Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sayginoz Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
50.756
Cevap
272
Favori
2.620.472
Tıklama
Giriş
    1713 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mega_north

merhaba,

10 şubatta sözleşmem bitecekti. 60 tl lik. uzattırdım 2 sene 86 tl lik pakete geçtim.

yeni yıl daha iyi paketler açıklandı, 76 tl lik bir pakete geçmek istiyorum.
    dolayısıyla verdiğim taahhüdü bozup eski taahhüdüme döneyim sonra da 76 tl lik pakete taahhüt vereyim dedim.

normalde yeni geçtiğim için 15-20 tl lik bir taahhüd bozma cezası olmalı ve eski paketime dönmeliyim. sonra da yeni taahhüdü istediğim pakete verebilirim.

bu yazdılarım doğru bilgiler değil mi? çağrı merkezi aksini iddia etti de bana mantıklı gelmedi, bi başka çağrı merkezi elemanıyla tekrar görüşeyim diyorum.

Bende az önce konuştum banada mümkün olmadığını söylediler büyük ihtimal yarın gidip iptal ettireceğim
    |
    |

Aynen bu şekilde fiyat verdiler, ben yaparım dedim ama normal splitter olmaz bu akım koruyuculu dedi.

Eğer dediğiniz gibi oluyorsa splitter alıp, yapabilirim kendim.
    |
    |
    mega_north kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

merhaba,

10 şubatta sözleşmem bitecekti. 60 tl lik. uzattırdım 2 sene 86 tl lik pakete geçtim.

yeni yıl daha iyi paketler açıklandı, 76 tl lik bir pakete geçmek istiyorum.
    dolayısıyla verdiğim taahhüdü bozup eski taahhüdüme döneyim sonra da 76 tl lik pakete taahhüt vereyim dedim.

normalde yeni geçtiğim için 15-20 tl lik bir taahhüd bozma cezası olmalı ve eski paketime dönmeliyim. sonra da yeni taahhüdü istediğim pakete verebilirim.

bu yazdılarım doğru bilgiler değil mi? çağrı merkezi aksini iddia etti de bana mantıklı gelmedi, bi başka çağrı merkezi elemanıyla tekrar görüşeyim diyorum.

Size daha önce de yazdım diye hatırlıyorum.

1 Ocak itibariyle taahhütünüzü bozarak bir kaç günlük indirim bedelini ödeyip yeni açıklanan paketlere de geçebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136523726

@SiyahPapyon aynı durum sizin içinde geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 2 Ocak 2019; 17:43:1 >
    |
    |
    Bahsedilenler: SiyahPapyon
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj

doğrudur ben de sizin cevabınızla turksatı aradım ama bana olmayacağını söylediler.

bir kaç güne belli olur yazarım, muhtemelen sizin dediğiniz gibi olacak.
    |
    |
    Riddle of Steel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

doğrudur ben de sizin cevabınızla turksatı aradım ama bana olmayacağını söylediler.

bir kaç güne belli olur yazarım, muhtemelen sizin dediğiniz gibi olacak.
    Bu her abonenin kanuni hakkıdır.

İzlenecek adımları da söyleyeyim hatta ;

1 - 2019 öncesi verdiğiniz taahhütlü kampanya iptal edilecek. Onun cayma bedeli(kaç gün indirimli kullandıysanız o indirim tutarı) bu ayki faturanıza eklenecek.
    2 - Taahhüt iptal olduğu için otomatik tahhütsüz 50 MB 100 GB AKNli tarifeye geçeceksiniz. Online işlemlerde gelecek ay ki faturanızda bu tarifenin indirimsiz tutarı görünecek.
    3 - Yeni kampanyaya geçiş için arayacaksınız. Geçiş sonrası yeni kampanya fiyatınızın üstüne taahhütsüz 50 MB 100 GB AKNli tarifeyi kaç gün kullandıysanız(1-2 gün) onun kullanım turarı eklenecek.

Tam tutar veremem ancak 3 aşağı 5 yukarı muhtemelen 15-20 TL bandında bir maliyetle yeni tarifelere geçebileceksiniz. Tabi geçiş süresi gün olarak uzadıkça bu fiyatta artacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 2 Ocak 2019; 18:17:24 >
    |
    |
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Teğmen
    175 Mesaj
    benim merak ettiğim konuda şu; kablonet interneti uydudan alıyor direk diye bir şey söyledi arkadaşım diğerleri nereden alıyor ki onu anlamadım :) neyse kablonet herahangi bir ping sorunu çıkartırmı oyunlar da falan ?
    |
    |

Phanteks EvolvX Tempered Glass ~ İntel i7 6700K @4.0 GHz ~ G.Skill TridentZ RGB DDR4 3200Mhz 2x8 16 GB ~ Samsung 960 Evo NVME m.2 SSD 250 GB ~ WD 4 TB

