Şimdi Ara

KABLONET DEVIR İŞLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kablonet kullanıyorum ve bende evimi taşıdığım bölgede altyapı yok. Yaklaşık olarak 1 sene falan daha sözleşme var, eğer nakil yapmak isteyen olursa özelden yazabilir. Bu sayede yeni bağlantı ücreti ödenmiyor Modem vs... için konusuruz --- tabi aboneliği üstüne alacak arkadaşa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yer, tarife, ucret vs? yazarsaniz iyi olur... ankarada uygun devir ariyorum ben de...
  • İstanbul yer ancak lokasyon farkedermi bilmiyorum. 25 MBPS 25 GB EKOSINIRSIZ tarifem, yanında yeni tip modem ve recever vereceğim. Modem ve recever ücreti için 150 verseniz yeterli.
  • Modem ve reciever icin para mi aliyosunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem ve alıcılar kampanya kapsamında ücretsiz veriliyor

neden 150 tl istiyorsunuz

ikinci olarak taşınıyorsanız ve taşındığınız yerde alt yapı yoksa herhangi bir cayma bedeli ödemeden iptal ettirebilirsiniz

tek yapmanız gereken yeni taşındığınız yerde üzerinize ait bir elektrik su doğalgaz faturası olması.
  • Evet arkadaşlar öyle bir durum varmış, daha önceden devir yapmanın yeterli olduğu bilgisini öğrenmiştim ancak Uydunet ile görüştüm oradan da Nufus Müdürlüğünden ikametgah belgesi yeterli dediler. Modem ve receiver ücretsiz vermiyorlar 24 aylık tahahhüt ile eşit miktarda faturana yansıtıyorlar isteyen olur ise görüşürz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.