Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.335
Cevap
387
Favori
3.374.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26982699270027012702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hayır bir de cgnat'a atıp duruyorlar, şikatetvar dolar yakında çıkarın diye, sırf bu yüzden statik ip alıyordum :D

üç kuruşluk hizmet verip saçma sapan işler yapıyorlar, superonline veya tt fiber olsa direk geçeceğim de...

• statik ipye toplu halde iptaller gelince bakalım ne yapacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

hayır bir de cgnat'a atıp duruyorlar, şikatetvar dolar yakında çıkarın diye, sırf bu yüzden statik ip alıyordum :D

üç kuruşluk hizmet verip saçma sapan işler yapıyorlar, superonline veya tt fiber olsa direk geçeceğim de...

Bende aynı sebepten kullanıyordum. 4.99 hadi neyse demiştimde 19.99 yapmak nedir  

• ben de statik ip yi aradım iptal ettirdim. fiyatı 4 katına çıkarmak da neymiş. bakalım kullanan kaç kişi kalacak

• En iyi bildikleri sey zam yapmak.!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bursada interneti sürekli gidip gelen var mı diye girdim konuya statik ip zamını gördüm. bir yanınız iyi olsun bari be.

• Statik I.P. iptal edip birde BTK üzerinden şikayet ve zam gerekçesi talebi açtım. her gün ararım artık.

• Cgnat mevzusu tam olarak nedir açıklayabilecek var mı? Tam taahhüt yenileme dönemindeyim bu cgnat sıkıntı olacaksa ona göre hareket edelim. Su anda 24 mbit sınırsız kullanıyorum, akıllı sınırsız 50mbit e geçmeyi planlıyorum.

• Emmith Brown E kullanıcısına yanıt

Bugün yeni alınmış 2.4 ghz baglantı degerleridir modem netmaster infinity 401 in 4 portlu olanıdır ayarları resimdeki gibidir.

• Teşekkürler

• Daha önce yazmıştım. Diğer tarafta altyapı beklediğim gibi çıkmayınca mecburen 2 senelik sözleşmeyle 100 akıllı sınırsıza geçtik. Artık 7-12 arasında 25 mbit'e katlanacağız el mecbur. Duruma göre yeni çıkacak tarifelere fiyatı yüksekse geçiş yapabiliyorum ama. Belki adam gibi bir tarife çıkar az bir farkla. Akıllı sınırsız 100 mbit, yeni modem, teledünya üst pakete mevcut müşteri ve engelli indirimleriyle beraber 67.5 vereceğim o güzel oldu. 50 sınırsıza 75 veriyordum. İlk konuştuğumda 85 demişlerdi. Sormama rağmen indirimsiz fiyatı söylemiş meğer.

Ayrıca kayıt açtırmıştım. O halledilip şu 100'lü ip şeysinden de kurtulunca biraz daha rahatlamış olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 27 Kasım 2020; 14:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Aynı anda 2 kampanyadan fazla aktif olamıyor yalnız ona dikkat edelim arkadaşlar. Eğer son 2 sene içinde yine böyle daha pahalı bir kampanyaya yükseltme yapmışsanız, ilk kampanyayı aldığınız zamandan 24 ay sonra yükseltme yapabilirsiniz. O kampanyanın sistemde sona ermesi gerekiyor. Kısaca 2 sene içinde 2.yükseltmeye izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Aynı anda 2 kampanyadan fazla aktif olamıyor yalnız ona dikkat edelim arkadaşlar. Eğer son 2 sene içinde yine böyle daha pahalı bir kampanyaya yükseltme yapmışsanız, ilk kampanyayı aldığınız zamandan 24 ay sonra yükseltme yapabilirsiniz. O kampanyanın sistemde sona ermesi gerekiyor. Kısaca 2 sene içinde 2.yükseltmeye izin vermiyor.

