Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2085. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20832084208520862087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevaplar için teşekkürler, ben de sipariş edeyim bir ara
  • agnestico kullanıcısına yanıt
    Artık dns ler pek bir işe yaramıyorlar.En iyisi kendi vpn server ınızı kurmak internette videolar ve dökümanlar mevcut eğer biraz böyle şeylere aşina iseniz fazla vaktinizi almaz çokta rahat edersiniz.Aylık 1 euro gibi arubacloud v.b yerlerden sunucunuzu kiralayabilirsiniz bende kullanıyorum memnunum şimdilik pek bir sorunla karşılaşmadım.Hatta şu an 2 euro veriyor buda size 2 ay deneme imkanı sunuyor ücretsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmernes84 -- 5 Ocak 2018; 21:33:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para vermeden birçok proxy uygulaması var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl önce kablonet 25 mbps hız ve 50 gb akn olan sınırsız tarifeye abone olmuştum 40 tl .şimdi taahhüt bitiyor ve benim tarifemi devam ettirmiyorlar.neymiş o hız kalkmış.bende btk ya yazdım bakalım ne çıkacak?şu an kullandığım tarifeyi istedim.
  • Be-Mine kullanıcısına yanıt
    hocam hangi tarifeyi seçtiniz?
  • Tahuttsuz devam et sende btkya yazman birseyi değiştirmez olmayan tarifeye nasıl tahhutut vericeksin

• Arkadaşlar aşağıdaki linkteki 100 mbit üst paketli 500 GB kotalı netin fiyatı 110 lira, onun altındakinde ise 25 mbite kadar netin fiyatı 80 lira, bu paketler kötü mü, ben bunlardan birine geçmeyi düşünüyorum ama sizce hangisi olmalı? 25 mbite kadar ne demek ayrıca, onu anlamadım, bilen var mı?

Ayrıca bu paketlerin diğer kampanyalardaki fiyatları çok yüksek, bu iki kampanya çok iyi olabilir bence.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,552,100-gulduren-kampanya

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,554,gercek-sinirsiz-kampanya

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    2-3 gündür bu iki paket arasında kaldım bende.

25 Mbps sınırsız olana daha yakınım gibi. Tek kötü yanı yanında analog tv olması. En azından temel paket olsaydı tadından yenmezdi.
    Diğer taraftan da 100 Mbps hızla rahat rahat 500 gb ı kullanmak var. Yanında verdikleri tv paketleri de çok iyi. Ancak hem fiyat olarak daha fazla hemde o hızı bana verirlerse, şuanda bitiremeyeceğimi düşündüğüm 500 gb ı bitiririm gibime geliyor. Sonra da bekle ki ay bitsin

Her ne sevep olursa olsun şu kota ve adil kullanım kelimelerinden bıktım artık. Bu sebeple 25 Mbps sınırsınızı 100 Mbps + 500 gb kotaya tercih ediyorum.

Ama hala kararsız mıyım? Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

2 yıl önce kablonet 25 mbps hız ve 50 gb akn olan sınırsız tarifeye abone olmuştum 40 tl .şimdi taahhüt bitiyor ve benim tarifemi devam ettirmiyorlar.neymiş o hız kalkmış.bende btk ya yazdım bakalım ne çıkacak?şu an kullandığım tarifeyi istedim.

Bu çok büyük bir sorun. Paketiniz çifte fırsat 2016 olan Di sanırım. Benim de aynı Mart da bitecek taahhüt.

Bazı arkadaşlar taahhüt bitince de aynı tarifeyi, güncel fiyatlar üzerin den kullanabilirsiniz demişlerdi burada.

