Şimdi Ara

Kablonet Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 2 haftadır kablonetle uğraşıyorum sürekli kopma durumu var. Bazen düzeliyor bazen saatlerce düzelmiyor. Defalarca arıza kaydı açtım gelen kişi sinyal değer düzgün takip edeceğiz dedi ama düzelen bir şey yok. Sorunun apartman dışından gelen hatta olduğunu düşünüyorum apartmanda kullanan diğer kişilerde de sorun var. Açtığım her arıza kaydı 13 mayıstan beri "port snr çalışması sorunu giderildi takibe alındı, bdkdan kontrol sağlandı sinyal seviyeleri düzeltildi, port snr sorunu snr çalışması sırasında kaçmıştır takibe alındı" diye kapatılmış. Aşağıdaki modem değerleri normal midir? Çok fazla düzeltilmemiş tablo görünüyor. Ben artık türksata derdimi anlatamıyorum dışarıdaki hatta bakacak ekibin yönlendirilmesi için daha ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Kablonet Bağlantı Sorunu

Şu an rüzgar çıktı ve yine kesildi, modem değerleri değişmiş görünüyor.

Kablonet Bağlantı Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weirdorbic -- 23 Mayıs 2020; 15:34:11 >

• Turksat 100 mbit kullanıyorsunuz sanıyorum. Bu corona da sıkıntı yaratmayan tek ıss sanırım superonline fiberdi. Onu da bırakmak zorunda kaldım. Ben sorunuza cevap değil ama başka birşey sormak istiyorum. Turksat docsis ile 100 mbit 500 gb kotalı bir iss bağlantısı düşünüyorum. Altyapım var imiş. Ben de turksat kutusunu gördüm. Ortak bir aştyapı da varmış. Acaba 100 mbiti sağlıklı alabiliyor musunuz? Upload ne durumda acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.