Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turk Telekom ev telefonuna 40 lira veriyorum aylık...

Onu Kabloses e taşıyıp... 79 TL ye , 100 Dk ses... 100 Mbit internet ... 100 GB kota... ve Kablonet önenir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Altyapı varsa tabii ki. 1 hafta deneme süresi varsa tadından yenmez.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu Mac bilgisayarda nasıl yapıyoruz? Bu komutlar işliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsender

Hocam bunu Mac bilgisayarda nasıl yapıyoruz? Bu komutlar işliyormu?

Mac'lerde bu komutlar tabi ki çalışmaz, çünkü bunlar MS-DOS komutu. Ama Mac'inizin firewall'unda kural yaratmayı öğrenirseniz komutsuz olarak yeni kurallar yaratıp kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar Taahhütüm bitti...

Onu Kabloses e taşıyıp... 79 TL ye , 100 Dk ses... 100 Mbit internet ... 100 GB kota... ve Kablonet önenir misiniz?

Bölgenizde varsa abone olun. 1 hafta deneme süresinde memnun kalırsanız devam edersiniz. Ayrıca abone olurken dikkat etmeniz gerekn bazı ipuçları var. Kampanyaya girerken yüksek tarifeden girmeyin. Mesela katılmayı düşündüğünüz kampanyadadaki en alt tarifeden girin. Yani kampanya katılımınız kampanyanın en alt tarifesi olsun. Sonra bu en alt tarife ile kampanyanın en üst tarifesi arasında ihtiyacınıza göre kuşlar gibi özgür şekilde uçabilirsiniz. Bahsettiğiniz tarifeden giriş yaparsanız daha alt tarifelere geçiş yaptığınızda taahhüdünüz bozulur. Ama tarif ettiğim gibi yaparsanız taahhüdünüz hiç bozulmadan istediğiniz tarifeyi kullanırsınız. Başka bir husus da; 100mbps hız v 100gb akn tarifesinde akn çok hızlı şekilde bitecektir.Ve, 100mbps çok büyük bir ihtiyaç mı sizin için bilemiyorum ama en 50mbps 250gb çok daha mantıklı olur. 50mbps oldukça yeterli bir hız ve akn de gayet uzun soluklu olur.

• Eski modemimi airties 5760 router olarak kullanmak istiyorum nasıl yapılıcağını açıklayabilicek biri var mı ?
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    ben başvurmayı düşündüğüm kampanyanın kablo tv üst paket versiyonuna başvurmayı düşünüyorum. memnun kalmazsam temel pakete dönerim diyordum. bu durumda temel paketle başvurup daha sonra üst pakete geçip memnun kalmazsam tekrar temel pakete geçebiliyor muyum?
  • Ne gördünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Ne gördünüz?

250.13 te düştü hız.ekstra giremedim
  • Bir görmedik şu hızları.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Eski modemimi airties 5760 router olarak kullanmak istiyorum nasıl yapılıcağını açıklayabilicek biri var mı ?

8/35 değeri 0/35 yap eterhneti bağla
  • Ayda 200 gb civarı upload yapınca uyarı gelir mi suyunu çıkartma diye :)
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    gelmez de 4 mbps ile 200 gb upload çok uzun sürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

ben başvurmayı düşündüğüm kampanyanın kablo tv üst paket versiyonuna başvurmayı düşünüyorum. memnun kalmazsam temel pakete dönerim diyordum. bu durumda temel paketle başvurup daha sonra üst pakete geçip memnun kalmazsam tekrar temel pakete geçebiliyor muyum?

aynen öyle oluyor. Önemli olan kampanyanın en altından girmek. Mantık şu kampanyaya giriş tarifenizi ücretinden daha düşük tarifeye geçemezsiniz ama üstüne çıkabilir ve tekrar girdiğiniz pakete kadar düşebilirsiniz.
  • 1 Nisan ve benim kota bitti. Evdeki yalnızlığı fırsat bildim dayandım Netflix'e. 4K, HD derken az önce kota bitti mesajı geldi. Şu yeni hızlar konusunda mayısı beklemeselerde Nisan'da başlasalar bizi de bu zulümden kurtarsalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitfree -- 2 Nisan 2017; 0:9:5 >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Utorrenti açık bırakınca günde 15-20 gb upload yapıyor hocam.
  • Bir süredir kotası dolmasına rağmen 500 yer yer 800 kb lerde download a devam eden bir benmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Arkadaşlar Taahhütüm bitti...

Bölgenizde varsa abone olun. 1 hafta deneme süresinde memnun kalırsanız devam edersiniz. Ayrıca abone olurken dikkat etmeniz gerekn bazı ipuçları var. Kampanyaya girerken yüksek tarifeden girmeyin. Mesela katılmayı düşündüğünüz kampanyadadaki en alt tarifeden girin. Yani kampanya katılımınız kampanyanın en alt tarifesi olsun. Sonra bu en alt tarife ile kampanyanın en üst tarifesi arasında ihtiyacınıza göre kuşlar gibi özgür şekilde uçabilirsiniz. Bahsettiğiniz tarifeden giriş yaparsanız daha alt tarifelere geçiş yaptığınızda taahhüdünüz bozulur. Ama tarif ettiğim gibi yaparsanız taahhüdünüz hiç bozulmadan istediğiniz tarifeyi kullanırsınız. Başka bir husus da; 100mbps hız v 100gb akn tarifesinde akn çok hızlı şekilde bitecektir.Ve, 100mbps çok büyük bir ihtiyaç mı sizin için bilemiyorum ama en 50mbps 250gb çok daha mantıklı olur. 50mbps oldukça yeterli bir hız ve akn de gayet uzun soluklu olur.

50 MBS ... 250 GB , Daha mantıklı Hocam... Hangi tarifedir bu aceba?

• 50 ye 250 gb çok iyi 15 yıldır Türksat kablo net kullanıyorum 2016 da teknik ekip de değişti sorunsuz devam ediyorum bu arada digital yayında kalite artmış durumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

Utorrenti açık bırakınca günde 15-20 gb upload yapıyor hocam.

hocam öyle her gün düzenli ne indiriyorsunuz öyle
  • 
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.