Şimdi Ara

Kablonet gece 2-8 arası kota hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
15
Cevap
0
Favori
5.667
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> Kablonet gece 2-8 arası kota hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    82 Mesaj
    Geçen aboneliğimi yeniledim. 24 mbit 50gb akk.

Sonrasında kabloneti arayıp ttnet'te olan 2-8 arasındaki kota gitmemesi olayını sordum. Bana söyledikleri; "Gece 2 ve sabah 8 arasında download hariç kotadan gitmez"

Zaten amaç download yani.. Bu nasıl mantıktır sadece uploadlar içinmi kota gitmiyor. Anlamadım hiçbirşey. Kablonetten memnunum ama bu olay canımı sıktı. Sizde ona göre dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    3691 Mesaj
    Sen yazilani anlamamışsın ne sacmasi 2-8 kota akn yok kablonette upload kotası hiç olmadı ztn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Sen yazilani anlamamışsın ne sacmasi 2-8 kota akn yok kablonette upload kotası hiç olmadı ztn

Yazılan değil telefonda böyle söylendi bende mantığını anlamadım ve forumdaki bazı arkadaşlar kotadan gidiyor yazmış. Böyle birşey var mı? Onu merak ediyorum.

|
    |

AKN'li Ekosınırsız tarifesi kapsamında Adil kullanım uygulaması uygulanacaktır. 02:00 - 08:00 saatleri arasındaki internet kullanımları AKN’ ye dahil edilmeyecektir, ayrıca AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN sonrası indirme hızı kısıtları uygulanmayacaktır

Telefondaki kişi yanlış söylemiş gibi görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

AKN'li Ekosınırsız tarifesi kapsamında Adil kullanım uygulaması uygulanacaktır. 02:00 - 08:00 saatleri arasındaki internet kullanımları AKN’ ye dahil edilmeyecektir, ayrıca AKN’nin aşılıp aşılmadığına bakılmaksızın söz konusu zaman dilimlerinde AKN sonrası indirme hızı kısıtları uygulanmayacaktır

Telefondaki kişi yanlış söylemiş gibi görünüyor.

Hocam çok teşekkürler.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Eski bir konu biraz hotlamış olacak. Hangi servis sağlayıcısını kullanırsan kullan upload yaparken kotadan düşmez.
    Superonline'da düşüyor.
    |
    |
    |
    |
    AKN'li tarifelerde 02:00 - 08:00 arası sayılmıyor ancak kotalı bağlantılarda bu geçerli olmayabilir. Ona dikkat etmekte fayda var.
    |
    |
    DESKTOP : Intel i7-6700k with Corsair Hydro H100i v2 Extreme | Asus Z170i Pro Gaming | 32 GB Kingston HyperX Savage DDR-4 | MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X | 512 GB Samsung 950 Pro | 1 TB Samsung 850 Pro x 2 | Corsair Graphite 380T | Corsair RM850x | Corsair Gaming Strafe Cherry MX Brown | Corsair Gaming M65 Pro RGB | ASUS PG279Q | HyperX Cloud II

KONSOL : Playstation 4 Pro | XBOX 360 | Playstation VITA
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj
    ewt duran kotalı tarifelerinde gece download yapmayın kotanızdan düşer . (100gb duran kotalı olan hariç)
    |
    |

AKN'li tarifelerde gece 02 - 08 arası kota sayılmıyor.Eğer,daha erken bir saatte indirmeye başlayayım diyorsanız,

Uyku Yok Servisi satın almanız gerekiyor.Bu servis,yalnız AKN'li tarifeleri değil, Kotalı / Duran Kotalı ve Kullandığın Kadar Öde tarife kullanıcılarını da içeriyor.

Gece 00 - 09 arası yaptığınız indirmeler de,kotanıza yazılmıyor...

https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Uyku-Yok,144
    |
    |
    74 Mesaj
    Konu hortlayacak ama

gece 2-8 arası hala download kota'ya dahil edilmiyor değil mi?
    AKN tamamen kalktı muhabbeti var bir de, bu doğru mu? eski taahhütlerde durum nasıl ki?
    KABLONET için soruyorum.

1 Ocak 2019 itibariyle AKN kalktı. Yeni abonelere artık AKNli tarifeler satılmıyor. Eski AKNli abonelerin taahhüt süresi devam ediyorsa yada taahhütü bitmiş ama herhangi bir tarife/kampanyaya geçmemişse eski tarife hızları AKNsiz olarak full oldu. 7/24 tarife hızlarını alıyorlar.
    |
    |
    antisilence kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Çavuş
    74 Mesaj

teşekkürler
    |
    |
    Riddle of Steel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.