Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
52.258
Cevap
291
Favori
2.709.685
Tıklama
Giriş
    657 Mesaj

Dün internet kesildi, sinyal dalgalandı, daha bir çok şey oldu ama modem online olduktan sonra Upload ve download yönlü bir sorunum yoktu(Ankara)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    soulsmasher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

24mbit/50gb AKN tarifesine geçmişim zaten 50gb dan sonra 8mbit e düşüyor. Böyle bekleyip görmek en mantıklısı sanırım. Aksi bir durumda en azından cayma bedeliyle çıkabilirim.

Sağolun cevap için.
    |
    |
    Hümiyettin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaş insanı çatlatacaklar, ne olacak bizim tarifeler hala belli değil akıbeti.

Haftaya bugun belli olur anca hocam.Kotalı paketler için btk dan haber bekliyormus kablonet , diğer tarifeler sınırsız olacakda kotalılar belli değil.
    |
    |
    mega_north kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Gerçek multimedia canavarı smartphone: İ8910 HD
    3.7" 360x640 AMOLED Dokunmatik Ekran + 8/16 GB Dahili Bellek + Wi-Fi 802.11 b/g, DLNA + GPS ve aGPS
    8 mpx (3264x2448) Fotoğraf + HD (1280x720@24FPS) DivX Video + FM RDS Radio + 3.5 mm jack + Stereo speaker
  • Yarbay
    5107 Mesaj

Haftaya bitiyor taahhütum simdi arayip akn li bir pakete gecsem, yeni yilda sinirsiz mi kullanmaya baslayacam ?

|
    |
    __Nikolaus__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yüzde 99.9 sınırsız kullanacaksınız , tek belli olmayan kotalılar , duran kotalılar , benim tahminim bunlarda sınırsız olacak ama kesinliği yok.Ben oyun için 50 gb kotalı kullanıyorum fazlasıyla yetiyor , sınırsız olurda fiyat artarsa diye taahhüt verdim geçen hafta.
    |
    |
    diyar_21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Veriyim o zaman bende akn ki olan kampanyadan, olmadi 15 gun cayma hakkimiz var herhalde bi kulp bulmazlarsa cayariz...

|
    |
    __Nikolaus__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

FALKON ELEKTRONİK - Karşıkaya Abone Merkezi ile görüştüm bilgi gelmiş taahhüt verdiğimiz şekilde devam edecekmiş. AKN aynı şekilde devam edecek kalkmayacak yani sonrasında hız düşecek. Ben aşağıdaki kampanya için görüştüm.
    50 Mbps AKN sonrası 16, 24 Mbps 8 olarak devam edecek dediler.

100 Güldüren Kampanya
    50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız
    Bende şimdi aradım Türksat'ı. 84₺ ya Kullandığım 100mbps 100gb AKN'li internetimin 3 ay taahhütü kalmıştı. Teledünya üst paket ile Aynı tarifeden 2 yıl daha ayda 130₺ fiyata uzattırdım. Ayda 46₺ daha fazla vererek Ocak tan sonra sınırsız kotasız 100mbps kullanabilicem:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    5107 Mesaj

Kesin mi kullanabiliyor muyuz ? Minareye kilif uydurmasinlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 24 Aralık 2018; 16:48:55 >
    |
    |
    nucLear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ahaha hiç güleceğim yoktu. Biraz ... ister kaldırmamak. TT şu an limitsiz yaptı bile paketleri. Yiyorsa kaldırmasınlar. Ondan sonra gelsin davalar, iptaller...

Daha bugün ulaştırma bakanlığının attığı şu tweeti de ekleyeyim:https://twitter.com/UABakanligi/status/1077123158967242752

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 24 Aralık 2018; 17:3:42 >
    |
    |
    Berkozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nucLear

Bende şimdi aradım Türksat'ı. 84₺ ya Kullandığım 100mbps 100gb AKN'li internetimin 3 ay taahhütü kalmıştı. Teledünya üst paket ile Aynı tarifeden 2 yıl daha ayda 130₺ fiyata uzattırdım. Ayda 46₺ daha fazla vererek Ocak tan sonra sınırsız kotasız 100mbps kullanabilicem:)
    100mb ile wifi ile hız testinde kaç görünüyorsunuz? Hiç denediniz mi merak ettim.
    |
    |

Teşekkür ederim cevap için neredeyse kotalıya başvuruyordum,

100Mbps 50 gbAKN li paket ttnette 89 lira, 1 ocaktan sonra akn nin kalkacağını varsayarsak en mantıklısı o herhalde, uydunetten vazgeçmek istemezdim 6 senedir kullanıyordum ama artık malesef 35 lira fazla vermeye değmez.
    |
    |
    FrecoB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar şu şekilde bir şey mümkün müdür?

Ben şu anda "Mevcut Müşteriye Özel Hayatı Yakala Kampanyası" kapsamında 24 mbit 150GB akn'li pakete 55 TL ücret ödemekteyim ve bu pakete 24 ay taahhüt vermiş durumdayım. Yine "Mevcut Müşteriye Özel 100 Güldüren Kampanyası" kapsamının içinde olan 50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız paketine geçmek istiyorum. Bu paketin de fiyatı 85.99 TL. Ancak farklı bir pakette taahhütüm bulunduğundan dolayı bunu herhangi bir cezai bedel ödemeden gerçekleştirmem mümkün müdür acaba? Taahhütü daha vereli 2 ay oldu.

Kotaliya mi gecmek akn li pakete mi gecmek mantikli suan ?

|
    |
    OMEGALUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mantık olarak daha pahalı bir kampanyaya geçmek istediğiniz için sorunsuz geçmeniz lazım ancak net bilgi için yinede MH aramak lazım.
    |
    |
    İstanbul Beyefendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Binbaşı
    1944 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

Mantık olarak daha pahalı bir kampanyaya geçmek istediğiniz için sorunsuz geçmeniz lazım ancak net bilgi için yinede MH aramak lazım.
    Evet bir ariyim müşteri hizmetlerini bakalım.

Sizin mesajı görünce ben de aradım Mevcut Müşterilere Özel 100 Güldüren Kampanya'ya dahil oldum... Ayda 130 TL sınırsız 100 mb + Üst paket Teledünya oldu....
    |
    |
    nucLear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Ayaz77

İnternetten taahhüt verip 2 yıllık bir kampanyaya giremiyor muyuz?İlla telefon üzerinden mi taahhüt veriliyor?

bunu bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Gerçek multimedia canavarı smartphone: İ8910 HD
    3.7" 360x640 AMOLED Dokunmatik Ekran + 8/16 GB Dahili Bellek + Wi-Fi 802.11 b/g, DLNA + GPS ve aGPS
    8 mpx (3264x2448) Fotoğraf + HD (1280x720@24FPS) DivX Video + FM RDS Radio + 3.5 mm jack + Stereo speaker
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.