Şimdi Ara

Kablonet Sinyal Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, turksat kablonet kullanıyorum aslında hızı ve değerleri de iyi fakat modemin tam yanından.. yaklaşık 3-4 metre mesafedeki odamdan internete bağlıyken ara ara internet tek dişe iniyor hatta bazen bağlıyken donuyor bağlantıyı kesip tekrar bağlanınca geliyor ayrıca 5g hiç çekmiyor yani 3-4 metre mesafede çok ilginç bir durum acaba arayüzden bir ayarı var mıdır kontrol kanalı vs ile olabilir mi? Var mı bu sorunu yaşamış yada yaşayanlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koblonet'in verdiği cihazı kullanan çoğu kişi wifi sorunu yaşamış. Tavsiyem bir router alıp bu sorundan kurtulman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat174

Koblonet'in verdiği cihazı kullanan çoğu kişi wifi sorunu yaşamış. Tavsiyem bir router alıp bu sorundan kurtulman.
    Hocam salon için xiami pro aldım zaten ama odamla modem arasında başka priz yok zaten 3-4 metre mesafe

• erdi 1903 kullanıcısına yanıt
    Modeminiz netmaster marka mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3-4 m mesafede 2 duvar varsa (köşe dönüş olunca 2 duvar olması mümkün) bu durum muhtemel. tek duvar ise ve duvar kolon tipi sarf beton ise yine zorlar ama genel olrak 3-4 m de çok sıkıntı olmaması lazım. arıza laydı bırakın ekip gelip gerekli testi yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Modeminiz netmaster marka mı?
    Evet hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

3-4 m mesafede 2 duvar varsa (köşe dönüş olunca 2 duvar olması mümkün) bu durum muhtemel. tek duvar ise ve duvar kolon tipi sarf beton ise yine zorlar ama genel olrak 3-4 m de çok sıkıntı olmaması lazım. arıza laydı bırakın ekip gelip gerekli testi yapsın.
    Kaymak gibi hocam duvar falan araya girmesin diye en iyi yere sabitledim

• Forumda netmaster yetkilisi var. Kendisini etiketledim size ulaşacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Forumda netmaster yetkilisi var. Kendisini etiketledim size ulaşacaktır.
    Teşekkürler hocam

• Değerli Kullanıcımız,

Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili modem ayarlarınızın kontrolü ve size yardımcı olabilmemiz için Destek Hattımız ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • Rica ederim, kendisi bir üstte size cevap yazmış, kendisiyle irtibat kurarsınız.
  • Teşekkürler netmaster aradım adam bi ayar yaptı dibindeyken çeken 5g de artık çekmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat174

Koblonet'in verdiği cihazı kullanan çoğu kişi wifi sorunu yaşamış. Tavsiyem bir router alıp bu sorundan kurtulman.
    router çözüm değil ki evin 4 bir yanına koymam lazım ki her yerde çeksin e bunun parası ayrı priz kullanımı ayrı hadi hepsini geçtim her yerde priz olmuyor onu da geçtim evde bir tane var en iyisinden ama o bile tam verim vermiyor..
    Yeniden netmaster ile iletişime geçin dilerseniz.
    Değerli Kullanıcımız,

Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili, sorunun nedenini anlayabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için tekrar Destek Hattımız ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Değerli Kullanıcımız,

Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili, sorunun nedenini anlayabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için tekrar Destek Hattımız ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla.
    Otomatik mesaj yazmak için mi forumdasınız acaba? Her mesajın altına bildiğimiz numarayı yazacaksanız neden Firma Yetkilisi olarak buradasınız? Numara zaten yazıyor her yerde size ihtiyaç yok ki bunun için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.