Şimdi Ara

Kablonet firmasından önemli açıklama ! Ücretle ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.kablonet.com adresinden ulaşabileceğiniz Kablonet firması ana sayfasına aşağıdaki önemli açıklamayı koymuş:

quote:

Kablo Modem Bakım ve Destek Ücretleri...
    Kablo İnternet Hizmetleri nedeniyle imzalanmış bulunana "Kablo Modem bakım ve destek ücret sözleşmesi" nedeniyle bugüne kadar tahsil edilmekte olan "bakım ve destek ücreti", şirketimiz ile Türk Telekom A.Ş. arasında sürdürülen interaktif hizmetlerin verilmesinde yeniden ücretlendirme görüşmeleri sonuçlanıncaya kadar tahsil edilmeyecektir.
    Bilgilerinize önemle duyurulur.

• İnşallah hiç tahsil edilmez.. Hayırlısı .. Kablocular adına sevindim ..
  • bir kablonet abonesi olarak ilk defa böyle bir açıklama yapıldı zaten sözleşmem bir ay sonra bitiyor bana yaramayacak anlaşılan. birde ücretler konusunda indirim yapılsaydı iyi olmaz mıydı? zaten şansım olsaydı neyse
  • ne kadar alıyolaardııı değermi sevinmememize biz adsl ciler oalrak :PP
  • bakım hat adı altında yanlış hatırlamıyorsam 25 milyon gibi bir ücret
  • ciddi bi para ayda 35 vercekler...Gerçekten cok iyi...
  • Kablonet'in bahsi geçen bakım ücreti 25 milyon TL.

Şimdilik alınmayacağını ilan ettiler ama mesela diyelim ki bu ay içerisinde iki kurum anlaştı gelecek ay bu ücret geri gelecek. Dolayısıyla pratikte anlamsız olacak; tabii bu ay içerisinde anlaşabilecekleri bir varsayım.

En iyi ihtimalle bence bu 1 aydan uzun sürmez; umarız hem TT hem de Kablonet kendi aldıkları ücretlerden bir miktar feragat ederek fiyatları geri çekerler.

Kablo internet altyapısının oturmuş olduğu ve artık yavaş yavaş kendini sübvanse ettiği ve ADSL yatırımının kendini sübvanse etmesi için zaman gerektiği gerçeği de göz önüne alınırsa Kablo üzerinden internet ücretlerinin eş hızdaki ADSL'den daha uygun fiyatlı olacak (en azından bir miktar) biçimde ayarlanmalı.
  • 100 yerine 128K olsun fiyatı da 45- 50 seviyelerinde olsun su an için razıyım.
  • arkadaşlar ben bu bakım parasını peşin yatırdım 300 milyon modemi bedava verdiler hesapta eee şimdi ne olacak biz bu paraları önceden verdik zaten...
  • Geri verecek değiller herhalde , modem muhabbetine almışlar valla peşin peşin ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: brute_force

arkadaşlar ben bu bakım parasını peşin yatırdım 300 milyon modemi bedava verdiler hesapta eee şimdi ne olacak biz bu paraları önceden verdik zaten...

modemi bile dısarıdan almıstım hem daha iyisini hem daha kaliteli hem de cok ucuza. aylık ucret dısında para almalarına izin vermedim
    paranızı kapmak için her seyi yapıyorlar.. dikkatli olmak lazım.
  • yaff arkadaslarwww.kablonet.com adresi calisiomuki ben uzun zamandir giremiyomda sorun bendemi acep
    Kablonetin durumu bildigim kadariyla iktisat bankasinindi el konulunca star grubu gibi gumledi tabe. Starin kablo sirketinden sonra yapilan ihale sonucunda bakim ucretleri kalkmisti. Umarim olayin sonu bole biter nba tv nin kabloya gecmesinden sonra ustune kaymak olur walla
  • umarız :)
  • bu arada sitedeki duyuru kalktı.. acaba yeni fiyatlar belli mi oldu??
  • zaten bu konuyu açmıştım ben biraz aşağıda bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.