Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
51.238
Cevap
284
Favori
2.659.477
Tıklama
Giriş
    3949 Mesaj

25 mbit eski tarifeler 8 e mi dusuyo 16 ya mi...8 e dusuyorsa 50-75 gbe gecsek 16 mb sinirsiz alabilir miiz acaba ki cogumuz 25 mb ve eski sozlesmeli uyeyiz
    |
    |
    ellekem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana 8 é düşecek diye söyledi.

Müşterilerden kafa karışıklığını önlemek için vs falan gibi şeyler söyledi.

Hatta rahat 30-40 dk oturup konuştuk. Bana bilgisayarından bununla ilgili yazıyı gösterdi Turksattan gelen.

Btk nin aldığı karara atıf yapılarak mayısta hızın 8 olacağı şeklinde yazıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    streamin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    üst tarifeye geçmek kolay ama üstten alta maalesef olmuyor

Evet doğru olabilir. Aynı kampanya içinde ve hiz ve fiyatı düşmemek kaydıyla paket değişebiliyor. Ben daha bağlanmadan imkanım varken ve garantili olsun diye 50 Mbps hızlık pakete taahhüt verdim yeniden.

Önceki imzaladıgım kampanyada 50/50 lik aynı paket 60 tl

Benim aldığımız 50 tl. Zaten 10/50 ye sözleşme imzalamıstım 39 tl ye. Arada 10 tl fark var sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 4 Şubat 2017; 21:16:14 >
    |
    |
    bursalı963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

konuyu gördün mü Türksat tüm abonelerin hızını düşürmüş... ondan ping tavan yapmış olabilir...http://beta.speedtest.net/ test et... gör...
    |
    |
    hagi10best kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1107 Mesaj
    Bugün itibarı ile "100 Güldüren" kampanyasına başvurduk; bakalım iyi mi yaptık kötü mü yaptık

zaten evde kablotv üst paket + altın sinema paketi kullanıyorduk ama internet ttnet idi ama santrale kablo mesafem 400 metrenin altında olduğu halde bağlantı kalitesi kötüydü, 16mbit'e kadar diyip 14mbit'i bile düzgün veremiyorlardı...
    Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710
  • Yüzbaşı
    905 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

konuyu gördün mü Türksat tüm abonelerin hızını düşürmüş... ondan ping tavan yapmış olabilir...http://beta.speedtest.net/ test et... gör...
    quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

Bende problem yok. 25mbit hizli tarifeyi 24e dusurmus sadece. 50mbit kullaniyorum. Max hizi aliyorum. Pingim oncekinden de dusuk. Masallah diyelim.

|
    |

• Binbaşı
    1179 Mesaj

Kampanyanın Hangi paketini ve kaç.liraya aldınız?

|
    |
    mortarxl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son zamanlarda akşam saatlerinde feci boyutta hız düşüşlerine şahit olan var mı? Kendiminkinden bahsetmem gerekirse, yaklaşık 10 gündür akşam saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar 50mbit hızım 3mbit ile 10mbit arasına düşüyor. Az önce müşteri hizmetleriyle yaptığım peşpeşe görüşmelerden sonuç alamadım. Ancak, tarafımdan [email protected] mail adresine yaptığım hız testinin ekran görüntüsünün alınarak gönderilmesi istendi. Ve gönderdim.

Bu sorunla yada benzeriyle karşılaşanlar varsa sorunu nasıl çözüme kavuşturduklarını paylaşırlarsa sevinirim.
  • Binbaşı
    1107 Mesaj

100mbit/100gb akn+teledünya üst paket+altın sinema paketi+100 dakika her yöne/3000 dakika şebeke içi 79,90 TL olan paketi aldım... nasılsa akn kademeli olarak kalkacak, çok dosya indirmiyorum da uzun zamandır o yüzden hızlı olsun biraz istedim...
    |
    |
    Intel i5-4670K / Msi Z87-GD65 Gaming / 16 GB (4GBx4) GSkill Ripjaws DDR3-1600Mhz / Zotac 8GB Gtx1070 Amp! Edition / 256GB Samsung 840 Pro SSD / 500GB Samsung 850 Evo SSD / 2TB WD Caviar Black 7200rpm / 2TB WD Caviar Green Intellipower / 4TB WD Caviar Blue Intellipower / Seasonic Platinium 860 watt / CoolerMaster Haf-X / CoolerMaster Hyper212 Evo / Logitech K800 Wireless Illuminated / Logitech M705 / Logitech Wireless Gamepad F710
  • Binbaşı
    1179 Mesaj

Fiyata modem kutu dahil mi

Çok iyi hocam zaten mayısta siz 24 hıza dusersıniz.

