Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.406
Cevap
385
Favori
3.379.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 18901891189218931894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windows 10 mu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Evet fakat p2p indirmedir dosya göndermedir bütün özellikleri kapalı. İmkanı yok 1 günde 150 gb indirmemin. Oyunu çık 100gb demek bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yaşanan elektrik kesintisi sonrası 46'lı bloktan gelen IP 178'li bloktan gelmeye başladı. Bu hususta hangisinin iyi olduğuna dair bilgi verebilecek arkadaşlar var mı?
  • KABLONET [ANA KONU]

1 mayıstan itibaren btk uygulaması böyle olacakmış ayrıca 02.00 - 08.00 arası kullanılan internet AKN yansımayacakmış.

Uydunet e geçtiğimden beri konuyu takip edemedim.. Uydunet de yukardaki yazdıklarıma dahil mi acaba ? fikri olan var mı ?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Evet

Bütün iss lerde böyle olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Tabi ki, bu kurallar bütün internet servis sağlayıcıları için geçerli.

BTK'dan ek süre istediklerini duyuyoruz, TurkNet'in AKK kaldırma kararına karşı dava açtıklarını duyuyoruz. Neden çok basit, kar marjları düşecek. Eğer 1 Mayıs'tan sonra aynı fiyatlarla devam ederlerse düşünün artık şimdiye kadar bizi ne kadar sömürdüklerini.
  • merhaba 100 güldüren kampanya ile uydunet e geçmeyi düşünüyorum ancak 1 mayıs sonrası hızlar ne olacak acaba uydunet bir acıklama yaptı mı bulamadım
  • bugün 100 güldüren kampanya ya başvurdum umarım pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

bugün 100 güldüren kampanya ya başvurdum umarım pişman olmam

pişman olıcağını sanmam hatta ben zamanında 100güldüren tarifeye geçmediğim için pişmanım 50Mbit almıştım ilk başta sonra bu akk düzenlemesini görünce 100e yükselttim akk sonrası hız 24 olıcak.
  • Akn yok gibi bişey olucak yani 100mbit in tamamı geliyor mu acaba evinize.

Birde apartmanın girişinden kablo falan çekiyorlar sanırım o nasıl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Akn yok gibi bişey olucak yani 100mbit in tamamı geliyor mu acaba evinize.

eğer önceden dairenize kablo çekilmemişse aşşağıdaki kutudan kablo çekiyolar kuruluma gelirken ellerinde kabloyla geliyolar zaten uzun sürmüyo kablo çekmeleri ben başvuru yaptıktan sonra ertesi gün aradılar ne zaman gelelim diye zaten önceden kablotv kullanıyoduk geldiler kurulumu yaptılar 10dk içinde internet geldi hız testlerinde 96-97Mbit indirme 4Mbit yükleme çıkıyor bu arada kablosuz olarak hız çok düşüktü Netmaster'ı aradıktan sonra modem ayarlarından STBC Tx'i otamatik yapmamı söylediler sorun düzeldi kablolu 96-97 kablosuz 50Mbit hız alıyorum.KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0F8243CD -- 6 Nisan 2017; 23:46:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LastBanderam

quote:

eğer önceden dairenize kablo çekilmemişse aşşağıdaki kutudan kablo çekiyolar kuruluma gelirken ellerinde kabloyla geliyolar zaten uzun sürmüyo kablo çekmeleri ben başvuru yaptıktan sonra ertesi gün aradılar ne zaman gelelim diye zaten önceden kablotv kullanıyoduk geldiler kurulumu yaptılar 10dk içinde internet geldi hız testlerinde 96-97Mbit indirme 4Mbit yükleme çıkıyor bu arada kablosuz olarak hız çok düşüktü Netmaster'ı aradıktan sonra modem ayarlarından STBC Tx'i otamatik yapmamı söylediler sorun düzeldi kablolu 96-97 kablosuz 50Mbit hız alıyorum.

kablosuz da da aynı performansı alma şansımız yokmu acaba download ları laptop üzerinden yapıyorum
    mecbur kablo mu bağlıyacağız

• quote:

quote:

quote:

eğer önceden dairenize kablo çekilmemişse aşşağıdaki kutudan kablo çekiyolar kuruluma gelirken ellerinde kabloyla geliyolar zaten uzun sürmüyo kablo çekmeleri ben başvuru yaptıktan sonra ertesi gün aradılar ne zaman gelelim diye zaten önceden kablotv kullanıyoduk geldiler kurulumu yaptılar 10dk içinde internet geldi hız testlerinde 96-97Mbit indirme 4Mbit yükleme çıkıyor bu arada kablosuz olarak hız çok düşüktü Netmaster'ı aradıktan sonra modem ayarlarından STBC Tx'i otamatik yapmamı söylediler sorun düzeldi kablolu 96-97 kablosuz 50Mbit hız alıyorum.

kablosuz da da aynı performansı alma şansımız yokmu acaba download ları laptop üzerinden yapıyorum

Forumda bununla ilgili bi konu görmüştüm Netmaster müşteri hizmetleriyle konuşup dahada arttıranlan olmuştu ben çoğunlukla kablolu kullandığım için kabloluda bu hız yeterli geldiğinden fazla uğraşmadım.

• quote:

quote:

quote:

Kablosuzda 50 üzerine çıkamamanızın sebeplerinden biri de dizüstü bilgisayarınızın kablosuz adaptörünün ac destekli olmamasıdır. Bu arada modeminizin en son çıkan Infinity 401 olduğunu farz ederek bunu yazıyorum. Sonuç olarak hem kullandığınız cihazın hem de modemin AC destekli olması lazım. Bu arada olsa bile netmaster modemlerinin kronik sorunları nedeniyle yine de sorun yaşarsınız. Kesin çözüm modemi bridge moda almak ve kaliteli bir router kullanmaktır.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    teşekkürler daha önce 16mbit den yüksek hız görmediğimiz için bilmiyoruz haliyle
  • quote:

teşekkürler daha önce 16mbit den yüksek hız görmediğimiz için bilmiyoruz haliyle

Evet, 8-16-24 gibi hızlarda kablosuz modunun n/ac olması çok önemli değilken 50 ve üzerindeki hızlarınızı kablosuzda almak için bunlara da dikkat etmek gereği hasıl olmaktadır.
  • sadece 25 mb leri 24 yapmışlar çakallar
    yalnız bu ara akşamları gene feci yavaşlama oluyor.
    yasakmı var yoksa yoğunlukmu acaba .

KABLONET [ANA KONU]

https://store.donanimhaber.com/03/38/d2/0338d2bcf10225560e1a0f17074cb007.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

sadece 25 mb leri 24 yapmışlar çakallar

KABLONET [ANA KONU]

//edit
    Pardon ya ben resmi çok yanlış görmüşüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meniz -- 7 Nisan 2017; 14:8:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

sadece 25 mb leri 24 yapmışlar çakallar

KABLONET [ANA KONU]

Mevcut tahattütü olanlar 25 mpbs olduğundan

Hızları 16mpbs ye düşecek

Mükemmel bir şey 25mpbs ye tahattüt verenler için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sıra internet çok kötü. Özellikle akşamları hız çok değişken. İnşallah bir çakallık yapmazlar da mayıs da şu düzenlemeyle biraz rahat nefes alırız. Ben mevcut 25 mbps abonelerini akn aşınca 16 yerine 8 mbps düşereceklerini tahmin ediyorum, İnşallah yanılırım.
  • 
Sayfa: önceki 18901891189218931894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.