Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.522
Cevap
322
Favori
2.922.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5805
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 255
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 143
  • Favoriye Eklediklerim 323
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kerem (1894 mesaj) MC.CYBER_ (808 mesaj) Kafkaslı57 (767 mesaj) sametykcll (675 mesaj) engin_er_26 (663 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16553 mesaj) Mobil (7166 mesaj) Tablet (1516 mesaj) Mini (1621 mesaj) Uygulama (1525 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Giriş
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

başka issye geçecez, 25 mbit internete 100 küsür para vermez kimse.

hangi iss düşünüyorsunuz.

• Yüzbaşı
    640 Mesaj

Kablonet'te CGNat'a düşenler bu problemi ne şekilde çözdü acaba? Var mı bir tavsiyeniz? Her ay 150 lira fatura ödüyorum ki bazı aylar ek kota alıp 180'lere kadar çıkıyor. Utanmadan CGNat'a atmışlar beni.

• Yarbay
    5594 Mesaj

17 aralik...bildiririm tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 22 Kasım 2020; 20:27:48 >
    |
    |
    MC.CYBER_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13359 Mesaj

Vodafone fiber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1794 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

2005 den beri docisi 3.0 netmaster modemi kullanıyorum. Uzun kullanımda benimki karı bence

Alıntıları Göster

Hocam 15 senelik aboneliklerde tabii satın almak daha karlı olacaktır. 15 senedir bozulmamış olması da çok güzel bir haber. Benim demek isteğim 2-3 sene abone kalıp sonra sağlayıcı değiştirenler vs. için bahsetmiştim. 3-4 sene ve üstü aboneliklerde modem satın almak karlı olabilir tabiiki

|
    |
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

17 aralik...bildiririm tamam

Benim de 17 aralık ama bugün arayıp taahhüt verdim çünkü güvenmiyorum firmaya, bunların sağı solu hiç belli olmaz diye düşünüyorum. Online işlem merkezine ikna süreci diye bir not düşmüşler. Yeni pakette hiç kullanmadığım zorla sattıkları kablotv analog olduğu için smart kartı iade etmem gerekiyormuş yoksa 60TL ücreti varmış, iade edebilmek için de onların aramasını beklemek zorundaymışım. Online oyun oynamayı bir süre önce bıraktım. Yoksa hayatta yenilemezdim.

25mbps/2mbps (Saat 19-24 arası 10mbps/2mbps) 61TL Kablonet Devam Kampanyası

Ucuz internet arayanlar için Fixnet diye bir firmada 4mbps adsl gerçek sınırsız 35TL. Eğer modemim kiralık olsaydı kesin ona geçerdim. Ha 10mbps ha 4mbps, onda pinglerimin daha düşük olacağına ve modemin daha iyi olacağına da eminim.

• Yüzbaşı
    577 Mesaj

Şu an taahhüt uzatmada bir avantajımız yok değil mi?

|
    |
  • Binbaşı
    1469 Mesaj

Aktif tarifeniz(kampanyanız) hangisi idi? Akşamları hız düşecek ama amaç internet olsun dediğimiz için bundan başka seçecek tarifemiz de yok doğrusu.

%33 zam, akşamları %60 hız düşümü, iki yılda bu kadar kaybetmişiz.

|
    |
    The Anonymous kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj

Bu PİNG'ler yüzünden bende yenilemeyi düşünmüyorum aslında. Benimde 15-20 gün sonra bitiyor TAAHHÜT. 50 veya 100 MBİT yüzgüldüren kampanyalarına geçebiliyorum. Yeni yılda mutlaka yeni paketler gelir. Hız düşümleride sıkıntı en yoğun saatlerde 25 MBİT düşüyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Aktif tarifeniz(kampanyanız) hangisi idi? Akşamları hız düşecek ama amaç internet olsun dediğimiz için bundan başka seçecek tarifemiz de yok doğrusu.

%33 zam, akşamları %60 hız düşümü, iki yılda bu kadar kaybetmişiz.

Kablo keyfiniz hiç bitmesin diye bir kampanya idi. Yanlış hatırlamıyorsam 16mbps tam sınırsıza 42TL ödüyordum. Televizyon gibi şeyler vardı ama kullanmadığım için onlar mühim değil. Bu arada çok kötü firma, internet rezalet, online oyun oynayan kimseye tavsiye etmiyorum. Ben sadece fazla uğraşmamak ve zam gelir düşüncesiyle yeniledim. Şu an 16mbps/2mbps tam sınırsız internetle sonuç şöyle;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/72/50/2b/72502b4b8b0ca32c220ec5db4322ad44.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |

• Teğmen
    102 Mesaj
    Merhaba. İzmir merkezde 6 senedir kablonet kullanıyorum. Çok memnunum, taahhütüm Şubat ayı gibi bitecek sanırım. Sormak istediğim konu İzmir depremi nedeniyle şu an evde oturmak istemiyoruz, bazı çatlaklar var.. Yazlıktayız ve burada bırakın kabloneti hiçbir altyapı yok. Boşuna ücret ödemek istemiyorum kablonete. 2. 12 süreçte olduğumdan taahhütü iptal edebiliyor muyum? Ya da deprem nedeni ile iptal edilebilir mi? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Vodafone fiber.