Alıntıları Göster

Bu nasıl oluyor. Şimdi benim 2 sene önce 24 MBİT sınırsız tarifem var. 10 gün sonra süresi doluyor. Süre dolmadan 100 MBİT akıllı sınırsıza geçsem. 2021'de atıyorum 100 MBİT başka bir üst tarifeye geçemiyor muyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolfighter

Bu nasıl oluyor. Şimdi benim 2 sene önce 24 MBİT sınırsız tarifem var. 10 gün sonra süresi doluyor. Süre dolmadan 100 MBİT akıllı sınırsıza geçsem. 2021'de atıyorum 100 MBİT başka bir üst tarifeye geçemiyor muyum.

Alıntıları Göster

Yapılabiliyor, daha bugün konuştum. Arkadaşın bahsettiği, bir sözleşme dönemi içinde iki defa kampanya yükseltmek. Ben mesela şimdi sözleşme yeniledim bugün. Ocak'ta yeni tarifeler geldi, 70 lira veriyorsam 80 liralık tarifeye geçebilirim. Fakat arkadaşın söylediği, 80 liralık tarifeye geçtikten sonra 2 sene içinde tekrardan başka bir yükseltme yapılamayacağı. Bu konuda bir bilgim yok açıkçası, sormak lazım.

• mehmetkara3457 M kullanıcısına yanıt

Tesekkur ederim. Cok iyi bi hız alabiliyosunuz sadece modemle ve de 2.4 ghz bandında. Modem degistirmek farz oldu o zaman

• Eger router fln gibi bisey kullanmiyorsaniz cok iyi bir sonuç. Benim de bu degerlerinizi gordukten sonra cbw-Z4 modemimi degistirmem farz oldu.

• Bu arada infinity 401'in wifi çekim gücü hakikaten söylendiği kadar kötüymüş. 5ghz ile 2.4 arasında 1 bar oynuyor, eski modemde 2.4 ile 2-3 bar arası çeken yerde tek bar çekiyor o da arada kopuyor. Tek barda yaklaşık 10mbit veriyor. Modemin yakınındayken 5ghz performansı gayet iyi tabii ki. Wifi olması nedeniyle biraz ping artsa da neredeyse kayıpsız veriyor hızı. Yeter ki çeksin yani.

Yönlendirmiş olmayayım diye yazıyorum bu forumda aynı modemle aynı ayarla bu hızlara ulaşan da var ulaşamayan da var, ben bu ayarla bu hızı aldım, başka faktörler etki ediyor mu bilmiyorum seni bilgilendireyim istedim iyi akşamlar.

Yönlendirmiş olmayayım diye yazıyorum bu forumda aynı modemle aynı ayarla bu hızlara ulaşan da var ulaşamayan da var, ben bu ayarla bu hızı aldım, başka faktörler etki ediyor mu bilmiyorum seni bilgilendireyim istedim. Ben router kullanmıyorum forumda da bu modemlerin wifi lerin sorunlu olduğunu çok kişi belirtmiş size iyi akşamlar dilerim.

• Dün gece belki beni havuzdan cikarirlar diye (çünkü kaç kere basvurdum 1 ile baslayandan cikamadim) statik ip satın aldım.sabahına zam smsi geldi.üstüne üstlük ip mi degistirmemisler bile aksam anca bakabildim isim oldugu icin.iptal ettirdim hemen 15 dakika sonra internetim kesildi su an mobilden yaziyorum.güya saat 10'a kadar müdahale edeceklerdi yarına kadar internet gelir mi gelmez mi muamma.müşteri hizmetleri ise tam bir muz cumhuriyeti gece ipniz degisecek diyen adam sabahına size yanlış bilgi vermişler diyor pişkin pişkin.şimdi havuzdan cikmak icin yine kayit olusturdum hazretleri uygun görürlerse cikarticaklar.ben ya sabır modundayım çünkü mayıs hazirana kadar iptal bedeli yüzünden dayanmak zorundayım.

Alternatifi olan kimse bu çileye gönüllü olmasın uzak dursun bunlardan.
  • 
Sayfa: önceki 26982699270027012702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.