Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.412
Cevap
385
Favori
3.380.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2021 şubat yeni kablonet-kablotv tarifelerinde fiyatlar 20-30 tl arası artmış arkadaşlar linkten görebilirsiniz..

https://www.turksatkablo.com.tr/Kampanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firefoxx -- 1 Şubat 2021; 0:19:16 >
  • 100 mbps sınırsız paketin uploadı yüksek olsa geçerdim ben de. eylüle kadar yaptılar yaptılar, bu tarifelerle zor kazanırlar bana kalırsa.

çoğu kişi ucuz paketleri kullanıyor. o 100 mbps sınırsızı müşterilerin kaçta kaçı alacak çok ilginç.

• Ben 100/500 gb kotalı kullanıyorum. 100 mbps sınırsıza geçmek için aradım. Paket içeriğinde Nat Geo NOW adlı saçmalık olduğundan dolayı interaktif kutu kiralamam mecburmuş. Ama şu an kendilerinden hali hazırda modül kiraladığım için, interaktif kutu kiralayamıyormuşum. Modülü iade edip, interaktif kutu kiralamam gerekiyormuş ancek o şekilde kampanyaya katılabilirmişim. Dedim kardeşim ben bunu istemiyorum bile, kutu da sizde kalsın kanal da dedim ama sistemleri izin vermiyormuş. Böyle aptalca bir politika yüzünden eski tarifede kaldım KABLONET [ANA KONU] 

• Dynamole kullanıcısına yanıt

bendeki de ikutu değil, isterseniz ikutu almayabilirsiniz mevcut cihazınızdan izleyebilirsiniz dediler KABLONET [ANA KONU]  ayrıca ikutunun fiyatı ayda 9 tlymiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 1 Şubat 2021; 0:56:46 >
  • Ne saçma tarifeler bunlar bi adam akıllı 20 25 tam sınırsız + tv uygun fiyatlı kampanya yok...
  • HA-DH kullanıcısına yanıt
    • Nat-Geo + Paketi Hizmeti İnteraktif Kutu (i-Kutu) ile beraber sunulabilmektedir.

Böyle bir şey var sitelerinde de, belki yeni eklemişlerdir. Ya kutuyu yollayın yine de dursun dedim parasını vereyim, yok dediler modülü iade etmeniz lazım. Modülü de vermek istemiyorum gene kalas gibi kutu koyacağım tv'nin altına. Adamların kafaları çok garip çalışıyor KABLONET [ANA KONU] 

• En son taşındığım yerde Türksat Kablo altyapısı olmadığı için iptal ettirdiğimde 25 MBPS tam sınırsız internete 56 TL ödüyordum ve gerçekten o zamanlar Türksat Kablo diğer iss lere göre çok daha ucuzdu (o zamanlar dediğimde 2019 yılı) şimdi fiyatlara bakınca kullandığım Millenicom daha ucuza geliyor bu fiyatlara bu hızları hak etmiyoruz ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Yarın başlayacak kampanyaya mı bugün geçmek için aradınız?

Evet ama 00:00dan sonra arasam olacakmış, zira site de değişti şu anda.. Neyse artık yarın halledeceğim.

• Dynamole kullanıcısına yanıt

şuan konuştuğum kişi de mecbur değilsiniz dedi, ayrıca sistem de sorun çıkıyor bir türlü başvuru yapamıyorlar. ilerleryen saatler de tekrar deneyeceğim. siz hangi pakete başvurdunuz?

baştakiler eski kafa olunca yapacak bir şey yok. KABLONET [ANA KONU] 

ben başvurduğum pakette öyle bir şart göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HA-DH -- 1 Şubat 2021; 1:17:40 >
  • HA-DH kullanıcısına yanıt

