Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23952396239723982399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Miraclescape

turksatkablo.com.tr yine kablo hattım üzerinden giremiyorum, 4g den aynı cihazla girilebiliyor.
    yer bursa sorun yok hem bilgisayardan hemde cepten rahatlıkla açılıyor
  • Benimde pinglerim arttı oyunlarda son zamanlarda Frankfurt serverlarında 70 altı görmüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancelot06 -- 17 Şubat 2019; 20:5:4 >
  • Arkadaşlar kablonet internet hakkında yorum yapmayacağımın ama kesinlikle iptv kablonetden almayın. Kablonet iptv'nin en önemli özelliği olan interaktif iptv boxtan 15lira gibi aylık kira bedeli talep ediyor. Alternatif olarak Tivibu öneririm kampanyalı fiyatı hem daha uygun hemde interaktif tv boxı ücretsiz olarak sağlıyor.
  • Bakirkoy, Istanbul'da son 2 aydır akşam prime saatlerde büyük bir hız düşümü ve ping sorunu yaşıyorum. Kendi DigitalOcean server'larımdan dosya indirirken 300 KB civarında bir indirme yapabiliyorum. Server Lokasyonu ve IP'leri farketmezsizin bu sorun akşam prime saatlerinde yaşanıyor.

Ekip yönlendirdiklerinde sabah saatlerinde bir sorun olmuyor fakat prime saatlerde ekstra bir düşüş söz konusu... Böyle bir durum yaşayan başka birileri var mı veya çözüm önerisi olan?

Edit: 50 Mbps bağlantım ile aynı şekilde normal saatlerde 5.6 MB ile indirebiliyorken 300 KB'lar kabul edilemez.. CGN Ortak iP havuzunda vs. da değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuray -- 17 Şubat 2019; 20:35:12 >
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Sınırsız olunca pirana gibi kullanıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun. 50mbit 5 mbit upload akşam saatlerinde 0,75 oldu bunun üzerine uyduneti arayıp evet sinyal sorunu görünüyor dendi. Nitro paket istedim. ne mi oldu sinyal sorunum vardı ama kopmadan 100 mbit download 96 mbit upload çıktı 9.1 bitrate ile dalgalanmadan kullandım. Bu firma bölgemde bilerek interneti kısıtladığını görmüş olduk.

Sonuclar ortada

KABLONET [ANA KONU]
    KABLONET [ANA KONU]
    KABLONET [ANA KONU]
    KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 17 Şubat 2019; 21:2:6 >

• son günlerde netflix izlerken akşam saatlerinde çamur gibi oluyor, hız testi yapıyorum netflix te 8mb çıkıyor. Bilerek interneti kısıyorlar bence. Güya 50mb hızımız var sınırsız, hadi diyelim aks kullanıyoruz 25mb e düşsün ama bir sıkıntı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • Degerleri yorumlayabilecek olan var mi arkadaslar ?
    KABLONET [ANA KONU]

• 2 farklı turksat internetine sahip hattan da online işlemlere haftalardır farklı bilgisayarlardan da giremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

2 farklı turksat internetine sahip hattan da online işlemlere haftalardır farklı bilgisayarlardan da giremiyorum
    Bir kaç gün açıldı sonra gene gitti. Ne aptalca bir sorundur, herkeste yok bu sorun ve 4g mobil den sorunsuz girilebiliyor ama kablo hat üzerinden girilmiyor.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Uncorrectables çok yüksek göründü bana. Modem ne kadar süredir açık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Bir kaç gün açıldı sonra gene gitti. Ne aptalca bir sorundur, herkeste yok bu sorun ve 4g mobil den sorunsuz girilebiliyor ama kablo hat üzerinden girilmiyor.

Alıntıları Göster
    aradım söyledim, kayıt oluşturdular bakalım, haberleri bile yok böyle bir problemden
  • ben de haftalardır türksat internetim üzerinden hiçbir türksat sitesine giremiyorum

mobil hattan (türk telekom) giriliyor...

faturaları ödeyemesinler geciksin millete faiz girsin diye mi böyle yapıyolar anlamadım ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: JUNE8O

Uncorrectables çok yüksek göründü bana. Modem ne kadar süredir açık?
    Obur degerler nasil dostum

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Öbür değerlerde sorun yok.
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Merter'de aynı problemi yaşıyorum. Son 2 aydır oyunlarda pingim 60 iken 90-100 arasına fırladı. Sayfa gecikmeleri arttı ve Netflix resmen çamur gibi. Yüklenmesi bile bir dakika alıyor. Ne oldu nasıl oldu anlamadım fakat çok büyük bir problem var ve çözemezlerse ping değerleri düzgün bir sağlayıcıya geçmeye mecbur bırakacaklar hepimizi.
  • Konusu açılmışken; ben de senelerdir online işlemlerde kağnı hızıyla geziyorum. Bu durum herkeste mi böyle? Bi' fatura geçmişine bakıcam, sayfa yüklenene kadar 1 dk geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

Konusu açılmışken; ben de senelerdir online işlemlerde kağnı hızıyla geziyorum. Bu durum herkeste mi böyle? Bi' fatura geçmişine bakıcam, sayfa yüklenene kadar 1 dk geçiyor.
    Evet böyle.
  • Arkadaşlar devir işlemleri hakkında bilgisi olan var mı?konusu vardı heralde bulamadım konya dan yazıyorum

• 
Sayfa: önceki 23952396239723982399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.