Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Savisvasa Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.344
Cevap
386
Favori
3.375.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26902691269226932694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim. Bu infinity modem yeni mi çıkmıştı, bi de bunu satanlar fln var nasil satabiliyorlar anlamadim, hep kiraliyor turksat kablo cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Sınırsız da var aslında ama 50mbps 231TL, 100mbps 381TL kampanyalı fiyatları. Türksat bir devlet kurumu, mantık aramayacaksın askerlik gibi düşün.

Daha hızlı interneti daha ucuza, daha yüksek kotalıyı düşükle aynı fiyata sattıkları çok oldu bu arkadaşların.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,656,hizli-ve-limitsiz-kampanya

Mesela bu kampanyada 16mbps/1mbps gerçek sınırsız 80TL, 50mbps/5mbps akıllı sınırsız da 80TL. 50mbps 19-24 arası 20mbps/5mbps'e düşüyor. O zaman kim neden 16mbps alsın ki? İşte canları onu alan olmasın istediği için aynı fiyata koyuyorlar.

Alıntıları Göster

mantıklarını öpeyim. Saçmalık ya, Hiç mi rakiplerini incelemiyorlar.

• Arkadaşlar ,, Ben genel yorumların dışında kablonetten memnumum 3 ay sonra bitecek aboneliğim için 2021 zamlı fiyatlardan değil de şimdi fiyatlardan (90 tl)

üyeliği 24 ay yenilemeyi düşünüyorum.. Kur yükseldiği için mevcut fiyatlara 2021 eminimum 15 -20 TL zam geleceği üç haneli rakamları konuşacağım. kanısındayım.

• Arkadaslar bu infinity modemi nette satanlar nasil temin etmis olabilir? Yani ürünler sadece kiralanmiyor mu ? Kiralamak yerine ikinci el almayi dusundum. Aslinda netmaster z4 modemim calisiyor gerci.

• firefoxx F kullanıcısına yanıt

dogru ya para kazanmak cok kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmith Brown

Teşekkür ederim. Bu infinity modem yeni mi çıkmıştı, bi de bunu satanlar fln var nasil satabiliyorlar anlamadim, hep kiraliyor turksat kablo cunku.

Valla bilmiyorum belki de kablonet satın alma opsiyonu da sunuyordur fakat kiralama benim için gerçekten çok mantıklı ve fiyatı makul.

Eskiden satın aldığınızda garanti bittikten sonra bozulursa modem elinizde kalıyordu Asus vs gibi yaygın servis ağı olmayan bir marka olduğu için tamir de sancılı oluyordu veya olmuyordu ama artık kiralıksa kafanız rahat oluyor.

• Emmith Brown E kullanıcısına yanıt

Eskiden satılıyordu.

• https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,686,kablonet-devam-kampanyasi

24 mbit internetim var ve devam kampanyası ile 50 TL'den 67 TL'ye çıkmış oluyor. Malesef en mantıklı bu gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,686,kablonet-devam-kampanyasi

24 mbit internetim var ve devam kampanyası ile 50 TL'den 67 TL'ye çıkmış oluyor. Malesef en mantıklı bu gibi duruyor.

Peki saat 19.00 ve 00.00 arasi kaca düşüyormuş hız soyledilermi

• Benimde 12.20 .2020 de sözleşmem bitiyor 24 MB hiz 50 GB dan sonra 8 MB hıza düşüyormuş hızım bana dusmicek demişti 2 sene önce ama düşüyormuş malesef gerci hiç hissetmedim hızı dustugunu neyse simdi aradım surekli musterileri olduğum icin 100 MB hiz saat 19.00 ve 00.00 arasi 25 MB hiza dusuyormus 81 TL dedi 50 MB hiz saat yine 19.00 ve 00.00 arasi 20 MB hiza düşüyormuş 76 TL dedi 24 MB hiz saat 19.00 ve .00.00 arasi 10 MB hiza düşüyormuş 66 TL dedi bu paketlerin icinde hepsinde TV kanalları sinama paketleri açık gerci ben sinama paketlerini izlemiyorum iptv var cunku sizce hangisine gecmek mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 22 Kasım 2020; 16:55:53 >
  • dj.caner kullanıcısına yanıt

Düşmeden kullaniyordunuz zaten, yeni kampanyaya gecerseniz dusecek.

• 50mgbit sınırsız olan arkadaşlar (yüz güldüren) hangi tarifeye geçeceksiniz

• akşamlar ping 110 oluyor sunucu frankfurtda aklı olan vodafone fibere geçer.

• mateach M kullanıcısına yanıt

başka issye geçecez, 25 mbit internete 100 küsür para vermez kimse.

• netstat kullanıcısına yanıt

isntabulda aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Düşmeden kullaniyordunuz zaten, yeni kampanyaya gecerseniz dusecek.

Aynen baktım simdi 19.00 geçti hayla 24 MB hızım düşmedi peki sozlesme bitiyor neye geceyim sence

• hızlar yine berbat... İstanbul kadikoy..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 22 Kasım 2020; 19:56:16 >
  • dj.caner kullanıcısına yanıt

benimde bitecek öbür ay bakalım karar vermedim henüz...

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Valla bilmiyorum belki de kablonet satın alma opsiyonu da sunuyordur fakat kiralama benim için gerçekten çok mantıklı ve fiyatı makul.

Eskiden satın aldığınızda garanti bittikten sonra bozulursa modem elinizde kalıyordu Asus vs gibi yaygın servis ağı olmayan bir marka olduğu için tamir de sancılı oluyordu veya olmuyordu ama artık kiralıksa kafanız rahat oluyor.

Alıntıları Göster

2005 den beri docisi 3.0 netmaster modemi kullanıyorum. Uzun kullanımda benimki karı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

Benimde 12.20 .2020 de sözleşmem bitiyor 24 MB hiz 50 GB dan sonra 8 MB hıza düşüyormuş hızım bana dusmicek demişti 2 sene önce ama düşüyormuş malesef gerci hiç hissetmedim hızı dustugunu neyse simdi aradım surekli musterileri olduğum icin 100 MB hiz saat 19.00 ve 00.00 arasi 25 MB hiza dusuyormus 81 TL dedi 50 MB hiz saat yine 19.00 ve 00.00 arasi 20 MB hiza düşüyormuş 76 TL dedi 24 MB hiz saat 19.00 ve .00.00 arasi 10 MB hiza düşüyormuş 66 TL dedi bu paketlerin icinde hepsinde TV kanalları sinama paketleri açık gerci ben sinama paketlerini izlemiyorum iptv var cunku sizce hangisine gecmek mantıklı

devam kampanyasını kullansam 50 mbit sınırsız internetim devam eder mi

• 
Sayfa: önceki 26902691269226932694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.