Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26922693269426952696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

50 megabit kotalı düşük ücretli tarifeye geçip yeni yılda gelen tarifeleri görüp onlara geçmeyi düşünüyorum bende. Diğer sağlayıcılar yayın aldığım yayın kaynağına kısıtlama yapıyorlar. Kablonette 2 senedir bu olmadı. Sırf bunun hatırına devam etmek zorundayım

Ucuz tarifeden yüksek ücretli tarifeye geçme hakkı var diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateach

50 megabit kotalı düşük ücretli tarifeye geçip yeni yılda gelen tarifeleri görüp onlara geçmeyi düşünüyorum bende. Diğer sağlayıcılar yayın aldığım yayın kaynağına kısıtlama yapıyorlar. Kablonette 2 senedir bu olmadı. Sırf bunun hatırına devam etmek zorundayım

demin aradım 50 mbit internet sınırsız istiyorum dedim o kadar pahalı ki 10 dk boyunca akıllı sınırsıza yönelendirmeye çalıştı. Pahalı olduğu içinde kapatacağmı belirtim. İnstadan da müşterinin sınırsız internet istediğini istediğini verin dedim rakipleriniz 200 mbit interneti 130 tl satıyor siiz 50 mbit sınırsızı 260 tl satıyorsunuz diye tepkimi koydum. Her yerden tepkimi gösteceğim. Hiç bir şey yapılmazsada

Vodofon kablo ya geçerim. En azından 50 mbit sınırsız olur. Numarayı da taşırım. Hiç bir şey yapmayan firma yerine yenilikçi firmaya geçmeyi tercih ederim. adamlar 300 mbit internet ilk verenlerdi. Şimdi kaldırdılar onu ama 200 mbit yaptılar. 10 sendir zaten 100 5 tarifeleri vardı diğer firmaların yoktu. Şimdi diğer firmalar yenilikçi şeyler yapıyor uydu uyuyor. Bence yeteri kadar öpüldük. Ttnet zamanında böyleydi. 16 mbit yıllarca verdiler. Hepimiz kabloya bir geçtik hızları nasıl artırdılar.

• Arkadaşlar 2 senelik taahhüt yapıp 1. senenin sonunda ceza ödemeden abonelik iptalinde sorun çıkarıyor mu kablonet? Galiba böyle bir tüketici hakkımız var ama uğraştırıyorsa uğraşmak istemem.

• HRMNKY kullanıcısına yanıt

Guzelmis, bende çok memnunum eğer daha avantajlı bir şey çıkmazsa bitince yenilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mateach

Ne kısıtlaması

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Guzelmis, bende çok memnunum eğer daha avantajlı bir şey çıkmazsa bitince yenilerim.

akıllı sınırsız hepinizi deli eder. Kablonet sorun olunca sizin tarifeniz akıllı sınırsız ondan yavaş derler bende dellenirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Size katılıyorum. TURKCELL geçmeli fazla ücret ödeyenler. 100 TL ve üstü 100 19'dan sonra 25'e düşen internete para verilmez. Ben 25 MBİT sınırsız 59 Tl civarında ödüyorum. Olmadı 50 MBİT geçer daha sonra gelen tarifeye yükseltirim.

• mateach M kullanıcısına yanıt

Sanıyorum ben de aynısını yapacağım 50Mbps/75GB 61TL, bizi buna mahkum edenler utansın. AKN varken kota aşılınca hız düşerdi, şimdi Akıllı Sınırsız dedikleri ayda 50GB altında kullanım bile olsa akşamları hızı ciddi şekilde düşürüyor. Resmen AKN'den daha kötüsünü getirdiler...

Eğer kotada sorun olacak olursa akşamları 10Mbps olan 25Mbps'ye, çok sıkıntı olursa da 10TL farkla bir üstüne geçiş yapılır. Yeni yılda daha mantıklı paketler gelirse, iptal edilip onlara geçilir, yapacak bir şey yok.

• dj.caner kullanıcısına yanıt

Sadece internet sitesinden baktım, henüz görüşmedim. Mevcut kullanımım 24mbit ve hızı düşmüyor ya da ben bilmiyorum / hissetmiyorum ama en az sabit 24mbit isterim. Genellikle 19.00 - 23.00 arası online tv seyrederim.

