Şimdi Ara

KabloNet'in BÜTÜN SOKAĞI İNTERNETSİZ BIRAKMASI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sizlere Türksat KabloNet Firması'nın bütün sokağı nasıl internetsiz bırakıp, insanları nasıl mağdur ettiğini anlatmak istiyorum...

Yaklaşık 1 haftadır evimizin olduğu sokakta/bölgede ALTYAPI için çalışmaları vardı. Kazdılar, kablo döşediler, vs... vs...
    Çalışmaları bitti, kazılan yerleri asfalt ile kapattılar. Ancak evimizin önündeki bir boşluğu öylece açık bıraktılar.
    Boşluğun bir ucunda ve diğer ucunda birbirinden kopuk kalın kablolar bulunmaktadır..
    İşin teknik kısmına çok hakim değilim ancak şu an bulunduğumuz sokakta (yaklaşık 30-35 hane) İNTERNET YOK.

TurkNet , Türk Telekom , Superonline kullanan insanlar var. Hiçbirimizde internet yok. Evinden çalışan, mağdur olan insanlar var...

Benim bildiğim bir yerde çalışma yaparken; (her türlü altyapı olabilir) elektrik, su, internet kesilebilir. Yaparsın çalışmanı, onarım/bakım/kurulum vs... işin bitince insanları mağdur etmeden, kestiğin neyse artık (elektrik, su, internet) ESKİ HALİNDE AÇIK VAZİYETTE BIRAKIRSIN...

KabloNet firması sabotaj yapar gibi tüm servis sağlayıcıların internetini kesti ve öylece bıraktı...

Ben Twitter'dan gerekli yerleri etiketleyerek, şikayetimi dile getirdim...
    Bu konuda bana destek olursanız daha hızlı çözüme kavuşacağını düşünüyorum..
    https://twitter.com/robisso_/status/1566000634381352960?t=OXHU48Y5eWhGHP8h-78OzA&s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 3 Eylül 2022; 13:53:48 >

• BTK ya da şikayette bulunmanız faydalı olacaktır geçmiş olsun

• maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Aynen, orayada şikayette bulunacağım.
    Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.