Ben de 50/50gb akk paketini aldım 50 tl ye.

|
    |
    mortarxl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

modem için ayda 2 tl ekstra olacak :) evde zaten teledünya kullandığımız için kutu var ama conax modül kullanıyoruz... zaten normalde teledünya üst paket+altın sinema kanalı'na 36,50 TL ödüyordum; internet 43,40 TL'ye gelmiş olacak

normalde tek başına 100mbit/100gb akn interneti 80-90 liranın altına veren internet sağlayıcısı görmedim zaten...

100mbit'ler için 32'ye düşecek diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Teşekkürler hocam. Alldebrıd çok iyi onu nerden satın alıyorsunuz?
    quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Teşekkürler hocam. Alldebrıd çok iyi onu nerden satın alıyorsunuz?

Rica ederim.

www.premiumdukkan.com dan alıyorum, Gittigidiyor.com üzerinden.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Resmi_Bayiden_Premium_Uyelikler/AllDebrid-Premium/

Genelde kredi kartına 6 taksitli alıyorum. Eğer belli bir puanınız birikmişse Alldebrid sitesinden de 30 günlük bedava uzatma alabiliyorsunuz.İki seferdir uzatıyorum ben. 180 + 30 toplamda 210 gün kullanmış oluyorum.

Tavsiye ederim...

• Binbaşı
    1179 Mesaj

Puan birikmesi olayı ne hocam. Nasıl kendi sitesinden 30 gün bedava oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 5 Şubat 2017; 8:27:8 >
    |
    |
    Savisvasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 5 Şubat 2017; 9:53:46 >

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Tartismanin son noktasini koyuyorum eski 25mbitcilere akn 16mbit,yeni 24mbitcilere 8mbit. 25mbit tarifesini suresi biten tarifelere koymuslar.

quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Tartismanin son noktasini koyuyorum eski 25mbitcilere akn 16mbit,yeni 24mbitcilere 8mbit. 25mbit tarifesini suresi biten tarifelere koymuslar.

Hic zannetmiyorum 16 mbps dusurceklerine. 3 te 1 hızına dusururler.

• Binbaşı
    1469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mortarxl

modem için ayda 2 tl ekstra olacak :) evde zaten teledünya kullandığımız için kutu var ama conax modül kullanıyoruz... zaten normalde teledünya üst paket+altın sinema kanalı'na 36,50 TL ödüyordum; internet 43,40 TL'ye gelmiş olacak

normalde tek başına 100mbit/100gb akn interneti 80-90 liranın altına veren internet sağlayıcısı görmedim zaten...

quote:

Orijinalden alıntı: mortarxl

Kablo tv kullanıpta interneti ttnet en kullanman takdire şahanan hocam. :)

• Binbaşı
    1107 Mesaj

evimin ttnet santraline kablo mesafesi 400 metre civarında olduğu için ttnet'i tercih ediyordum; herhangi bir sıkıntı olunca gidiyordum santrale derdimi anlatıyordum... ama son 1 yılı aşkın süredir genel olarak kötü geliyor ttnet hizmeti; modem arayüzünde 14mbit internet görünüyor ama hız testleri 8-9mbit, dosya indirsen 300-400k anca (akn dolmadığı halde)...

uydunet hep aklımın bir köşesinde vardı ama yaşanan sorunları okudukça hep çekiniyordum, bu sefer bir şans vereyim istedim hocam
    |
    |
    -ZoRRo- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10294 Mesaj

Düşürecekler

Düzenleme öyle

Eski 25 ler. 16 olcak

Yeni 24 ler. 8 olcak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1/3 konusu çok konuşuluyor. Böyle birşey varmı

Nerden çıktı 1/3 mevzusu anlamadım.

|
    |
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.