kadar gayet memnunum başvurunun ertesi günü kurdular. Hemen internet ve tv kullanmaya başladım süper.

Bişey soracam 50 gb geçtikten sonra hızımız 5 mbps ye düşecek diye biliyorum ama bu bilgiyi bi türlü bulamadım nerede yazıyor acaba ?

Burada yazıyomuş buldum :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 18 Ağustos 2017; 1:32:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.