Şimdi Ara

Kablonet Sınırsız GPON Tarifeleri : 200 - 300 - 500 - 1000 MBPS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
21.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockyy

https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,705,sinirsiz-full-paket-kampanyasi

önceki 100mbit kampanyasına gpon tarifeler eklenmiş.

200mbps 350lira, yapılan yatırıma yazık, kimse bu fiyatı vermez zaten. israf.

temel düzeyde ekonomi okumamış mı bunları planlayanlar, dönerciler bile sürümden kazanmayı biliyor :D

Aynı tarife süperonline da 150 lira.

Yani millet +10 mbit upload için 200 lira fazlamı verecek  

Şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,705,sinirsiz-full-paket-kampanyasi

önceki 100mbit kampanyasına gpon tarifeler eklenmiş.

200mbps 350lira, yapılan yatırıma yazık, kimse bu fiyatı vermez zaten. israf.

temel düzeyde ekonomi okumamış mı bunları planlayanlar, dönerciler bile sürümden kazanmayı biliyor :D

Tarife ücretleri çok yüksek. Taahhüt biteceği için alternatifleri değerlendirmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Aynı tarife süperonline da 150 lira.

Yani millet +10 mbit upload için 200 lira fazlamı verecek  

Şaka gibi.

Alıntıları Göster

Bahsettiğiniz Superonline'da taahhütlü tarife. Belki KabloNet bu paketlerin taahhütlü olanlarını duyurursa Superonline'a yakın bir fiyat olabilir.

Şu T. Telekom da çıkarsa güzel olacakta bakalım kaç lira olacak onunki. Ya da çıkacak mı ki o bile belli değil zaten.

• kafayı yemişler.

turkcell 200mbps yi 150tl ye

turknet 200mbps yi 129tl ye veriyor.

en düşük paketi 20mbps veya 100mbps yapsa ne değişecek. kullanıcı yine aynı içeriği tüketecek.

eskisi gibi arşiv yapan kalmadıki.

en iyisini turknet yaptı . 100-200-1000mbps kafa karıştırmıyor.

• quadorian kullanıcısına yanıt

Asıl soru nerelerde var, nerelere gelecek?

Turkcell Superonline gibi bir tek Caddebostan/Suadiye'ye fiber interneti getirip yatırım parasının kalan %99'unu saçma sapan televizyon reklamlarına mı aktaracak Turknet?

• quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

Asıl soru nerelerde var, nerelere gelecek?

Turkcell Superonline gibi bir tek Caddebostan/Suadiye'ye fiber interneti getirip yatırım parasının kalan %99'unu saçma sapan televizyon reklamlarına mı aktaracak Turknet?

200 mbps ve üstü hızlar birkaç büyük şehirin birkaç ilçesinde var görünüyor. 200 mbps ve üstü hızlar çok kısıtlı bölgelerde var, Kablonet'in GPON'u gibi ulaşabilecek abone sayısı bir hayli az.

Nereye yatırım yapacaklarını ve hizmet kalitelerini bilmiyorum, Kablonet kullanıyorum.

Türknet, Donanım Haber'e ve Mesut beylerin evine 10.000 mbps kadar hız sağlamış. Donanım Haber Kozyatağında olduğundan oralara kadar gelmiş ama daha nerelere gelir, kimler bu hizmetten faydalanabilir onu Türknet'e sormanız gerekiyor.

• JustOffer kullanıcısına yanıt

Caddebostan Suadiye de bile şu anda Superonline fiber şebekesini tamamlayamadı eski ibb yönetiminden izin alamadığı için eksik altyapıyı tamamlıyorlar bağdat caddesinin kuzeyinde kalan yerler daha şanslı SOL altyapısı konusunda, Turknet Kadıköy de halen rasimpaşa mahallesinden dışarı çıkamadı öncelik verdikleri mahalleler ağırlıklı olara bitişik nizamda olanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

Caddebostan Suadiye de bile şu anda Superonline fiber şebekesini tamamlayamadı eski ibb yönetiminden izin alamadığı için eksik altyapıyı tamamlıyorlar bağdat caddesinin kuzeyinde kalan yerler daha şanslı SOL altyapısı konusunda, Turknet Kadıköy de halen rasimpaşa mahallesinden dışarı çıkamadı öncelik verdikleri mahalleler ağırlıklı olara bitişik nizamda olanlar.

Haksızlık etmeyin hocam, Kozyatağı mahallesindeki Donanım Haber'e 10.000 mbps hız sağlayabildiklerine göre Rasimpaşa mahallesinden çıkılmış durumda  Şaka bir yana Bayrampaşa Kartaltepe mahallesinde de var, 50. yıl Ana Caddesinde ve 50. yıl ana caddesi ile kesişen Ankara caddesi gibi caddelerde GigaFiber hizmeti bulunuyor. Forumda paylaşıldığına göre başka ilçelerde de var ama çok nokta atışı adres paylaşmak gerektiğinden forumda herkese açık olarak paylaşılması doğru olmaz.

