Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NITRO

Bunun yerine herkes turksattan ayrılırsa kota kalkar limitsiz geri gelir. Mesela ben kota olayı olur olmaz kabloneti kapattırdım...

13 aydır kullandığım hizmeti iptal etmek için aradım 900tl civarında toplam bedel çıktı.konu da takip ettiğim kadarıyla 12 ayı geçince ceza ödemeden çıkma hakkına sahibiz ama yeterince bilgi edinemediğimden yapamadım :( yoksa bende iptal ettirmek istiyorum
  • Adsl uyumlu olmadığı için modem temin etmen gerekir. Zaten kampanya girişi esnasında satış ya da kiralama konusunda yardımcı oluyorlar bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok91

quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

Akıllı sınırsızda 10 ve 25 mbps seçenekleri var kardeşim, kampanyalı düşünürsenhttps://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,519,sinir-sizsiniz-kampanyasi linkinden de kampanyaya bakabilirsin. Ben hala ekosınırsızdayım ama taahhüt bitince akıllı sınırsız ya da sınırsız tercih edeceğim galiba.

taahhüt 4 haziranda bitiyor şu kampanyaya geçmeyi düşünüyorum. yalnız bir sorum var modemim adsl+ 25 mbps hız alabilir miyim? yoksa yeni modem mi almaliyım?

Analog Kablo TV + KabloTV Temel Paket 25 Mbps'ye kadar Akıllı Sınırsız Her Yöne 50 Dakika Kabloses 24 Ay 69,99

O bahsettiginiz 69 tl olan pakette 19 ile 24 arasi hizi 10mbe dusuruolar. 3 sene taahhut verirsen 68tl geliyo. Teledunyada tum kanallar acik oluo. Bu arada modul satisina baslayacaklarmis. Benimde adsl berbat gecmek istiorum ama su fiyat bu tarife icin cok fazla. Bi arkadasin aboneligini devralma durumum var. 43 lira hayati yakala kampanyası kullanio. 25m 50gb kota dolunca 16mbe dusuyo. Eger onda sorun olursa bu tarifeyi dusunucem ama kesinlikle bu parayi hakeden bi tarife degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cazsever C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Netmaster teknik desteğe sormayı denedin mi? http://netmaster.com.tr/
  • Biraz önce ttnet e uğradım.

24 mbps 35 gb, kota sonrası 8 mbps,

60 tl.

Evde telefon hattınız varsa 48 tl olur dedi.

Tivibu istersek ekstra 10 tl.

Uğurlar olsun dedim, çıktım.

.

TÜRKSAT da,

25 mbps akıllı sınırsız 36 ay kablo tv ve 50 dk telefon ile birlikte 60 tl.

.

25 mbps 150 gb 24 ay kablo tv ve 50 dk telefon ile birlikte 62 tl.

.

25 mbps 75 gb 24 ay kablo tv ve 50 dk telefon ile birlikte 52 tl.

.

Kötünun kötüsündense,

kötünün iyisi türksat, ne yapalım, el mahkum.

• ben turksat 100mb 500gb kullanıyorum. son 1 aydır çok dengesiz hız testi sonuçları alıyorum. bazen 10mb bazen 3 bazen 30. ama eskiden gördüğü 96mb gibi hız sonuçlarına artık ulaşamıyorum. pingim de yükseldi. bf1 oynarken sıkıntı çekiyorum. defalarca yazdım. eve 3 kere geldiler ama maalesef sorunu çözemiyorlar. mantıklı bir şey de söylemiyorlar. ben yokken eve gelmişler 1 kere hız testi yapmışlar. sonuç iyi deyip geçiştiriyorlar. Sinyallerin iyi olduğunu söylüyorlar. ama sonuç ortada maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Biraz önce ttnet e uğradım.

24 mbps 35 gb, kota sonrası 8 mbps,

60 tl.

Evde telefon hattınız varsa 48 tl olur dedi.

Tivibu istersek ekstra 10 tl.

Uğurlar olsun dedim, çıktım.

.

TÜRKSAT da,

25 mbps akıllı sınırsız 36 ay kablo tv ve 50 dk telefon ile birlikte 60 tl.

.

25 mbps 150 gb 24 ay kablo tv ve 50 dk telefon ile birlikte 62 tl.

.

25 mbps 75 gb 24 ay kablo tv ve 50 dk telefon ile birlikte 52 tl.

.

Kötünun kötüsündense,

kötünün iyisi türksat, ne yapalım, el mahkum.

Kota'yı geçince faturan 100TL gelince ağlamazsın olur biter

• ADANAL1 kullanıcısına yanıt
    Z4 ya da ZN model modemse aşağdaki işlemleri yap, faydasını görürsün dostum.