MSİ Z170A Gaming Pro Carbon ~ Evga GTX1080Ti FTW3 ~ NZXT Kraken x62 RGB Luquid Cooler 280mm ~ Evga Supernova G3 850W 80+ Gold ~ BENQ XL2546 24.5" 1ms/240Hz DyAc

Hyperx Alloy FPS Pro ~ Benq Zowie EC2-A ~ Benq Zowie G-SR ~ Hyperx Cloud Flight Wireless Gaming ~ DXRacer OH/DF73/NC
  • Binbaşı
    1141 Mesaj
    Kasım sonunda sözleşmem bitmişti aralık ayı olmadan aradılar yeniledik 2 yıl süreyle. Sordugumda tarifenizde hiçbir şey değişmeyecek dediler.öyle değil mi kafalarına göre tarifemde oynama yapmazlar yok akşam 7 den gece 12 ye kadar hız düşmesi felan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

20 gün önce 50 MBS/100 GB + ALTIN SİNEMA PAKETİ + ÜST PAKETTE TAAHÜÜT VERMİŞTİR 86 TL YE (MEVCUT MÜŞTERİ)

ŞUAN AYNI PAKETİN 100 MBS'SİNİ 76 TL'DEN VERİYORLAR.MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP BU PAKETE GEÇMEK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM,SİSTEM İZİN VERMEZ MÜMKÜN DEĞİL DEDİLER.AŞIRI SİNİR OLDUM İPTAL ETTİRECEĞİM O ZAMAN DEDİM, TAHMİNİ OLARAK KAÇ PARA GİBİ BİR CEZA ÖDERİM ? YARIN GİDİP İPTAL ETTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
    sistem asla düşük bir ücrete düşürmez sizi. Yalnız şöyle düşünün akşam evden işe gelip rahatça internete oturacağımız saatlerde aks tarifelerde hız 25 mbps'ye düşecek. Ama sizin şimdiki paketiniz ise sınırsız 50 mbps. Akşam 7 12 arası da 50 mbps alacaksınız.

şahsen ben kesinlikle sizin tarifeyi seçerdim. Zaten gündüz vakitlerinde internete girilmiyor bizde evde ne yapayım 100 mbps'i.

siz bütün gün kullanıyorsanuz orasını bilemem ama yine de piyasaya göre 50 mbps sınırsız+tv üst paket 86 tl çok iyi fiyat. Tekrar düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Ocak 2019; 18:20:31 >

Orijinalden alıntı: Penner1907

100Mbit akıllı sınırsız aktif olmuş arkadaşlar ben geçtim..
    teşekkürler bilgi için hocam, bende arayayım bari akşam.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

sistem asla düşük bir ücrete düşürmez sizi. Yalnız şöyle düşünün akşam evden işe gelip rahatça internete oturacağımız saatlerde aks tarifelerde hız 25 mbps'ye düşecek. Ama sizin şimdiki paketiniz ise sınırsız 50 mbps. Akşam 7 12 arası da 50 mbps alacaksınız.

şahsen ben kesinlikle sizin tarifeyi seçerdim. Zaten gündüz vakitlerinde internete girilmiyor bizde evde ne yapayım 100 mbps'i.

siz bütün gün kullanıyorsanuz orasını bilemem ama yine de piyasaya göre 50 mbps sınırsız+tv üst paket 86 tl çok iyi fiyat. Tekrar düşünün.

Alıntıları Göster
    Yetkili çalışan falansın hocam sanırım:)

75 TL’ye 100 MBS almak varken neden öyle bir şey yapayım ki ?

Ayrıca o söylediğin saatlerde benimde internetim düşüyor bizzet mail atmışlardı bu konuyla ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Yetkili çalışan falansın hocam sanırım:)

75 TL’ye 100 MBS almak varken neden öyle bir şey yapayım ki ?

Ayrıca o söylediğin saatlerde benimde internetim düşüyor bizzet mail atmışlardı bu konuyla ilgili

Alıntıları Göster
    öyle bir şey olamaz. Kendiniz dediniz 50 mbps/100gb kotalı taahhüt verdim diye. O zaman bu aks'li yani akşamları hız düşürmeli tarife olmuyor, zaten aksli tarifelerde kota yok bir kere. Tam sınırsız oluyor.

sizin internetiniz hiç bir zaman düşmeyecek. Ne akşam 7 12 arası ne de 100 gb akn'den sonra. Tam sınırsız oluyor yani.

