Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24402441244224432444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 2.el modem ve uydu alıcısı farzedelim ki arızalandı ve önceki sahibinden kullanım hatalı. Böyle bir durumda bu işinte sıkıntı yaşama durumumuz nedir sizce?
    Bizim binada hizmet görünüyor fakat kutu yok. Yan binadan siyah bir kablo geliyor. Binaya çekilip bina girişine kutu konulması gerekirse buna bir ücret alıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemB

Selamlar. TTNET'i iptal eip kablonet almak üzereyim. Sizlere birkaç sorum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. TTNET'i iptal edip kablonete geçme kararı sizce doğru mu?
    2. Evde ayrıca almış oludğum gigabit etherneti olan iyi denilebilecek bir Airties modemim var. Bu modeme ayrıca WD Mycloud bağlı ve gigabit ethernet bağlantı bu yüzden benim için önemli. Kablonet modemlerde en iyi modem hangisidir, mevcut kiraladıklarından hangisini tavsiye edersiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
    Aynı durumdayız hocam. Ben de merak ediyorum.
  • jazz80 kullanıcısına yanıt
    Hocam binanızda kutu var mıydı? Yoksa sıfırdan mı çekildi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Değerli Kullanıcımız,

Cihazınızda donanımsal bir arıza mevcuttur. Sizden daha fazla bilgi alabilmemiz ve yardım edebilmemiz adına Destek Hattımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
    Kablonet'i aradığımda bana 2.el modem ve uydu cihazı da gelebileceği söylenildi. Sıfır istediğimi özellikle belirttiğimde gelecek ekibe söyleyin dediler. Kiraladığım için farklı kullanıcı ürüne zarar verdiyse ve bu zarar bana denk gelirse kullanıcı hatası diyor musunuz? Yoksa farklı modem ile mi değişiyor? Süreç hakkında bilgi alabilir miyim?
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wifi da gunde 1 2 defa kopma oluyor, rest atinca duzeliyo. Bunun çözümü var mi yoksa kaderimiz mi ? 383z4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyı gunler,
    1 gunlugune 100mbps deneme sansımız var mı? Yani boşu boşuna 50 den 100e çıkıp para vermıyelim
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Bende 100 mbps kullaniyorum akilli sinirsiz kullaniyorum oncesinde 25 mbps kullaniyorumdum web sitesi aciliminda herhangi bir fark yok bana gore sadece sizin indirdiginiz bir filmi ben x2 daha hizli indiriyorum web site acilimlari birde video takilmiyor ama sunuda soliyim 25 mbps de takilmiyordu iyi gunler

• -the- kullanıcısına yanıt
    Binada altyapı var ve kutu yoksa ücretsiz hallederler. Altyapı olmasa da sonradan binanıza altyapı getirdiklerinde de herhangi bir ücret talep etmiyorlar zaten.

Aldığınız 2. el cihazlarda tüm sorumluluk size aittir, Aboneliğiniz süresince aldığınız internet ve TV hizmetlerinde arıza oluşması durumunda ücretsiz olarak teknik ekipler gelip gereken kontrolleri yapıyorlar ve sorun Türksat kaynaklıysa kendileri hallediyor yok cihaz vs kaynaklıysa size arızalı vs gibi gereken çözümleri/önerileri söylüyorlar.
    Aşağıdaki hizmeti 1 günlük satın alıp kendiniz de deneyimleyebilirsiniz.

quote:

https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Nitro,142

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 29 Haziran 2019; 14:47:14 >
  • Riddle of Steel kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Kutunun binaya montajı yapılırken bina yönetiminde izin, yazı gibi herhangi bir evrak imzalatılıyor mu? Kutunun içine ayrıyetten elektirik çekilecek sanırım.
  • -the- kullanıcısına yanıt
    Net bilgi sahibi değilim fakat binada zaten altyapı olduğu için ben izin, imza vs gerek olacağını düşünmüyorum tabi binanız özel mülkiyet değilse. Ancak montajın nasıl ve nereye yapılacağına göre(fiziki olarak kırmalı,dökmeli vs) değişebilir. Kutu montajını genelde enerji odalarına veya asansör dairelerine yapıyorlar. Herhangi bir izin gerekmesi durumunda muhtemelen önceden size söylerler, yani çatkapı hadi biz montaja geldik demezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 29 Haziran 2019; 17:55:29 >
  • Hayırlı forumlar. Yaklaşık 8 senedir Kablonet kullanıyorum, 1 ay önce 10 TL'den az bir fark ile hızımı 24 mbps'den 100'e çıkardım. saat 19.00-00.000 arası ise 25 Mbps alıyorum. Belki uzun süredir müşreti olanlara böyle bir imkan sağlıyorlardır dilerdeniz arayıp sorun.
  • one a day O kullanıcısına yanıt
    İstanbul Avcılar’da da aynı durum söz konusu 12 geçtikten sonra düzeliyor. Mh aramadım daha. Foruma bakıp arayacaktım. Çözüm var mı ki?

• Arkadaşlar, akillisinirsiza 89tl mi? Yoksa 500gb kotali 100mbps a 127tl mi?

500 gb dan fazla download yapmıyorsan ikisi de olur...akillisinirsiza 89tl daha akıllıca gibi...
  • westergate W kullanıcısına yanıt
    Çözüm yok bilinçli bir şekilde netfixe kısıtlama yapıyorlar...Forumda okuduguma göre zaman zaman diğer iss lerdede benzer durum yaşanmış

• Son zamanlarda yeni hat bağlatan oldu mu? İnternet üzerinden yapılan başvurulara ne kadar zaman içinde geri dönüyorlar

• one a day O kullanıcısına yanıt
    Bu ticari olarak olmaması gereken birşey değil mi? Ben paramı veriyorum. Karşılığında aldığım hizmeti nasıl kısıtlar?
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız,

Yaşadığınız sorun ile ilgili modem ayarlarınızın kontrolü için Destek Hattımız ile görüşmenizi rica ederiz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • 
Sayfa: önceki 24402441244224432444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.