Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
51.861
Cevap
287
Favori
2.690.650
Tıklama
Giriş
    2378 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Joe_Feyzullah

2 yıl taahütle 1 liralık kablotv den eski aboneler yararlanamıyor mu
    şu an zaten 2 yıl taahütle docsis 2ye geçildi diye bedava modem vermişlerdi, 36 yerine 30 ödemek için türksatı arasam mı

ya benm o bedava modm işnden haberm yok o nasıl oldu? onlar mı sana söyledi?
    |
    |

Orjinalden alıntı: C@r@nthir

quote:

Orjinalden alıntı: Joe_Feyzullah

2 yıl taahütle 1 liralık kablotv den eski aboneler yararlanamıyor mu
    şu an zaten 2 yıl taahütle docsis 2ye geçildi diye bedava modem vermişlerdi, 36 yerine 30 ödemek için türksatı arasam mı

ya benm o bedava modm işnden haberm yok o nasıl oldu? onlar mı sana söyledi?

yok pilot bölge diye docsis2 ye geçildiği için eski modemim kullanılmaz olduğu için modem verdiler
    |
    |
    kablonetin maşallahı var bu aralar
    tekirdağ çorlu
    |
    |
    PHILIPS 55PFL8007K - SAMSUNG UE43MU7000 - SONY STR-DH730 - SONY PS-LX300 - SONY SS-FCR6000SONY SA-W2500 SONY BDP-S790DUNE HD-301 - PS3 FAT 250GBMSI GT70 ONE - ASUS EEEPAD 16GB - IPAD AIR 16GB - IPHONE 6 64GB - IPHONE 6s 64GBNISSAN X-TRAIL 1.6 DCI CVT PPP
  • Teğmen
    137 Mesaj
    Arkadaşlar ADSL kullanıyorum şu an ve her ay kotayı geçmekten sıkıldım. İnterneti sadece download için kullanıyorum, oyun falan oynamıyorum net üzerinden.
    Bu kablonet in bazı bölgelerde sorun çıkardığını duydum. ANKARA-BATIKENT te oturuyorum. Bu bölgede sorun yaşayan var mı? Evde kablo tv var bu arada.
    Diğer bir seçenekte tellcom-quicknet in gelmesini beklemek. Batıkente geldi ama bizim siteye kadar gelirmi bilemiyorum.
    |
    |

Orjinalden alıntı: metuserkan

Arkadaşlar ADSL kullanıyorum şu an ve her ay kotayı geçmekten sıkıldım. İnterneti sadece download için kullanıyorum, oyun falan oynamıyorum net üzerinden.
    Bu kablonet in bazı bölgelerde sorun çıkardığını duydum. ANKARA-BATIKENT te oturuyorum. Bu bölgede sorun yaşayan var mı? Evde kablo tv var bu arada.
    Diğer bir seçenekte tellcom-quicknet in gelmesini beklemek. Batıkente geldi ama bizim siteye kadar gelirmi bilemiyorum.

Batıkent tarafından şikayet eden duymadım forumda şu ana kadar (forum içinde arama bile yaptım)
    |
    |

• Yarbay
    44886 Mesaj
    Bugün iyice bağlantım sorunlu ne doğru dürüst sayfalar açılabiliyor ne de msn açılabiliyor?

İstanbul anadolu yakası- :(
    |
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

quote:

Batıkent tarafından şikayet eden duymadım forumda şu ana kadar (forum içinde arama bile yaptım)

Cevap için sağol krm-iks. Tellcom un quicknet gelmiş olsa hiç beklemeden geçicem ona ama o da belli değil ne zaman gelir.

Bir de eğer bu ay adsl i iptal ettirirsem, parayı ödüyorum yine değil mi? Bu ayın parasını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metuserkan -- 2 Haziran 2008; 12:24:42 >
    |
    |

• Binbaşı
    1689 Mesaj
    İnternet gene rezilleşti had safhada losslar mevcut Ama eskisinden çok daha beter vaziyette şu an..

Yer : İST-İçerenköy
    |
    |

Sizden ricam Rapid ile indirirken zaman sınırını aşmak için kablo internet için ip değiştiren program var mı veya başka ne tavsiye edersiniz.

Hani adsl de aç kapa yapınca bu sorun bitiyordu
    Kabloda aç kapa yapıyorum olmuyor

1-2 ip değiştirici program kurdum galiba adsl içindi o nedenle faydası olmadı
    |
    |

Orjinalden alıntı: tkz585

Arkadaşlar 15 gündür kablo internet üyesiyim ve çok memnunum

Sizden ricam Rapid ile indirirken zaman sınırını aşmak için kablo internet için ip değiştiren program var mı veya başka ne tavsiye edersiniz.

