Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ay adres değişikliği yaptım yeni adreste kablonet olmadığı için şebeke talebinde bulundum hala cevap gelmedi. Cevap gelmeden iptal de edemiyorum internetsiz bekliyoruz bakalım keyifleri ne zaman gelecek. bu kadar basit birşey için bu kadar bekletmek ahlaksızlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

quote:

Orijinalden alıntı: vipemre

Arkadaşlar ben de dün itibariyle Kablonet'e geçmiş bulunmaktayım. Yalnız şöyle bir sıkıntı yaşıyorum, belki de çözümü çok basittir. Türk Telekom kullanırken DNS girerek (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) girdiğim film, lig tv sitelerine şu an DNS olsa bile giremiyorum. Türk Telekom'da VPN olmasa bile giriyordum. Kablonet ile nasıl girerim?

Bu sorunun cevabını bilen varsa cevaplayabilir mi?

aidiyet esb'ye yönlendiren sitelerden bahsediyorsanız, onlara dns değiştirmek işlemiyor. Daha farklı bir yöntemle engellemişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • capsiz07 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darch

quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

gecen cuma dogumgunumde bi mesaj geldi 1 günlük 100 mbit hakkınız hayırlı olsun
    3 kez modemi resetledim musteri temsilcisini 5 kez aradım alabildigim hız 40 mbit
    halbuki modem takıldıgında yapılan ilk hız testinde 100 mbit sonucu vermişti (kendi özel şifresi ile eleman test yapmıştı) ve 100 mbit rahat alınır demişti. Şimdi bu durumda
    1 gunlugune 100 mbit bile vermemek neyin kafası sizce

Modeme bağlantıyı kablo ile mi yapıyorsunuz yoksa kablosuz mu?

Wireless N ile 40 mbit hız normaldir, 100 mbit alamazsınız. Lan kablosu ile 40 mbit aldıysanız sıkıntı var demektir.

ben bundan anlamam bunu bana alırken 100 mbitde isteyebilirdim neden kimse demedi
    yada gelen teknik ekip neden bu konuda uyarmadı Ayrıca kablosuz modem 350 mbit kadar destekliyor diyor
    kitapcıgında

• internet sabahları saat 10-11 gibi 10-15 dakikalığına kesiliyor düzenli olarak, gün içerisindede ara sıra kesiliyor. yaklaşık 15 gün önce geçtim kablonete. hergün bu problemin yaşanması çok sinir bozucu bir durum. online işlemlerden arıza kaydı oluşturdum 2 gün önce fakat ilgilenen olmadı. ne yapmak lazım bu sorun modemden kaynaklımı yoksa kablonetin verdigi hizmetten kaynaklımıdır? (modem infinity 401)
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız,

Yaşamış olduğunuz sorunun neden kaynaklandığını tespit edebilmemiz için Destek Hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    3 yıllık müşteriyim 10mbps 75 gb akn 46 ödüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 senelik uydunet kullancısıyım eko25ti sanırım kullandığım paket.25GB kota, tv de içinde 40 tl ödüyordum düşünce 16ya düştüğü için çok etkilemiyordu açıkçası memnundum.eylül sonu taahhütüm de tarifem de bitiyor.
    uygun paket var mı hangisini önerirsiniz ? böyle 40 tlye 25ten 16mbpse düşen tarife yok heralde artık ? Duruma göre turknete vs de bakabilirim yapcak bi şey yok
  • Akk yi kaldırdımı kablonet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Akk yi kaldırdımı kablonet

Yok Üstad,Türknet kaldırmış.Bizim için 1 Ocak 2019 da kısmetse,şunun şurasında ne kaldı ki,durmak yok beklemeye devam...
  • Gerek yok kaldırmasina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    sen ne boş bi adamsın ya hala saçma cevaplarınla kirletiyorsun konuyu
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    modemin müşteri hizmetlerini arayıp modem ayarlarını yaptir, forumda daha önceki sayfalarda paylaşılmıştı ayarlar istersen oradanda bulabilirsin ilk bağlatıldığında bu tip sorunlar oluyor malasef ilk bir iki hafta sorunsuz ama sonra ne oluyorsa sorunlar başlıyor, modem ayarlarını yapmazsan sorun devam eder direk netmasterı ara bendede aynı sorun vardı, modem halledilince sorunlar çözüldü genel arızalar dışında sorunsuz
  • ardelis A kullanıcısına yanıt
    Değiştirmene gerek yok ki. 50 TL civarına çıkacak ödeyeceğin tutar(Dijital TV varsa 60 TL civarı). Dijital TV'i iptal ettirirsin kullanmıyorsan 50 TL civarı devam edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerss

Değiştirmene gerek yok ki. 50 TL civarına çıkacak ödeyeceğin tutar(Dijital TV varsa 60 TL civarı). Dijital TV'i iptal ettirirsin kullanmıyorsan 50 TL civarı devam edersin.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

sınır sizsiniz kampanyasını düşünüyorum 50 tlye çıkacaksa bu daha mantıklı 24 mbps/150 gb a kadar çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

quote:

Orijinalden alıntı: tanerss

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

sınır sizsiniz kampanyasını düşünüyorum 50 tlye çıkacaksa bu daha mantıklı 24 mbps/150 gb a kadar çıkıyor

Değiştirme mecburiyetinin olmadığını biliyorsun de mi ? Değiştirirsen bağlantın 16'ya değil 8'e düşecek. Bir daha şuan ki bağlantına da geri dönüşün olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerss -- 21 Eylül 2017; 10:31:39 >

• tanerss kullanıcısına yanıt
    Anladım o şekilde düşünmemiştim sadece 10 lira gelcekse mantıklı ama aynı şey aslında niye derseniz şimdi 25 gb kotam var düşüyo hemen 16ya, sınır sizsinize geçsem 150 gb bana yetcek her türlü 25 mbps kullanmış olcam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

Anladım o şekilde düşünmemiştim sadece 10 lira gelcekse mantıklı ama aynı şey aslında niye derseniz şimdi 25 gb kotam var düşüyo hemen 16ya, sınır sizsinize geçsem 150 gb bana yetcek her türlü 25 mbps kullanmış olcam

150GB'ı hiç geçmeyeceğinizin garantisi varsa değiştirebilirsiniz.

(Taahhüt bittikten sonra Analog TV + İnternet hariç kalan telefon ve dijital tv'i iptal ettirirseniz ortalama 50 TL civarı bişi olacak. Türksat'a telefon açıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz)
  • Değerli kullanıcımız,

NetMASTER marka orjinal adaptörü, n11.com sitesi üzerinde NetMASTER isimli mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Saygılarımızla.
  • Arkadaşlar selamlar,

Dün akşam internet bağlantısı için başvuru yaptım. Kurulum için aranıp randevu alınacağı söylendi. Henüz arayan olmadı bu süre ne kadar sürer (İstanbul kadıköyde oturuyorum)
  • 
Sayfa: önceki 20242025202620272028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.