Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25922593259425952596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya beyler siz ne yapıyorsunuz download yaparken bu internet resmen leş oyun oynanmıyor türk telekom 100 mbit kullanırken neler neler yapıyordum o kadar pişmanımki güzelim internet dururken bunu aldığıma.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi oyunda sorun yaşıyordunuz, sizin için bir deneme yapacağım sorunu görmek adına.
  • mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Cs go - Zula sunucu tr de olmasına rağmen - battlefield bunlar yapıyor özellikle hocam zula ücretsiz onda denermisiniz size zahmet olmazsa
  • az önce baktım zulada ping 25 35 arası zonguldakj ereğlide oturuyorum, ama acayip oyuncular sanki laglı gibi zula zaten bu ara çok sorunlu zuylanın ping değerlerine inanmıyorum. ama diğer oyunlarda yurt dışı veya tr sunucularda loss veya pingler olması gerektiği gibi bölgeselde sorunlar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cio35

Teşekkür ettim hocam
    Teknolojiden anlamadıkça
    Her ilginç şey beni buluyor
    Estağfurullah, rica ederim :) .
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    eve geldim düzelmiş, şu an konsola oyun indirebiliyorum
    ya uzaktan resetlediler modemi ya da yeni ip adresi verdiler
    ben de hiç kurcalamadım, reset fln ztn almıyo kafamız bu işleri
    Zulada indirme yokken 23 milisaniye, Internet Download Manager'in 32 bağlantılı indirme desteği ile ubuntu indirirken de 31-33 milisaniye ping aldım. Sizde pingler ne durumda bilmiyorum ama bende gayet düşük açıkçası. Hangi ip grubunda hizmet alıyordunuz, ip adresinizin ilk iki grubunu söyleme imkanınız var mı? Ben 24.133 lü ipde superonline çıkıştayım hiç sorun olmuyor.
  • mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Türk telekomda 6-7 alıyordum

46 ile başlıyor hocam.
    Hocam Docsis standartında +5ms (ya da 10 yanılıyor olaibilirim) pingle başlıyorsunuz zaten modemden çıkarken.

Ip çıkışları ve pinlerle ilgili bir konu açılmış, incelemenizi tavsiye ederim:https://forum.donanimhaber.com/kablonet-yuksek-ping-problemi-cozumu-ip-degisikligi--125931574

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 3 Haziran 2020; 13:28:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

2018 Haziran’da başlatmış olduğum 24 mbit KabloNet ve KabloTV temel paket taahhüdüm bu ay doluyor. Ödediğim miktar 47 TL. Bugünlerde yeni taahhüt için arayıp duruyorlar ama tarifemin iki katı fiyatlar isteniyor. Öneriniz nedir? Bir de böyle bu hızda ve temel pakete devam etsem oluyor mu?

Naptınız hocam bemimde taahhüt bitecek merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 4 Haziran 2020; 9:20:11 >
  • 2018 Aralık ayında çoğu kişi sınırsız 50 ve 100 mbit aldı ben dahil. 2 yıl akşamları 100 mbit kullanan adam, 100 den 24 düşmez umarım aralıkda akıllı sınırsız kalkar.Çoğul kişinin aralıkda taahüt bitiyor.

• Superonline da tam tersini yapmış

Normalde 24 mbit, 18.00-6.00 arası 100 mbit 99 TL
    Aynı kablonetde gelse daha iyiydi.

KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 4 Haziran 2020; 9:39:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Türk telekomda 6-7 alıyordum

46 ile başlıyor hocam.
    Her akşam 18:00 gibi başlayıp ertesi gün öğlene kadar devam eder, online oyunlar oynanmaz hale gelir, paket kayıpları, yüksek ping nedeniyle hele bir de lag compensation ağına girerseniz, normal hızda oynadığınız oyunlar olur size süper ultra hızlı 4x akış gibi bir kaos. Acı çektiriyor gerçekten Kablonet.
  • ataman5 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlama da senin burada ağlamalarına hep maruz kalıyoruz o yüzden hem kendim hem de diğerleri için sormak zorundayım. Madem bu kadar problem yaşıyorsun neden iptal etmiyorsun?
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Ağlamakla, tecrübe ve yaşadıklarını başkalarıyla paylaşmak arasındaki farkı anlayamadığınızı görebiliyorum, ben de yanlış anlamam, sen de bu mesajımı yanlış anlama.

Muhitimde DSL'den başka çarem olmadığından, bandwidth olarak da yüksek hızlara ihtiyacım olduğu için tek çarem Kablonet ama Online oyun oynatmıyor. Hem kendin hem de diğerleri için bu cevap yeterlidir.
  • 2 ay once hattimi dondurmustum. Bugun geri actirdim. Ne internet var ne de tv. Arayip ariza kaydi biraktim. Neden boyle olmus olabilir arkadaslar ? Tum baglantilar normal. Hatta catidaki kablonet kutusuna da gidip baktim coaxiel kablolarda bir sorun yok. Baska daireler kullaniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taşındım. Nakil ücreti 144 tl istiyorlar. Herhangi bir taahhütüm yok. Teledünya kullanmıyordum ama artık tv paketi de kullanmam gerekiyor, haliyle taahhüt vereceğim zaten. Yeni abonelik yapmak daha hesaplı geliyor bu durumda.
    Tavsiyesi olan ya da başka bir İnternet tv önerisi olan olursa sevinirim

• beyler kablonete geçersek internet yine bizim ankastreden gelen cat6 kablodan mı gelecek acaba? bu işin kablolama olayı nasıl oluyor? yoksa kablonet özel başka bir hat mı çekiyor daireye? nedir bu işin detayı bileniniz var mı?
  • Kablonet kutusundan dairenize kadar koaksiyel kablo geliyor, kablonet koaksiyel kablo ile hizmet veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 5 Haziran 2020; 14:48:11 >
  • 
Sayfa: önceki 25922593259425952596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.