Şimdi Ara

KabloNet DOCSIS 3.0 modem alternatifleri ? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
31
Favori
126.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    datasheet bilgileri yeterli değil frekans aralığı vs gibi bilgiler yok riskli olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

datasheet bilgileri yeterli değil frekans aralığı vs gibi bilgiler yok riskli olabilir
    Yukarıdaki mesajınızı gördüm Asus Router almışsınız, siz modem olarak ne kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mapel -- 16 Şubat 2019; 17:17:26 >
  • mapel M kullanıcısına yanıt
    netmaster 383zn modelini kullanıyorum

• Motorola MB8600 3.1 Docsis 3.1 modem kullanan var mı?
  • hopeful H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler benim modemde aynı modem. Bu sıralar ne oluyor anlamıyorum sürekli bir kopma internette yavaşlık oluyor o yüzden yeni modem arayışına girdim. KabloNet servisden geldiler sinyaller normal falan diyor ama birşeyler var tam anlayamadım bakalım hayırlısı eğer modem kaynaklıysa yakında kendini belli edecektir. Duruma göre artık birşey düşünüp sizlerinde desteğini alacağız.
  • Merhaba, ana konuya da yazdim ama burada bulunmasi daha dogru sanirim.

Bayiden Technicolor TC7200 modem oneriyorlar sifir olarak. Kullanan, tecrubesi olan varsa paylasabilir misiniz?

Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EliasGS E kullanıcısına yanıt
    Technicolor modemi nerden buldunuz ilginc :)

• Tecnicolor çalışıyorsa kablonette hepsi çalışır :))
  • EliasGS E kullanıcısına yanıt
    vodafone mu sunuyor yoksa turksat mı

• Merhaba , şu model Kablonetle uyumlu mu arkadaşlar, bazı modemlerde kampanya yapmışlar.
    https://www.amazon.com/NETGEAR-XFINITY-Comcast-Charter-CM700-1AZNAS/dp/B07976SNVB?ref_=Oct_DLandingS_PC_163af014_NA&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Merhaba , şu model Kablonetle uyumlu mu arkadaşlar, bazı modemlerde kampanya yapmışlar.
    https://www.amazon.com/NETGEAR-XFINITY-Comcast-Charter-CM700-1AZNAS/dp/B07976SNVB?ref_=Oct_DLandingS_PC_163af014_NA&smid=ATVPDKIKX0DER
    O modemde wi-fi ve telefon çıkışı yok dikkatini çekerim...
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    Dikakt etmemişim ona teşekkür ederim.

• dostlar modemden hic anlamam. bi tane lan kablosuyla pc'me cekecegim evde 3-4 tane de mobil cihaz ve laptop var. modem onerir misiniz? docsis3 olmasi gerekiyormus router falan hic anlamiyorum modem onerir misiniz? 100mbit internet baglatacagim 5mbit uploadi var

• Axwell. kullanıcısına yanıt
    Allah yardımcın olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

dostlar modemden hic anlamam. bi tane lan kablosuyla pc'me cekecegim evde 3-4 tane de mobil cihaz ve laptop var. modem onerir misiniz? docsis3 olmasi gerekiyormus router falan hic anlamiyorum modem onerir misiniz? 100mbit internet baglatacagim 5mbit uploadi var
    Fazla seçeneğin yok zaten Netmaster alacaksan Infinity veya CBW-383ZN alabilirsin .

• eneskaanb E kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlar Türksat kablo ile uyumlu mu peki? Satıcıyla görüştün mü?
    İlk ilandaki Technicolor Netmaster Infinity tarzı bir cihaz anladığım kadarıyla.İnternette yorumlara baktım kimisi sıkıntı yok diyor, kimisi delirtiyor diyor vs.
    2. ilandaki Thomson biraz eski bir cihaza benziyor.Bence pek bulaşma derim.
    Tabi her iki cihazında Türksat Kablo altyapısında çalışıp çalışmadığına dair bir bilgim yok ve de fiyatlar fazla bence.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Yok alacagimdan degil gorunce merak ettim sadece

• merhaba arkadaşlar okuya okuya kafam karıştı. Evime kablonet bağlatacağım , malumunuz firmanın elinde modem kalmadığı için modeminizi kendiniz temin etmeniz gerekiyor dediler.

90 m2 bir evim var ve istediğim bu evin içerisinde, rahat bir şekilde internete bağlanabileyim. Sorun yaşamayayım.

Diğer evimizde superonline var ve cok memnunum direk modem filan geldi kendileri kurdular hiç sıkıntı yaşamadım.Ancak bu evde altyapı yok ne yazıkki.

şimdi benim hangi modemi almam gerekiyor ? lütfen yardımcı olurmusunuz ? hız 100 mb kadar alacağım. Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.