Şimdi Ara

Kablonet Hız Düşümü Nasıl Oluyor (Uygun Paket Tavsiyesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16 Mbps ------------ 5 Mbps
    24 Mbps ------------ 8 Mbps
    25 Mbps ------------ 16 Mbps
    50 Mbps ------------ ? Mbps

Tam olarak bilmiyorum

aylık 55 - 60 tl ödüyorum hangi tarifeye geçmem gerekir

Birde Kotalı/Duran Kotalı ne demek

EN UYGUN PAKET BU GÖRÜNÜYOR

Hayatı Yakala Kampanyası
    24 Mbps'ye kadar 150 GB AKN'li Eko-Sınırsız 61 TL
    (KabloTV Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi)
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,555,hayati-yakala-kampanyasi#tabs-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 4 Mart 2018; 14:52:25 >

• 16

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

16

50 de 16 mı oluyor

tarife paketi önerebilir misin
  • Ben 49 tl ye 24 mbps 50 gb akn eko sınırsız kullanıyorum , 50 gb ı aşınca 8 mbps olacak ama önceki hattım adsl olduğu için akn den sonra 3 mbps ye düştüğü için rahatça yeter diye düşünüyorum (daha dün kullanmaya başladım)

Bütçe sorunun yoksa 85 tl ye 25 mbps akn siz sınırsız kotasız var o çok iyi hiç düşmüyor.

diğer türlü ayda 150 gb ı aşmam dersen 61 tl lik o kampanya da gayet iyi duruyor.

akn/eko sınırsız =adil kullanım kotası , kotayı aşssanda internetin hızı düşerek yine devam eder faturada değişiklik olmaz.misal 24 mbis 8 e düşecek benim ama bana yeter.

kotalı=aylık kotayı aşınca mb /gb başına ekstra ödeme alırlar.

duran kotalı=kotayı aşınca hizmet duruyor.

dediğim gibi tamamen beklenti ve bütçe meselesi.

Eğer çok az kullanırım kotayı aşmam dersen herhangi bir paketi seçebilirisin 16 mbps de dahil olmak üzere normal kullanıcay fazlasıyla yeterli.
    Ama kotayı aşarım dersen 24 mbps altına düşme çünki kotayı aşınca 5 mbps ile 8 mbps arasında kullanım farkı olacaktır mutlaka.
    Yada param var kota mota takmam dersen 85 tl lik 25 mbps akn siz kotasız tarifeyi al deli gibi kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 4 Mart 2018; 15:1:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cobi

Ben 49 tl ye 24 mbps 50 gb akn eko sınırsız kullanıyorum , 50 gb ı aşınca 8 mbps olacak ama önceki hattım adsl olduğu için akn den sonra 3 mbps ye düştüğü için rahatça yeter diye düşünüyorum (daha dün kullanmaya başladım)

Bütçe sorunun yoksa 85 tl ye 25 mbps akn siz sınırsız kotasız var o çok iyi hiç düşmüyor.

diğer türlü ayda 150 gb ı aşmam dersen 61 tl lik o kampanya da gayet iyi duruyor.

akn/eko sınırsız =adil kullanım kotası , kotayı aşssanda internetin hızı düşerek yine devam eder faturada değişiklik olmaz.misal 24 mbis 8 e düşecek benim ama bana yeter.

Eğer çok az kullanırım kotayı aşmam dersen herhangi bir paketi seçebilirisin 16 mbps de dahil olmak üzere normal kullanıcay fazlasıyla yeterli.
    Ama kotayı aşarım dersen 24 mbps altına düşme çünki kotayı aşınca 5 mbps ile 8 mbps arasında kullanım farkı olacaktır mutlaka.
    Yada param var kota mota takmam dersen 85 tl lik 25 mbps akn siz kotasız tarifeyi al deli gibi kullan.

eski tarifem

24 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız + Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi + uyku yok kampanyası = 57 tl ödüyordum (24 den 16 ya düşüyor)

internete çok büyük zam gelmiş neredeyse %100

85 tl çok inadına en düşüğünü kullanacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 4 Mart 2018; 15:5:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

quote:

Orijinalden alıntı: cobi

Ben 49 tl ye 24 mbps 50 gb akn eko sınırsız kullanıyorum , 50 gb ı aşınca 8 mbps olacak ama önceki hattım adsl olduğu için akn den sonra 3 mbps ye düştüğü için rahatça yeter diye düşünüyorum (daha dün kullanmaya başladım)

eski tarifem

24 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız + Temel Paket + Vizioon Sinema Paketi + uyku yok kampanyası = 57 tl ödüyordum (24 den 16 ya düşüyor)

internete çok büyük zam gelmiş neredeyse %100

85 tl çok inadına en düşüğünü kullanacaksın

Evet malesef önceki kampanyalara bakınca bayağı zam olmuş.
    kampanyalarda sözünüze indirim diye birşey var eski üyeler için geçerliyse faydalanabilirsiniz.Bence ayrıtılı müşteri hizmetleri ile konuşun.

• cobi C kullanıcısına yanıt
    Kelime oyunları dolu

Kablonet Söz Kampanyası
    (Fiyatlara Analog KabloTV Ücreti 20,99 TL dahil değildir.)
    24 Mbps'ye kadar 150 GB AKN'li Eko-Sınırsız 56 tl
    24 Mbps'ye kadar 250 GB AKN'li Eko-Sınırsız 64 tl

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,544,kablonet-soz-kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Kelime oyunları dolu

Kablonet Söz Kampanyası
    (Fiyatlara Analog KabloTV Ücreti 20,99 TL dahil değildir.)
    24 Mbps'ye kadar 150 GB AKN'li Eko-Sınırsız 56 tl
    24 Mbps'ye kadar 250 GB AKN'li Eko-Sınırsız 64 tl

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,544,kablonet-soz-kampanyasi

aynen arkadasım çok kelime oyunu var
    onun için çok dikkatli inceleyin ve de ona göre karar verin
    ben 25 e 150 alıyorum akn li ve üst paket +tüm sinemalar var 70 lirahttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,553,hepsi-bir-arada-kampanyasi
    oysa hiç paketsizi de 80 lira anla anlayabilirsenhttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,572,sadece-kablonet-kampanyasi

• 24 ay sözleşme bittikten sonra teklif sunuyorlar mı arkadaşlar ? TTNET sözleşme bitimine yakın teklif sunuyor 5 lira veya 10 lira zamlı teklif veriyorlar
  • Sunmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.