1) Kablosuz> Temel> STBC Tx'in KAPALI olması gerekiyor.
    2) Kablosuz> Kontrol Kanalı > 6 ya da 11 yapabilirsin.
    2) Durum> Güvenlik> Güvenlik Duvarı Koruması KAPALI.
    3) Gelişmiş> Seçenekler> Üstteki seçeneklerdeki etkin kutucuğunun işaretli olmaması gerekiyor.
    4) Güvenlik Duvarı> Temel Kurulum> IPv4 Güvenlik Duvarı Koruması KAPALI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADANAL1

ben turksat 100mb 500gb kullanıyorum. son 1 aydır çok dengesiz hız testi sonuçları alıyorum. bazen 10mb bazen 3 bazen 30. ama eskiden gördüğü 96mb gibi hız sonuçlarına artık ulaşamıyorum. pingim de yükseldi. bf1 oynarken sıkıntı çekiyorum. defalarca yazdım. eve 3 kere geldiler ama maalesef sorunu çözemiyorlar. mantıklı bir şey de söylemiyorlar. ben yokken eve gelmişler 1 kere hız testi yapmışlar. sonuç iyi deyip geçiştiriyorlar. Sinyallerin iyi olduğunu söylüyorlar. ama sonuç ortada maalesef.

şehir neresi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Bunun yerine herkes turksattan ayrılırsa kota kalkar limitsiz geri gelir. Mesela ben kota olayı olur olmaz kabloneti kapattırdım...

13 aydır kullandığım hizmeti iptal etmek için aradım 900tl civarında toplam bedel çıktı.konu da takip ettiğim kadarıyla 12 ayı geçince ceza ödemeden çıkma hakkına sahibiz ama yeterince bilgi edinemediğimden yapamadım :( yoksa bende iptal ettirmek istiyorum

Tüketici hakem heyetine başvurun
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Adana
    ben de Ankara'da aynı sorundan müzdaribim hocam malesef
    size ne diyorlar cevap için.

Modemi değiştirsek düzelir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADANAL1

size ne diyorlar cevap için.

Modemi değiştirsek düzelir mi acaba

aynı sizin anlattığınız gibi hiçbirşey demiyorlar hız normal diyip kablo uçlarını sıkıp gidiyorlar. Modem değiştirmeyi ben de düşünüyorum ancak Aralık'ta taahhütüm bitince Türksat'tan ayrılacağım için o kadar para verip yurtdışından modem getirtmek istemiyorum
    Benim yaptıklarımı anlatayım.
    1. Bilgisayarı kapatıp sadece wi-fi ile test ettim. Sonuç kötü. Bilgisayar kaynaklı olsa sadece wifi de sonuç iyi çıkardı diye düşünüyorum.
    2.Modemi resetledim. Sonuç değişmedi.
    3.Turksatçılar geldi sinyali artırdık dediler. Sonuç değişmedi.
    4.Sonra bir daha geldiler. Sorun yok değip gittiler.

Hatta biri dedi ki bilgisayar mı kötü acaba dedi :) Ryzen 1800x crosshair asus anakart samsung 950 pro ssd gtx 1080 stryx dedim ama anladı mı bilemiyom :)
  • quote:

Sınama paketi + 25 Mbps 75 AKK =119 lira fiyat çektiler. Artık Türknetteyim. Oda Telekom altyapısı olduğundan gecikme süreleri düştü. Beğendim ancak sıkıntı​ yaşlardan direk TT ye geçerim.

Benim türksat ile taahhütüm bitiyor. Türknet düşünüyorum. Kullanıcısı olarak birkaç sorumu cevaplarsan sevinirim.

Kaç günde hizmeti açtılar?

Almadan önce sitesinde denediysen hangi hızı vereceklerini söylediler ve şu an ne alıyorsun?

Son olarak kotanın hızlı düştüğünü söyleyeni duydum. Sende durum ne?

kış boyu 20-40 gb civarı kullanmışız.
    belki yazın 50-60 gb kullanılır.

60 LİRALIK OLAN ZATEN SINIRSIZ.

62 liralık olan 150 gb. ekstra 76 gb daha kullanılacakki fatura 100 tl gelsin.

benim için 52 liralık 75 gb bile mantıklı. ekstra 20 gb kullanılacakki 62 lirayı geçsin.

başka alternatif vardı da kullanmadık mı.

ttnet milleti 35 gb ile 2 yıl bağlıyor.
    ocak 2019 da 35 gb kime yetecek???
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    sınırsız kullanımla kotalı kullanım bir değil fatura şoku yaşatabilir...
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    AKK ile Kota aynı değildir: Bkz:https://forum.donanimhaber.com/kablonet-ile-ilgili-her-sey--6788284-1984#126403695
    Hocam bizde sinyal yükseltmesi bile yapmıyorlar. 60-65 yaşında bi amca var adam router'ın ne demek olduğunu bilmiyor o derece öyle diyeyim
  • 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.