• 100 MB hiz saat 19.00 ve 00.00 arasi 25 MB hiza dusuyormus 81 TL
    • 50 MB hiz saat 19.00 ve 00.00 arasi 20 MB hiza düşüyormuş 76 TL

bu iki seçenek fena durmuyor ama 50 TL öderken bu fiyatlara çıkmak istemiyorum sadece.

Bir de bu fiyatlarda modem kiralama var mı bilemedim.

Bu eve taşındığımda TTnet nakil işlemini elini yüzüne bulaştırmıştı. Ardından da sinir oldum ve taahhüdüm biter bitmez kablonete geçmiştim. Yine TTnet macerası yaşamak da istemiyorum.

• firefoxx F kullanıcısına yanıt

Bir suru devrendenler var onların devrini alıp uygun fiyata devam edebilirsin

• cevaps C kullanıcısına yanıt
    Sikayetvar a yazın 5 dkda çıkartıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

Throttling denen yavaşlatmayı yapıyorlar yurtdışı sunucularına

• loiloyse kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler, gerçekten hemen çıkarttılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Biten taahhütüm için 100 güldüren kampanyasına geçtim. Modül dahil 83 lira para ödeyeceğim. 383z4 modeme Xiaomi 4a gigabit router aldım. Bridge modda kablosuzda 95mbit hız görüyorum.
    Modül nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C8B44136

Merhaba. İzmir merkezde 6 senedir kablonet kullanıyorum. Çok memnunum, taahhütüm Şubat ayı gibi bitecek sanırım. Sormak istediğim konu İzmir depremi nedeniyle şu an evde oturmak istemiyoruz, bazı çatlaklar var.. Yazlıktayız ve burada bırakın kabloneti hiçbir altyapı yok. Boşuna ücret ödemek istemiyorum kablonete. 2. 12 süreçte olduğumdan taahhütü iptal edebiliyor muyum? Ya da deprem nedeni ile iptal edilebilir mi? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ediyorum.
    Geçmiş olsun, Allah sabır versin.

• Bendeki Yüzgüldüren'de, Netmaster 383z4 modem için değerler yıllardır foto daki gibi, " daha iyisi can sağlığı" ancak sık sık kesinti oluyor modemi açıp kapamadan da geçmiyor işte bu çok can sıkıcı. Bu kronik 383z4 modem problemiymiş. Sözleşme yenileyeceğim. Kurtulmak için verdikleri modemlerden hangisini tercih etmeliyim? KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 23 Kasım 2020; 15:10:59 >
  • Arkadaşlar Kablonet binamızın önündeki sokağa ve yan sokaklara fiber döşüyor. Belli ki bir altyapı çalışması var. Bizim sokak bitti şuan yan sokakta çalışıyorlar.

Sormak istediğim soru şu; Binanın içine de kendileri çekecekler diye biliyorum, yani ankastre kutusuna kadar getirmeleri lazım. Doğru mu biliyorum? Eğer böyleyse bunu yapmaları için bizim mi talep etmemiz gerekiyor, yoksa sokaklara kabloları çektikten sonra en son mu binaları hallederler?

• yanlış yere yazıldı iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerkara -- 23 Kasım 2020; 18:26:9 >
  • cazsever C kullanıcısına yanıt

Modül TV için Conax marka hocam.

Xiaomi gigabit 4a router alıp modemi bridge modda kullanmanız çok daha sağlıklı olur

• Yüz güldüren kampanyası 100 MB saat 19.00. 00.00 arasi 25 MB hiza düşüyor 81 TL dedi benim uyelik 12. Ayın 20 sinde bitiyor 81 TL vereceğime dedim Superonline aradım fiber optik 25 MB hiz koto Yok hiz dusme Yok kurulum modem parasi da Yok 89 TL dedi sizce geceyimmi superonline 25 MB hiz fibere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 23 Kasım 2020; 19:1:11 >
  • 
Sayfa: önceki 26922693269426952696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.