GigaFiber için bir istisna mevcut. Siteler için GigaFiber hizmeti sağlıyorlar, anladığım kadarıyla site yönetiminiz anlaşırsa ve belli bir sayıda abonelik alınacaksa sitenize GigaFiber hizmeti veriyorlar.

https://turk.net/yoneticilere-ozel-gigafiber

• Merhaba arkadaşlar,

100 mbit üstü tarifeleri ilk duyduğumda ben de heyecanlandım. Mevcut tarifem 100 mbit akıllı sınırsız, haliyle günümüz internet trafiği göz önüne alındığında yeterli bir hız fakat internet alt yapısı gelişmiş ülkelerle kıyas edersek başlangıç hızından hallice. İnternete ilk kez dial-up ile bağlanmış ve senelerce evinde 256-512 kbit adsl ile tecrübe yaşamış birisi olarak 100 mbit bugün gerçekten beni memnun ediyor. Yeni hızları görünce tarifemi 200 mbit e yükseltmek isterdim fakat inanılmaz bir fiyat farkı belirlemişler, kablonet kısaca almayın diyor, almayı niyetiniz varsa da cüzdanı bırakın bizim olsun. Gerçekten bu yüksek hızlarda diğer firmalarla rekabet düşünüyorlarsa en azından onların ücretlendirme skalasına bir tık yaklaşmaları gerek, bu fiyatlardan bu hızları alacak abone bulmaları zor olduğundan sonunda o fiyatlar mecburen bizim istediğimiz seviyeye inecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: koalaxy

Merhaba arkadaşlar,

100 mbit üstü tarifeleri ilk duyduğumda ben de heyecanlandım. Mevcut tarifem 100 mbit akıllı sınırsız, haliyle günümüz internet trafiği göz önüne alındığında yeterli bir hız fakat internet alt yapısı gelişmiş ülkelerle kıyas edersek başlangıç hızından hallice. İnternete ilk kez dial-up ile bağlanmış ve senelerce evinde 256-512 kbit adsl ile tecrübe yaşamış birisi olarak 100 mbit bugün gerçekten beni memnun ediyor. Yeni hızları görünce tarifemi 200 mbit e yükseltmek isterdim fakat inanılmaz bir fiyat farkı belirlemişler, kablonet kısaca almayın diyor, almayı niyetiniz varsa da cüzdanı bırakın bizim olsun. Gerçekten bu yüksek hızlarda diğer firmalarla rekabet düşünüyorlarsa en azından onların ücretlendirme skalasına bir tık yaklaşmaları gerek, bu fiyatlardan bu hızları alacak abone bulmaları zor olduğundan sonunda o fiyatlar mecburen bizim istediğimiz seviyeye inecektir.

Tarife ücretleri alınabilecek seviyede değil bu sebeple mecburen bekleyeceğiz. 100 mbps tarifeler bile çok pahalandı, umarım bu zamlara bir çekidüzen verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

Teşekkürler. Yine aylık 160 liraya geliyor, yanındaki benim için gereksiz Kabloses 50dk + Nat Geo NOW + Premium Spor Paketi + Kablo Bulut 25GB + Filmbox hizmetlerini çıkartıp fiyatı 100 liraya çekseler kullanılabilir bir paket olurdu.

Taahhüt bittiğinde bana yolun sonu görünüyor gibi.

• kablonet oturduğum evin önünde kazı çalışması başlattı , bayağı bir sevinmiştim fibere kavuşacağım diye çünkü halı hazırda vdsl2 35 mb kullanıyorum.onada taahütsüz 85 tl ödemekteyim memnunda sayılırım.kablonet sitesinde yarım saat boyunca paket fiyatlarına baktım ama sadece internet paketi bulamadım.hepsinin içinde tv paketi yok net geo paketi yok spor , tv sinema bilmem ne paketi arkadaş ben bunları istemiyorum sadece internet hizmeti istiyorum , telefon ettim onada 169 tl fiyat çektiler (sınırsız kota olmayan akşam saat 7 den sonra hızı 25 mb e düşmeyen) ne anladım ben bu işten.fiyatlara bakarmısınız resmen enayi yerine koyuluyoruz.200 m ilerimde fiber var türknet kullanıyor arkadaş 100 mb 85 tl ödüyor.bir de taahatsüz , telekoma o kadar müracaat ettim ceo larından birine mail attım , sağolsun ilgilendi tüm siteye fiber altyapıyı hazırlayıp dairelere kadar kablomuzu da çektirdik plan ve projede hazırlandı ama bu sefer de ödenek çıkmıyor , yahu nereye elimi atsam kurutuyorum ,anlaşılan vdsl 2 ye devam

• Yalnız merak ediyorum. Bende Kablonet dolabı var ama konuşunca 100 mbps üzeri alamazsın diyor. Bu farklı bir altyapı mı getiriyor? Dolaba gelen kablo siyah kablo, farklı turuncu kablo mu getiriyorlar?

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Gpon olması gerekiyor dairende anten kablosu olmaması gerekiyor fiber yani.

• AMC A kullanıcısına yanıt

Turuncu kablo mu olacak? Benim binaya siyah kablo geliyor, daireye anten kablosu ile gidiyor.

Binada turuncu kablo geliyor olsa bile yetmeme durumu var, bina içindeki Türksat kutusunu açıp fotoğrafını atarsan söyleriz sana

Turuncu kablo olması önemli değil daireye fiberin girmesi lazım ismi aklımda değil şuan😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.