o 100 mbps 76 tl gördüğünüz şey birincisi eski üyeler için sizin başka taahhütünüz olmasa bile ona geçemezsiniz, en az 2 senelik üyesi olmanız lazım kablonetin. Yeni üyeler için 81 tl 100 mbps. Ve dediğim gibi akşam 7-12 arası 25 mbps'e düşüyor. (edit= eski üyesiniz sanırım o zaman 76 tl oluyor.)

beni çalışan olmakla itham etmek yerine biraz daha iyi araştırın bence taahhütünüzü,kampanyaları vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Ocak 2019; 18:31:50 >

Orijinalden alıntı: BlackLead

öyle bir şey olamaz. Kendiniz dediniz 50 mbps/100gb kotalı taahhüt verdim diye. O zaman bu aks'li yani akşamları hız düşürmeli tarife olmuyor, zaten aksli tarifelerde kota yok bir kere. Tam sınırsız oluyor.

sizin internetiniz hiç bir zaman düşmeyecek. Ne akşam 7 12 arası ne de 100 gb akn'den sonra. Tam sınırsız oluyor yani.

o 100 mbps 76 tl gördüğünüz şey birincisi eski üyeler için sizin başka taahhütünüz olmasa bile ona geçemezsiniz, en az 2 senelik üyesi olmanız lazım kablonetin. Yeni üyeler için 81 tl 100 mbps. Ve dediğim gibi akşam 7-12 arası 25 mbps'e düşüyor. (edit= eski üyesiniz sanırım o zaman 76 tl oluyor.)

beni çalışan olmakla itham etmek yerine biraz daha iyi araştırın bence taahhütünüzü,kampanyaları vs.

Alıntıları Göster
    Eski müşteriyim. Bu 76 tllik pakete geçmek ne kadar mantıklı sonuçta saat 19-24 arası hız düşecek.
    Bey efendi bulunduğunuz lokasyonda modem sıkıntısı yaşamaktayız. O yüzden size gelemiyoruz ? Dedim arayın neden aramadınız. Hemen netten temiz bir 2. El modem aldım aradım uygun mudur evet uygundur dediler. Dedim bu gün gelsinler (salı) dün gelen olmadi bu gün gelen arayan olmadı ?

Kaç günde geliyor bu adamlar kurulum yapmaya ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İkisi aynı tarife değiller. Birisi 7/24 sınırsız 50 Mbps, diğeri yine 7/24 sınırsız fakat 19-24 arası saat diliminde hız 100'den 25 Mbps e düşüyor. Burada kullandığınız saat dilimine göre sizin için hangisi uygunsa onu seçin. Yalnız fiyat olarak geri dönük geçiş yapamayacağınız için 1 aylık yararlandığınız indirim tutarını ödeyerek taahhütünüzü bozup yeni pakete geçmeniz gerek. Ben de şu an sizinle aynı paketteyim ve aynı ikilemde kaldım. Daha sonra 7/24 50 Mbps tarifesinin bana daha uygun olduğuna karar verdim.
    |
    |
    SiyahPapyon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1881-193∞
  • Er
    5 Mesaj
    Yeni yıla girmeden 1-2 hafta önce taahhüdümü uzattım (24 MB hız 250 GB AKN'li Eko Sınırsız). Yalnız 02-08 arası kotaya yansımama durumu artık olmuyor, bilginize. Deneme amaçlı o saatler arasında indirme yaptım, kotaya yansımış.

Saat 19 olur olmaz hız düştü mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Penner1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3996 Mesaj
    Çoklu kampanya girişiyle taahhütler verildi. Eski taahhüt süresi bitmediği için o taahhüttte sistemde gözüküyor, iptal ederken onun cayma bedelinin istenip istenmeyeceğini de sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 2 Ocak 2019; 19:5:15 >
    |
    |

Şimdi aradım 100'ünüzü güldüren kampanyaya geçiş yapılamıyor dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905serdar -- 2 Ocak 2019; 19:5:45 >
    |
    |
    Penner1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Gökbörüü

Eski müşteriyim. Bu 76 tllik pakete geçmek ne kadar mantıklı sonuçta saat 19-24 arası hız düşecek.

Alıntıları Göster
    benim şuan halihazırda 85-86 tl civarlarında 50 mbps internetim olsa asla geçmezdim, zaten geçemem de sonuçta düşük fiyatlı tarifeye geçirmezler.

ama benim şuan 24 mbps 250 gb kotalı taahhütüm 71 tl. Üzerine bir 5 tl daha ekleyip geçicem bu tarifeye. Akşamları hız düşse bile yine 1 mbps daha fazla olacak sonuçta 25 'e düşecek. Onun dışında normal hızım da 100 mbps olacak+ üst paket olucam bide.

benim için her türlü kârlı yani.

ama 24 mbps 50 gb kotalı 47-50 tl civarlarında tarifem olsa asla ekstra 25 tl veripte geçmem yani buna.
haberler
son dakika
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.