Ben de yarın bir daha deneyeyim o halde. Her çıkan müşteri temsilcisinin başka fikri oluyor zaten KABLONET [ANA KONU] "Mevcut Müşterilere Özel Sınırsız Full Paket Kampanyası" şuna başvurmaya çalıştım hocam ben ama kaldı öyle. 200 mbps'lik bir paket istiyordum gerçi ama bu sene de çıkmadı maalesef. Yaşadığım yerde de fiber yok ne yazık ki. Yoksa 150 liraya superonline'dan 200 mbps almak güzel olurdu. Türksat'ın kucağında kaldık mecburiyetten KABLONET [ANA KONU] 

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    100 Mgbit alabiliyoruz sanırım, bende 100 ü buluyor şuan. Bizi etkilemeyecek gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım hocam şimdilik bir sıkıntı yok. İleride düşürürlerse o zaman bakarız duruma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 23:00 civarı 5 ayı kalan taahüdü 100 Güldüren şeklinde yenileyip bu dönemi atlattım şimdilik. Müşteriler kolektif şekilde firmadan vazgeçip protesto etmezse onlar da istedikleri şartları tüketiciye dayatırlar diyen arkadaşlar haklı ama ne yapalım. Alternatiflerim fiberoptik olarak SOL (kan emicidir benim gözümde) ve VDSL (fiber/koaksiyelden inip bakıra binmek mantıkız geliyor) çok daha beter, internet fiyat/hızlarını geçtim akşam mesai bitiminden sonra dükkânı kapatıp giden, muhattap bulamadığınız operatörler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüketicinin korunması hakkında kanunun 52. maddesine göre, "tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir."

Ben ekim 2020 de verdiğim 24 aylık tahatdütü iptal edeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

Bu fiyatlar nasıl fiyat oyle.. yarın arayıpta 65liradan 25mbps yi yenileyim bari :s

Iyiki dun yenilemisim. Fiyatlar cosmus. Sonraki 12 ay 86 lira nedir arkadas.

• Biraz önce Mevcut Müşterilere Özel Sınırsız Paket 100mbit sınırsız olacak şekilde geçtim.

Öncesinde, 149 TL civarında idi sanıyorum, 100mbit 500gb kotalı, ses paketi (telefon-alarm için kullanıyorum), TV üst paket, film paketi cart curt şeklinde gidiyordu.

Taahhüdü uzatınca aynı fiyata daha çok ıvır zıvır gelmiş gibi birşey oldu ve sınırsıza döndü. Eh, iyi bana göre...

Gönül ister ki 200mbit SOL alsaydık ama en azından fiyat fena olmadı ve sınırsıza kavuşmuş olduk.

• X kare kullanıcısına yanıt

bir engel yokmuş gibi görünüyor. tek engel taahhütünüz olabilir ancak. bildiğim kadarıyla fiyatta yukarı yönlü değişim yapabiliyorsunuz

• Merhaba Arkadaşlar. Şu an TurkNet vdsl kullanıyorum. Binaya kablonet altyapısı geldi. Kablonete geçmek istiyorum. Kampanyalara baktığımda bir ton gereksiz ıvır zıvır olduğunu olduğunu gördüm. Ben 100 mbit sınırsız veya akıllı sınırsız düşünüyorum bir yıllık taahhüt ile. Sanıyorum 170 liralık sınırsız full paket ve 120 liralık güldüren 100 kampanyası benim ihtiyaçlarımı karşılayacaktır diye düşünüyorum. Fakat kablo TV ile işim yok yalın internet tarzı bir kampanya yok mu? Neden illa da kablo TV ittirme derdindeler anlamış değilim. Bir de akıllı sınırsız kullananlar memnun mu? Ne tavsiye edersiniz?
  • haqoco kullanıcısına yanıt

gpon altyapı mı geldi?

• Online işlemlerden tarife değiştirmeye bakıyorum ama tarife geçişleri 0 TL olarak görünüyor hep

Bir hata mı var acaba? 50 mbps akıllı sınırsız kullanıyoruz, 100 mbps sınırsıza geçişte bir ücret çıkmıyor. Burada fiyat göstermeyip direk faturaya mı yansıtıyorlar ki

KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 1 Şubat 2021; 11:8:33 >

• 
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.