Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63.406
Cevap
385
Favori
3.379.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 25332534253525362537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam, çok detaylı inceleyemedim ama modemlerde farklılıklar mı mevcut? Yeni abone olacağım dikkat etmem gereken bir şey varsa yardımcı olabilir misiniz? Bir de şu an en avantajlı kampanya hangisidir?
  • Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,649,100-gulduren-kampanya#tabs-2 100 mbps akıllı sınırsız düşünüyorsanız 100 güldüren Kampanyasını düşünebilirsiniz. Kurulum sırasında çekim sııntısı yaşamamak için tüm odaları görebilecek bir noktaya koydurursanız daha iyi olur. Modem kiralayacaksanız büyük ihtimalle 5 GHZ desteği olan modem vereceklerdir. Infinity ya da Ubee'nin 5 GHZ desteği var. Bu nedenle kurulum için gelecek olanlara bu modemleri istediğini söylerseniz iyi olur.
  • yeni bir pakete geçince taahüt yeniden mi başlıyor? yoksa eski tarihten mi?
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Efsane kampanya 15 TL daha fazla ama NAT Geo falan var galiba, bir de i-kutu diye bir şey var, bu i kutu anroid box görevi görür mü?
  • Santa Monica kullanıcısına yanıt
    ben sadece internet i kullanmak istiyorum tv mv falan istemeden sadece internet hizmeti alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla hocam kafam iyice karıştı açıkçası :)

en iyisi ilk kampanyanın bitmesini beklemek o ay gelecek faturayı görürüz ona göre hareket ederiz.

Mantıken aynı faturayı ödemem gerekiyor 12. aya kadar taahütüm var çünkü ama göreceğiz.

1. kampanyada 55 öderken 2. kampanmya ile bu fiyat 86 ya çıkmıştı doğal olarak 2. kampanya bitene kadar 86 ödeyecek olmam gerekiyor.
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Yeni kampanyaya taahhüt verirseniz çoklu kampanya girişi olur. Yeni taahhütte ilave edilir. Yani yeniden başlar. Aynı kampanyanın farklı tarifesine geçerseniz tarih değişmez,taahhütünüz devam eder.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    86 TL ödediğinizi söyleyince KabloSes gibi farklı hizmete ilişkin taahhütünüz olmadığını anladım. 12. ayda 2. kampanyanız bitene kadar aynı faturayı 86 TL ödeyeceksiniz:) Benim de ilk taahhütüm bitti. İlk taahhütün bitmesine doğru sms vs. bildirimler gelecek,sizi yanıltmasın. O ilk kampanyanın taahhüt bitmesi ile ilgili 2.kampanyayla ilgisi yok, sizin faturanıza bir etkisi yok.
  • Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    iKutu bazı kanalları kaydedip izleyebiliyorsunuz, durdurup izleyebildiğiniz bir kutu. Android gibi uygulama indiremiyorsunuz. KabloWeb'deki içeriğe kutudan ulaşabiliyorsunuz. Nat Geo+ diye Nat Geo'da yayınlanmamış belgeseller var,onların da dahil olduğu kampanya. Kampanya içeriğinde FilmBox Live'da var. YouTube uygulaması da daha gelmedi. Sadece KabloWeb var.
  • diyatlov kullanıcısına yanıt
    Televizyon kullanmasanız da Analog Kablo TV ücreti ödemeniz gerekecek. Televizyon olan kampanyalardan daha ucuz olmayacaktır.
    Çok teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • Ne resim yükleyebiliyorum upload 0,08 cıkıyor. sizde de öylemi birde online işlemde arıza listemi göremiyorum. Arıza kaydınız bulunmamaktadır diyor sizde de mi öyle bana özel mi anlamadım gitti şuanda net çok feci yavaş bir resim bile upload edemedim. Bekliyorum. Mesajı gönderebilcekmiyim onu bile bilmiyorum.
  • Arkadaşlar 1 haftadır neredeyse her gün 2-3 saatlik kesintiler yaşıyordum internet bağlantımda. CBW-383Z4 modeli var. Bugün gelen teknik destekten arkadaş modemin frekansının bozuk olduğunu ve değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Hangi modeli önerirsiniz? 100mbps internetim var. Wi-Fi'ı ccess point ile kullanıyorum o yüzden modemin kablosuz özelliği çok önemli değil.
  • Kablosuz kullanım için demişlerdir ki doğru söylemişler.
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Router ile kullanıyorsanız fark etmez.
  • Bursa Nilüfer İhsaniye bölgesi için kablonet hizmeti nasıl, sıkıntı var mıdır? Kullanan arkadaşlar yorumlar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Router ile kullanıyorsanız fark etmez.
    Şuan CBW-383Z4 modelini kullanıyorum. Kendim dışardan Infinity 401 modelini alsam taksam sorunsuz kullanabilir miyim? Yoksa Kablonet'i arayıp mı almalıyım modemi? Baya satan var modemi dışardan.
  • Manciaa kullanıcısına yanıt
    Modemin borcu varsa (sisteme MAC adresleriyle tanımlanıyor) olmuyordu en son.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    teşekkür ederim, peki alırken modem infinity 401 mi isteyeyim? modemi kiralamak mı mantıklı yoksa dışardan almak mı?
  • 
Sayfa: önceki 25332534253525362537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.