Şimdi Ara

Kablonet tarife değişikliği ödemeleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, şu an Kablonet akıllı sınırsız 50mb tarifesindeyim ve 81 tl ödüyorum. Anladığım kadarıyla binada 100 mbps'ye yakın vdsl hız verebilen sadece Türk Telekom ve Kablonet var. Kablonet gereksiz birçok şey için de para alıyor fakat şu ana kadar hep stabil bir bağlantı vardı. 24 ay taahhütüm'ün de bitmesine 4-5 ayım varken Kablonet sitesinde şöyle bir yer gördüm

Kablonet tarife değişikliği ödemeleri hakkında

Bu tarifelere geçtiğim takdirde nasıl bir taahhüt onaylamış oluyorum? Ya da hiçbir ceza ya da ekstra para ödemeden tarifelere geçmiş mi bulunuyorum bunu anlayamadım. Bilgisi olan var ise ya da başka sağlayıcı önerileriniz var ise açığım. Teşekkürler.

• Bende orada fiyatlar yazıyor normalde. Sizde bir hata yaşanmış olabilir, müşteri hizmetlerini aramadan işlem yapmamanızı öneririm.

• Ben de arastirdigimda normalde fiyat yazdığını gördüm, müşteri hizmetleriyle görüşeceğim. Fakat bu bir sistem açığı olabilir mi ve kullanabilir miyim diye düşünmedim değil :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında benim bildiğim size hangi fiyattan satış yapmayı önerdilerse o fiyatı kabul edip satın alabiliyorsunuz. Misal internette hatalı fiyat girip 599 TL'lik şeyi 59.9TL'den satışa sunan mağzalar, 59.9 TL'den göndermek zorunda diye biliyorum ki forumda böyle alışveriş yapan bir çok kullanıcı görmüştüm.

• Bu öyle bir şey değil

Paket seçip taahhütnameye onay verdiğinizde size gösterilen fiyat değil sözleşmede geçerli olan fiyat tarifesi faturaya yansıtılır

Dikkat edin sonra istemediğiniz paketten bir diğerine geçmek veya taahhütnameden caymak sıkıntılara yol açabilir

@The Horsemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 18 Mart 2021; 11:57:53 >
  • Kablonet tarifeleri çok fahiş. TT tarifeleri bile kablonet'e bin basar.

• ttnet taahhüt bitiyor diye bakayım dedim eskiden ucuzdu diye aklımda kalmış bu nasıl fiyat

• KabloNet ayda bir kez cayma bedeli ödemeksizin tarife değişikliğine izin veriyor diye hatırlıyorum. En iyisi müşteri hizmetleriyle görüşmek. Açıkçası stabilitesi nedeniyle en memnun olduğum iss oldu kendileri. 3. defa 24 ay taahhüt verdim.

• hagi10best kullanıcısına yanıt

upload hızlarını adma gibi veremiyorlar. Yayın yapmaya çalışan arkadaşlarımın çok kötü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.