Şimdi Ara

Kablonet switch görüntüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablonet in evinizde prizden duvardan sarkan switch lerin oluşturduğu kirli görüntü için sizler nasıl bir çözüm yolu buldunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kablonet switch görüntüsü

• Ben kabloları kapıların üstünden döşedim, her odadaki televizyona gidiyor, switchler çok yukarıda kaldıkları için dikkat çekmiyorlar

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Anladım. Yalnız dışarıdan hat benim eve işte bu prizden geliyor, o yüzden bu şekilde bu görüntü. Eve başka bir yerden kablo tv girişi yok, bu prizden girdik.

• Bende de benzer problem var.

Ben kasaların olduğu yeri usturuplu şekilde kırıp alçıpan kasası koyacağım. Böylece bolcana yeni alan açılacak. Sonrasında da duruma göre boş kapak koyarak kapatacağım. Duvardan çıkışları da uydu prizinin gövdesini alıp içindeki modülü atacağım. Oraya F konnektör bağlayarak temiz bir görüntü oluşturacağım.

• Güzel fikir. Ben de üstüne düşüneyim. Benim aklıma da, 100x50 kablo kanalını oraya bir şekilde kesip biçip monte etmek geldi. Bir diğer fikir de daire sigorta kutusu alıp aynı şekilde kırarak oraya takmak ama baya kırmak lazım. Dursun bakalım belki daha kolay bir çözüm bulabiliriz. :)

• sama kullanıcısına yanıt

Elektrikçiler kolaylarına geldiğinden genelde tekli kasaları yanyana koyarak yapıyorlar. Onun yerine aşağıdaki çoklu kasalardan kullanacağım ben. Bunun daha büyükleri de var.

Kablonet switch görüntüsü
  • aeronics kullanıcısına yanıt

Evet alçıpan kasası diye geçiyor bu. Mantıklı olabilir. 👍🏻

• sama kullanıcısına yanıt

Yalnız dikkat edin alçıpan kasasına priz takım şekli farklıdır. Yandan sıkılan dişli kısımlardan değil kasadaki vidalardan yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeronics -- 14 Mayıs 2022; 9:58:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.