• 500 GB veri ay için fena sayılmaz yok ben önüne geleni indiriyorum derseniz kotayı asarsiniz 2-8 arası yok 2019 da yine 500 GB kotayla dvm ediceksiniz iyi düşünün

• Beyler selam, yardım lazım. Turksat kablonet kullanmaktayım fakat sorunum şu, 24 mbps 75 GB kotalı sınırsız netim var ve 75 GB dolduktan sonra 8 mbps ye düşmesi gerekirken 1 mbps ye düşüyor. Bununla alakalı olarka servis geldi modem reseti vs vs sinyal değerine baktılar sorun yok deyip gittiler. Speedtest diye websitesinde 7 mbps yi gördük o ok ama ben dosya indirmeye kalktığım vakit 1 mbps ye kilitleniyor. Bununla alakalı nasıl bir yol izleeyelim tecribeli biri bana yardımcı olabilirmi? Teşekkürler...
  • eeerdem kullanıcısına yanıt
    Aynı sebeplerden ben de kararsızım, ancak artık yüksek hız istediğim için 110 lirayı gözden çıkardım, yıllardır dsmart mega paket kullandığım için de tv yayınına mutlaka para vereceğim, 80 liraya 25 mbit sınırsız alırsam yanına da mutlaka min 25 lira verip bi yayın alıcam ama aklımı karıştıran bazı paketlerde direkt net 25 mbit yazarken bu pakette 25 mbite kadar yazması, bunda bi bit yeniği var bence. Diğer taraftan 100 mbit 500 GB oldukça yeterli, ama netflix, iptv vs girerse işin içine mutlaka biter ki 2 yıl taahhüt var ve bu 2 yıl içinde de netflix ve 4k içerikleri daha yaygın olursa bitirebilirim diye düşünüyorum. İnanılmaz kararsızım.

• cadavaros kullanıcısına yanıt
    Hocam 2-8 arası yok derken? Kotadan gitmez anlamında mı yok yoksa kıtadan gider anlamında mı?

• Kablonet e geçmeyi düşünüyorum fakat şu sıralar talep yoğunluğundan dolayı ellerinde modem kalmadığını söylediler. Önerebileceğiniz ikinci el uygun fiyatlı olarak bulabileceğim hangi modemler var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Hocam 2-8 arası yok derken? Kotadan gitmez anlamında mı yok yoksa kıtadan gider anlamında mı?

2-8 arasını kullanamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrazam155

Beyler selam, yardım lazım. Turksat kablonet kullanmaktayım fakat sorunum şu, 24 mbps 75 GB kotalı sınırsız netim var ve 75 GB dolduktan sonra 8 mbps ye düşmesi gerekirken 1 mbps ye düşüyor. Bununla alakalı olarka servis geldi modem reseti vs vs sinyal değerine baktılar sorun yok deyip gittiler. Speedtest diye websitesinde 7 mbps yi gördük o ok ama ben dosya indirmeye kalktığım vakit 1 mbps ye kilitleniyor. Bununla alakalı nasıl bir yol izleeyelim tecribeli biri bana yardımcı olabilirmi? Teşekkürler...

Sorun yok 8e düşünce 1200 ile Download yaparsın

Anlaşıldı. Teşekkürler... Ben sanki 8 Megabyte olacakmış diye algıladım. Birim farkı oyunları oluyor. Harika ya :@
    Peki 25 mbite kadar 80 lira olan paketle direkt 25 mbit 150 küsür TL olan paket arasında nasıl bi fark olabilir sizce? 25 mbite kadar ne demek? Altyapıda fiks değil mi ki?

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Onu 75 tl den verecekti.taahhüt olmadan.orasını tam anlamadım ama taahhütde yapmıyorlarmış.

• Engelli tarifesine geçmek istiyorum 50 mbps 250 gb duran kotalı üst paket analog tv ve vizioon sinema paketi dahil 69 tl.

Sizce nasıl fiyat iyi mi? Bu fiyat gibi daha güzel bi paket var mıdır acaba ben denk gelmedim.
    Ayrıca şuan kullandığım paket 25mbps 150gb eko sınırsız üst paket analog tv ve vizioon sinema paketi 69 tl.

Taahhütüm Ocak 18'inde bitiyor ama nedense şuan yenilemiyorlar.Müşteri hizmetleri taahhüt bitimine 1 ay kala yenilenir diyor ama abone merkezleri bitim günü gelin diyor.
  • 
Sayfa: önceki 20832084208520862087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.