Şimdi Ara

Kablonet Antalya Kesintileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar internet kesip modemin sadece d/s ışığı yanıp sönüyor müşteri hizmetleri numarası sürekli meşgul veya düşmüyor böyle olması genel bir arızamı dedirtti sizde varmı bir sıkıntı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 16 Eylül 2017; 15:49:56 >

• Bende de yok. Aradım antalyadan mi arıyorsunuz dediler direk genel arizaymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalgalanmalar vs sağolsun birkaç haftadır zaten rezildi, şimdi de tümden kesildi ne güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce de aynısı olmuştu. Arıza kayıt hatları da çalışmıyor mesgule atmışlar. Rezil herifler

• Yüzüncüyıldayım 1 saattir bende de yok bazen uydu kanalları bile gidiyor

• halen kesik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 3 Ağustos 2017; 22:28:25 >
  • Benim bağlantı geldi. Biraz stabilite sorunu var ama. Deneyin bir.
  • benimde gelmiş
  • Yine koptu bende. Enteresan.

• Arkadaşlar cep telefonlarınıza sms ile bildirim gelmiyor mu sizlere? İzmir'de de yaşadık benzer durumları ancak bir gün öncesinden herkesin cep telefonuna (abone bilgilerinizde kayıtlı cep telefonlarına) her genel iyileştirme faaliyetinden önce bir bilgilendirme mesajı gelmişti. Mesajda özet olarak genel iyileştirme çalışmaları yapılacağı ve belirtilen saatler arasında zaman zaman hizmet performansından düşme veya tamamen kesilmeler yaşanabileceği tarzında birşeyler yazıyordu. Türkiye genelinde donanım yükseltmeleri ve genel bakımlar ile arızalı donanımların değiştirilmesi işlemleri yapılıyor.
  • zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Yok gelmiyor

• Bana da gelmedi. Ayrıca hala yok bağlantı.

• Dün akşamdan beri aynı sorun var bende de. Gece geldi sabah tekrar gitti. Az önce geldi ama yine gidecek gibi.

• Sabah saat 10 gibi tekrar gitti. Şuan internet var ama hala stabil değil.
  • bağlantı gayet iyi şu anda
  • Yine gitti. Bu saatte niye giderse

• aynen yine gitti
  • internetiniz de sorun var mı son 1-2 saattir? devamlı kesilip duruyor benim. Hiç gelmese neyse de geliyor gidiyor modemde mi sorun yoksa genel birşey mi yine anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Ağustos 2017; 19:21:5 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    var gitti yine
  • Bende sorun yok geçenlerde mesaj atmışlar kesilecek diye ondan sonra kesilmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.