Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.406
Cevap
385
Favori
3.379.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eve çıktım ögrencıyım bana uygun fazla kullanmam interneti tarife onerırmısınız ? hocalarım
    fiyat zorlamasın beni
  • Eve ciktiysan tahuttsuz internet bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline üyesiyim taahhütümün dolmasına 1 seneye yakın var.Kablonette taahütün ödenmesi gibi bir durum var mı ?Yoksa mecbur taahütün dolmasını bekledikten sonra mı geçmek zorundayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödeme yok kablonetle

• Arkadaşlar merhaba. Benim taahhütüm bu ayın 18 inde bitiyor. Kullandığım internet paketi 25 mbps 25 GB Aknli ekosinirsiz. Bugün müşteri hizmetleri aradı ben özellikle hızımın bu şekilde devam etmesini istiyorum ama 25 mbps mı kotali da olduğunu kota aşımında GB başına 0,5 TL fark ödeyeceğimi söyleyip bana 24 mpbs 50 GB teklif etti. Ama bildiğiniz üzere şuan benim bizim kota aşımında 16 mbps ye düşerken teklif ettiğini kabul edersem 8 mbps ye düşecek. Düşüneceğimi söyleyip telefonu kapattım. Kullandığım tarifeye devam etme gibi bir şansım yok mu benim hiç bir şekilde?

• caq0 kullanıcısına yanıt
    var hocam, internet aylık 40 + televizyon 20 liraya 60 liradan taahhütsüz devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

var hocam, internet aylık 40 + televizyon 20 liraya 60 liradan taahhütsüz devam edebilirsiniz.
    Şuan 39 TL ödüyorum ben yani 21 TL lik bir fark ortaya çıkıyor. Kendilerinin teklif ettiği paket fiyatı da 47 TL :/ aylık ortalama 50 GB kullaniyorum hocam sizce hangisi daha uygun olur teklif ettiklerini kabul etmem mi yoksa taahhütsüz devam etmem mi? Veya farklı bir tarife mi baksam

• caq0 kullanıcısına yanıt
    televizyon izlemiyorsanız şu biraz daha uygun:https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi
  • Tahuttsuz devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

televizyon izlemiyorsanız şu biraz daha uygun:https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,561,sinir-sizsiniz-kampanyasi

" • Bu kampanyadan; sadece Analog Kablo TV aboneliği olan müşteriler ile aktif Analog KabloTV aboneliği olmayan müşteriler ve yeni müşteriler faydalanabileceklerdir."

Eski üyeler o kampanyadan faydalanamıyor maalesef. Eski üyeyseniz alabileceğiniz en ucuz kampanya tv ve internet kampanyası, 24 mbit 50 gb 47 lira. Tabi akn sonrası 8 mbit'e düşüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar eylülde düğünle beraber yeni eve taşınacağım , evimin bulundugu sokakta 5 binada var ama bizimkinde yok bağlatma şansım var mı acaba ? turknet upload hızı gına geldi , hem tv hem internet komple kablonet e geçmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 5 Mayıs 2018; 8:59:41 >
  • Sizinkinde yoksa nasıl baglaticaksin ?

• ben iptal ettirdim, merkezi sistemden özellikle hd kanallara bakınca fark ettim ki kablotv nin yayın kalitesi çok kötüymüş. kablo ile gelmesinden dolayı kalite kaybına uğruyor.

ayrıca, akk 3 mbit iken en uygunu kablonet idi ama yeni akk düzeni gelince adamlar resmen geriye gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 4 Mayıs 2018; 11:13:0 >
  • Dün İstanbul avrupa yakasının büyük bir bölümünde kesinti oldu gece 1 di.
    Sabaha karşı modem online olduğunda, modem 32 downstream kanalla bağlanıyordu.
    Eskiden 24 frekansdı, netmasterın tüm modemleride en fazla 24 frekans destekli diye biliyorum.
    Artık 32 frekansa çıkarmışlar ds yi, yurtdışından getirten modemi 32 kanal destekleyenler görecektir.
    upstream 2 kanalla devam ediyor, inşallah ilerde oda 4 kanal olur.
    Bundan sonra ki adım Docsis 3.1 e geçmek olacaktır umuyorum.
    Teşekkürler Türksat devamını bekliyoruz.

KABLONET [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sculpneo -- 4 Mayıs 2018; 12:18:27 >

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Daha önce kablo net müşterisi miydin?

Yeni taahhütle farklı kampanya geçince yeniden eve geliyorlar mı yoksa sistemden mi hallediyorlar mı?
  • Kurulum veya cihaz için gelmiyorlarsa sözlü onayınız yetiyor.

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    bulunduğunuz bölgedeki abonelik merkezlerine gidin ve durumu anlatın sokağınız da olduğu için sanırım abonelik başvurunuzu onaylarlar ve de binanıza kadar hatta evin içine kadar da hat çekiyorlar
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    AKN kalsa bile sözleşmesi devam edenler için kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sculpneo

Dün İstanbul avrupa yakasının büyük bir bölümünde kesinti oldu gece 1 di.
    Sabaha karşı modem online olduğunda, modem 32 downstream kanalla bağlanıyordu.
    Eskiden 24 frekansdı, netmasterın tüm modemleride en fazla 24 frekans destekli diye biliyorum.
    Artık 32 frekansa çıkarmışlar ds yi, yurtdışından getirten modemi 32 kanal destekleyenler görecektir.
    upstream 2 kanalla devam ediyor, inşallah ilerde oda 4 kanal olur.
    Bundan sonra ki adım Docsis 3.1 e geçmek olacaktır umuyorum.
    Teşekkürler Türksat devamını bekliyoruz.

merhaba

teknik bilgim çok yok dediklerinizden anlamadım ancak bende avrupa yakasındayım ve herhangi bir değişiklik olmamış

benimkini yorumluya bilirmisiniz

KABLONET [ANA KONU]

• grkmsncn kullanıcısına yanıt
    yazdığım gibi netmaster modemler 24 tane frekansa bağlanabilirler en fazla.
    modeminiz netmaster olduğu için bunun size bir artısı yok.
    teknik bir bilgi verdim aslında, 100 mbit hız için 24 veya 32 frekansa bağlanması çok farketmese de,
    bu turksatın ilerde yeni teknolojiler ve 100 mbit den yüksek hızlar getirebileceği şeklinde yorumluyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sculpneo -- 4 Mayıs 2018; 19:59:55 >
  • 
Sayfa: önceki 21352136213721382139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.