Şimdi Ara

Kablonet- Kadiköy/ Moda Memnuniyet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

En az 10 seneden beri evimde Ttnet Adsl kullanıyordum. Hala diğer firmaların fiber altyapıları apartmanımıza ne yazıkki gelmedi.
    Aldığım kalitesiz hizmet yüzünden Kablonet'e (eski adıyla Uydunet) geçmeye karar verdim. Apartmanın girişinde bulunan Kablonet kutusundan evime rg6 kablo çektireceğim.
    Bu iş bana tuzluya mal olacak, ama en büyük korkum o kadar uğraşa rağmen kablonet , çok çok kötüyse. Hiç Kadiköy Moda taraflarında oturup Kablonet kullanan var mı acaba?
    Varsa benimle tecrübelerini, memnuniyetlerini paylaşabilirse sevinirim.

• kurulum ücretsiz.
  • TTnet adsl'den daha iyidir, diyebilir misiniz?
  • Yanyana bile gelmez yeni kurulumda ücret alınmaz almak isteyen kişiye küfür et şikayet et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar kötü olabilir ? Adslden daha kötü olma ihtimali yok sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakalin

TTnet adsl'den daha iyidir, diyebilir misiniz?

artıları tt net ten fazladır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

kurulum ücretsiz.

Kurulum ücretsiz ama apartmandaki kutudan evlere kablo apartman boşlugundan geçerek dağılıyor.
    O yüzden gelen teknik ekip yapamayacaklarını iletti o yüzden bugün kendi elektrikçime kablo çektirdim.
    Pazartesi günü kuruluma gelecekler, umarım internet kalitem iyi olur.

Size deneyimlerimi ileteceğim.
  • quote:

quote:

kurulum ücretsiz.

Kurulum ücretsiz ama apartmandaki kutudan evlere kablo apartman boşlugundan geçerek dağılıyor.
    O yüzden gelen teknik ekip yapamayacaklarını iletti o yüzden bugün kendi elektrikçime kablo çektirdim.

havalandırma, kat arası vb. durumlar tamamen ekibin insiyatifindedir, ek olarak, kat arası, havalandırma, hiç bi zaman ekibin işine gelmez, bunu da belirtmek isterim.

• neredeyse 2004/2005 yılından bu yana analog kablo,digital kablo ve kablo internet kullanıyoruzz.hizmetten ve teknık ekipten son derece memnunduk.
    ancak bu yıl bizi çok üzdü.
    yaz dönemi , yazlıgın bulundugu ilçe de, kablo internet olmadıgından yılda 4/5 ay interneti iptal ettirip dönüşte hizmete alıyorduk. ancak bu yıl eylul sonunda intenet aboneliğimizi bir türlü aktif etitemedik.
    aktif onayınca ben de eşimin adına abone yapın dedim.bu defa bizim adımıza yeni abone imiş gibi 144,00 Tl aktıvasyon, analog kablo aboneliği için ayrı ücret tahakkuk ettirdiler.haksıslık yaptılar. hala itirazımıza cevap gelmedi.
  • quote:

quote:

kurulum ücretsiz.

Alıntıları Göster
    hangi kurulum ücretsiz bana söylermisiniz.

• Kablonet üzerinden Vodafone alabilirsin 100 mbps akk li paketleri var 2019'da sınırsız olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Kablonet üzerinden Vodafone alabilirsin 100 mbps akk li paketleri var 2019'da sınırsız olacakmış.
    79 liralık 100 mb 100 gb akk paketindenmi bahsediyorsunuz? Binamda kablonet kutusu var ama vodafone ile alakası olduğunu bilmiyordum.

Bu arada ben Osmanağa tarafındayım yakın sayılırız. Kabloneti 1 yıl kullandım tek bir arıza yaşamadım söylenen hızı tam olarak aldım çok memnundum yani.
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Kablonet üzerinden Vodafone'dan en fazla 50 mbit alabiliyorsun. Ben daha yeni araştırdım yoksa bende alacağım hemen 100 mbit verseler.

• S-AINT kullanıcısına yanıt
    100 mbps verilebiliyor mu bilmiyorum üst mesajda bahsetmiş üye ama 100 olsa daha iyi olurdu ama 24'ten iyidir ayrıca çıkışınız Vodafone olacak Kablonet normalde Telekom veya Turkcell'den çıkış yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 24 Aralık 2018; 22:4:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.