Hani adsl de aç kapa yapınca bu sorun bitiyordu
    Kabloda aç kapa yapıyorum olmuyor

1-2 ip değiştirici program kurdum galiba adsl içindi o nedenle faydası olmadı

bu ikisinden biri işine yaraması lazım..
    http://rapid_share.com/files/110402753/ip.cmd.html
    http://rapid_share.com/files/110403032/rapid_com21.cmd.html

ayrıca modemin fişini çekmene gerek yok
    |
    |

• Teğmen
    137 Mesaj
    Arkadaşlar modem olarak NETMASTER CXC-150 almayı düşünüyorum ve Ankaradayım. Şu alttaki linklerde aynı ürün var fakat resimleri farklı.
    İkisi de aynı ürünmü acaba? Aynı ise Ankarada olduğum için Mavi den alacağım.
    Bir de Kablonete başvurduğumda kaç günde gelip bağlarlar acaba?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=45&productid=bd82008#tablnk
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/6759
    |
    |

• Emekli Yönetici
    13626 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar modem olarak NETMASTER CXC-150 almayı düşünüyorum ve Ankaradayım. Şu alttaki linklerde aynı ürün var fakat resimleri farklı.
    İkisi de aynı ürünmü acaba? Aynı ise Ankarada olduğum için Mavi den alacağım.
    Bir de Kablonete başvurduğumda kaç günde gelip bağlarlar acaba?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=45&productid=bd82008#tablnk
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/6759

1 haftada gelirler

sanalmarketimde buldum aynı modemden
    Eternal Bilgisayar Ltd. Şti.

Selanik Cad. 82/33 Kızılay/ANKARA

Tel: 0312 417 99 92
    Faks: 0312 425 87 37

Çalışma Saatlerimiz :
    Hafta İçi : 09:30 - 18:30
    Cumartesi : 10:00 - 14:00

http://www.sanalmarketim.com/urun/176427f19b0afe6737aaedbb9400819a/?liste&ref=%2Csxbiu%3A29%2Csxfi%3A50-99&sxsiti=&liste_tipi_yaz=&sxpg=1
    |
    |

• Teğmen
    137 Mesaj
    krm-iks , çok çok teşekkür ederim, bir çok sorumu yanıtladın.
    Sanalmarketimden bir çok alışverişim oldu adresini biliyorum, 500gb samsung harddisk almayı düşünüyordum oradan. Modemle birlikte alırım.
    Tekrar çok teşekkür ederim.
    |
    |

krm-iks , çok çok teşekkür ederim, bir çok sorumu yanıtladın.
    Sanalmarketimden bir çok alışverişim oldu adresini biliyorum, 500gb samsung harddisk almayı düşünüyordum oradan. Modemle birlikte alırım.
    Tekrar çok teşekkür ederim.

Ricaederim
    |
    |

• Yarbay
    2583 Mesaj
    izmirde kablo modem satan adam gibi köklü bir yer neresi bulabiliriz?hani bozuldumu baş ağrıtmıyacak ve 2-3 sene sonra silinip gitmeyecek bir yer
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar kablonet'e geçmeye karar verdim
    Ama benim koblosuz modeme ihtiyacım var vede bilirsiniz ki çok pahalı
    Şimdi ben normal bir docsis2.0 destekleyen bir modem alsamda sonra kablosuz yapma aletinden alsam bir sorun olurmu?
    Ve o aletin adı neydi bir türlü hatırlayamadım
    |
    |

Orjinalden alıntı: orion83

Şimdi ben normal bir docsis2.0 destekleyen bir modem alsamda sonra kablosuz yapma aletinden alsam bir sorun olurmu?

Kablosuz router mi? tabii ki sorun olmaz.
    |
    |
    7zip - Anki - Audacity - Calibre - Clamwin - eMule - FileZilla - Firefox - GIMP - GSmartControl - Handbrake - Inkscape - Jitsi - LibreOffice - MediaInfo - Mumble - PDF SaM - qBittorrent - Shotcut - SumatraPDF - Thunderbird - VLC
  • Teğmen
    200 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: DHArcadia

quote:

Orjinalden alıntı: orion83

Kablosuz router mi? tabii ki sorun olmaz.

Bir link verirmisin bu aletle ilgili teşekkür
    |
    |

• Teğmen
    200 Mesaj
    Son bişey daha kablo nete geçmek için illa kablolu tv olması lazım mı?
    |
    |
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.