Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.412
Cevap
385
Favori
3.380.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27172718271927202721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: real07

Kablo tv üst paket + altın sinema paketi.

merhaba hayırlı olsun.peki üst paket ve sinema paketi olmasa yani sadece temel tv paketi olsa daha indirimli olmaz mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayaz77 kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam.Temel paket + vizioon sinema paketi olan kampanya var ama 86 tl.Taahhüt boyunca alt paketlere geçiş yapamıyorsun.Kampanya detaylarında yazıyor.

• Atkadaşlar türksata geçmek istiyorum. En mantıklı paket hangisidir. Yönlendirir misiniz?
  • hhuctas H kullanıcısına yanıt

Hiçbiri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Neden hocam? millenicom kullanıyorum 100 lük tarifem var sınırsız 110 tl ama akşamları netim yerlerde sürünüyor. Kimseye de ulaşamıyorum. Whatsapp ile yazışmaya çalışıyoruz ondada 2 günde bir cvp yazıyorlar otomatik. Sen olsan ne yapardın
  • Taahhütüm bitiyor bugün aradım hemen hemen bütün paketler adı sözde akıllı sınırsız olarak akşam 19.00-24.00 arası 25 mbps’ye düşüyor şeklinde . Ne saçma sapan iştir arkadaş

• Kablonete geçmeyi düşünüyorum. Sözleşme yaparken özellikle isteyeceğim bir modem var mıdır? Hangisi daha sorunsuz bağlanıyor?

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt

İsteğe göre modem yok 401 veriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

hocam teşekkürler bunu düşünüyorum ama aklıma takılan sorular var.

1-Akşamları 25 olacakmış daha altına düşer mi?

2-Bende modem yok alsam daha mı karlı olur, yoksa kiralamam daha mı iyi?

3-Evimde kullandığım bir uydu var merkezi sistem , türksatın aylık 3 tl gibi bir fiyatını ödemeyip kendi uydumu kullanabilir miyim?

İyi midir hocam bu modem? Sorun falan yaşatıyor mu? 5 ghz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 9 Aralık 2020; 18:1:27 >

5ghz var çekim gücü biraz düşük başka bi sıkıntısı yok yaparsada değişim talep edersin hocam.

• Upload tekrar düştü. Bu imajı yüklerken bile yavaştı.

1, 23-24 arası olur genelde
    2, uzun vadede tabiki daha karlı olur almak
    3, kullanamazsın, dvb-c alıcı lazım, sendeki dvb-s uydu olduğu için...

Teşekkür ederim. Zamanında kablo tv den memnun kalmamıştım. Şimdi kablo neti deneyeceğim.Bakalım nasıl olacak?

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
    Uyduyu niye kullanamıyorum tv içinde sistem direk kabloyu takıyorum tv ye yine de olmuyor mu?
    Üstteki mesajda dediğim gibi kablo tv için dvb-c destekli alıcı lazım, tv de bu destek varsa modül alıp kullanılır, alıcı yada tv özelliklerde dvb-c desteği olacak...

Hadi hayırlısı hocam

• Bugün apartman girişine küçük afişlerden asmışlar aradım ay sonunda sinyal gelecek dediler. Şimdi hali hazırda türknet kullanıyorum ve aldığım hız 8mpbs. Haliyle kablonete geçeceğim. Ama bakıyorum herkes modemden şikayetçi. Şimdi abonelik başlatırken dikkat etmem gereken bir konu var mı onu sormak istiyorum. Bazı arkadaşlar interneti bağlamaya gelen ekibe x modemi kullanmak istediğini söyle gibi bir şeyler yazmışlar.

# 100 güldüren almayı düşünüyorum ama yılsonunu beklemeli miyim? Yeni kampanyalar

# Modemi kendim seçebiliyor muyum yada en iyi modem hangisidir. (Kablonetin verdiği)

# Router almakta var aklımda. Şu an en verimli router hangisidir ?

• Knucker3 kullanıcısına yanıt

Gpon sistemiyse bu modemi verecekler, bununda alternatifi yok. Şikayet edilenlen docsis modemler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 9 Aralık 2020; 20:34:55 >
  • 
Sayfa: önceki 27172718271927202721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.