Senin durman ayıp. Fiber olsa 1 dk düşünmem geçerim.

|
    |
  • Yarbay
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mateach

Şu an taahhüt uzatmada bir avantajımız yok değil mi?

Akıllı sınırsıza geçmek istemiyorum. O saatlerde internet yavaşlıyor. O saatlerde gerçekten sorun varsa adamlar diyeceği şu internetiniz sınırlı ondan yavaş diyip atlatacak. O yüzden istemiyorum. Şimdi ağrıyacağım sınırsız tariflerin fiyatını öreneceğim. Sizde niye bu kadar pahalı diyip kapatma işlemlerini soracağım. Belki yeni tarifelerde bir nebze işe yarar yaramazsa vadafone kabloya geçer. En azından sınırsız internet kullanırım. Kafam rahat olur.

• Yüzbaşı
    627 Mesaj

akşamları hız 4mbite düşüyor. Birkaç kez böyle yakaladım. Kotalı 50mbit almıştım. akıllı sınırsız 100mbite geçeyim, kota derdim olmasın o zaman.

|
    |
  • Yarbay
    2837 Mesaj
    Biten taahhütüm için 100 güldüren kampanyasına geçtim. Modül dahil 83 lira para ödeyeceğim. 383z4 modeme Xiaomi 4a gigabit router aldım. Bridge modda kablosuzda 95mbit hız görüyorum.

• Yarbay
    4861 Mesaj

Yüz güldüren 95 değil mi?

|
    |
    HRMNKY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2837 Mesaj

Mevcut müşteriye 24 ay taahhütte 80 lira hocam. Dediğiniz ücret yeni üyelikte geçerli.

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    153 Mesaj

Arkadaşlar pCloud üyeliği olup upload yapan var mı acaba. Buraya upload 1-2mbit'i geçmiyor. 4.5g ile telefonu bağlıyorum gayet hızlı.

Turktelekom bağlantı buraya 900/950 kb upload yapıyor.

Fikri olan var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    577 Mesaj

50 megabit kotalı düşük ücretli tarifeye geçip yeni yılda gelen tarifeleri görüp onlara geçmeyi düşünüyorum bende. Diğer sağlayıcılar yayın aldığım yayın kaynağına kısıtlama yapıyorlar. Kablonette 2 senedir bu olmadı. Sırf bunun hatırına devam etmek zorundayım

Ucuz tarifeden yüksek ücretli tarifeye geçme hakkı var diye biliyorum

|
    |
  • Yarbay
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mateach

50 megabit kotalı düşük ücretli tarifeye geçip yeni yılda gelen tarifeleri görüp onlara geçmeyi düşünüyorum bende. Diğer sağlayıcılar yayın aldığım yayın kaynağına kısıtlama yapıyorlar. Kablonette 2 senedir bu olmadı. Sırf bunun hatırına devam etmek zorundayım

Ucuz tarifeden yüksek ücretli tarifeye geçme hakkı var diye biliyorum

demin aradım 50 mbit internet sınırsız istiyorum dedim o kadar pahalı ki 10 dk boyunca akıllı sınırsıza yönelendirmeye çalıştı. Pahalı olduğu içinde kapatacağmı belirtim. İnstadan da müşterinin sınırsız internet istediğini istediğini verin dedim rakipleriniz 200 mbit interneti 130 tl satıyor siiz 50 mbit sınırsızı 260 tl satıyorsunuz diye tepkimi koydum. Her yerden tepkimi gösteceğim. Hiç bir şey yapılmazsada

Vodofon kablo ya geçerim. En azından 50 mbit sınırsız olur. Numarayı da taşırım. Hiç bir şey yapmayan firma yerine yenilikçi firmaya geçmeyi tercih ederim. adamlar 300 mbit internet ilk verenlerdi. Şimdi kaldırdılar onu ama 200 mbit yaptılar. 10 sendir zaten 100 5 tarifeleri vardı diğer firmaların yoktu. Şimdi diğer firmalar yenilikçi şeyler yapıyor uydu uyuyor. Bence yeteri kadar öpüldük. Ttnet zamanında böyleydi. 16 mbit yıllarca verdiler. Hepimiz kabloya bir geçtik hızları nasıl artırdılar.

|
    |

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
backlink paketleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.