Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.335
Cevap
387
Favori
3.374.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27032704270527062707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aralık 20 sinde 100 mbps sınırsız taahhütüm bitiyor sizce ne yapayım 2021 tarifeler ne zaman açıklanır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuto -- 1 Aralık 2020; 14:46:21 >
  • Şu anki 100mb akıllı sınırsız fiyatına yılbaşından sonra 50mb sınırsız verecekmiş gibi bir his var içimde.

• olabilir.

• full sınırsız paketleri bekliyoruz ama hızların da artması gerekli. 200 mbps, 300 mbps paketler çıkmalı artık. kablonet'in sistemi bana kalırsa problemsiz kaldırır.

en azından turkcell gibi 200 mbps paket görelim uygun fiyata.

• Mevcut aboneliği taahhüt yenilemeden devam ettireceğim. Şuan ki taahhüt fiyatına denk geliyormuş. Ocak ayından sonra duruma göre hareket edeceğim.

• Bence çok pozitif düşünüyorsunuzKABLONET [ANA KONU] 

• mehmetkara3457 M kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkürler.

• loiloyse kullanıcısına yanıt

Vodafone bi ara 500 mbps veriyordu, artık 500 mbps paketler de olması lazım 100-200-300 mbps hızlar gelmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhabalar

uzun süredir ttnet kullanıcısıyım şubat ayında sözleşme bitiyor binamızada kablonetin altyapısının gelmesiyle kablonete geçmeyi planlıyorum önerileriniz nelerdir acaba paket olarak ne almalıyım yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba.

Taahhütüm bitmek üzereydi iki gün önce mevcut müşteriye özel 100 güldüren kampanyasına geçiş yaptım. Bilgisayardan ve TV'den hız testi yaptığımda 100 mbps alabiliyorum ama telefondan hız testi yaptığımda 50 mbps'i geçemiyorum. Evdeki tüm telefonları denedim sonuç değişmedi. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba sorun ne olabilir?

Kullandığım modem: Netmaster CBW-383ZN

• warrior1907 kullanıcısına yanıt

kablolumu cihazlar ?

• AMC A kullanıcısına yanıt

Hayır kablosuz.

Denediğim telefonlar Xiaomi.

• quote:

Orijinalden alıntı: warrior1907

Hayır kablosuz.

Denediğim telefonlar Xiaomi.

Elinizdeki modem için wifi ayarı gerekiyor daha yüksek hızlar için. Konu içerisinde vardı sanırım, bulamadım şu an. Size önerim 5 ghz destekli router almanız olur ama. Aynı cihaz bende de var, kablosuzu memnun etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDanışma

herkese merhabalar

uzun süredir ttnet kullanıcısıyım şubat ayında sözleşme bitiyor binamızada kablonetin altyapısının gelmesiyle kablonete geçmeyi planlıyorum önerileriniz nelerdir acaba paket olarak ne almalıyım yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşekkürler.

????????????????

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDanışma

????????????????

Alıntıları Göster

300Tl verip tam sınırsıza geçmek dışında seçeceğiniz 3 tane tarife mevcut.

25-50-100 mbit akıllı sınırsız. Yanındaki tv paketini kendinize göre kişiselleştirip seçebilirsiniz. 100 Güldüren düşünebilirsiniz. Zaten başka alternatif yok kablonette.

• quote:

Orijinalden alıntı: Casey_

Mevcut aboneliği taahhüt yenilemeden devam ettireceğim. Şuan ki taahhüt fiyatına denk geliyormuş. Ocak ayından sonra duruma göre hareket edeceğim.

Benimde ayın 16'sında bitiyor. TAAHHÜT yenilemezsek. Yeni yılda sürpriz fahiş fiyatlarla karşı karşıya kalacağımızı düşünüyorum.

• Arkadaşlar, son 2 haftadır Ankara Çankaya kablone tam anlamıyla rezillik. Başka sıkıntı çeken var mı? Anlık kesilmeler, saatlik- 10-15 dakikalık kesilmeler. Paket kayıpları, sayfa yüklenme gecikmeleri,Konferans uygulamalarında anlık düşmeler. Neler neler oluyor böyle?

Düzenleme:Yahu lanet olsun youtube bile bazen 1080p'de kasıyor başka bir cihaz zorlamamasına rağmen 19-24 arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 1 Aralık 2020; 23:10:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Arkadaşlar, son 2 haftadır Ankara Çankaya kablone tam anlamıyla rezillik. Başka sıkıntı çeken var mı? Anlık kesilmeler, saatlik- 10-15 dakikalık kesilmeler. Paket kayıpları, sayfa yüklenme gecikmeleri,Konferans uygulamalarında anlık düşmeler. Neler neler oluyor böyle?

Düzenleme:Yahu lanet olsun youtube bile bazen 1080p'de kasıyor başka bir cihaz zorlamamasına rağmen 19-24 arasında.

Ben Ayrancı'dayım. Problem yaşamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolfighter

Benimde ayın 16'sında bitiyor. TAAHHÜT yenilemezsek. Yeni yılda sürpriz fahiş fiyatlarla karşı karşıya kalacağımızı düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Ben de aynı durumdayım. Yeni tarifeler gelecek mi? Ona göre 1-2 ay taahhütsüz 200 - 300 TL çaksınlar :)

• coolfighter C kullanıcısına yanıt

Yeni yılda eğer fahiş fiyat gelirse o zaman bye bye derim. Bu devirde kimsenin boşa verecek parası yoktur diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 27032704270527062707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.