Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
51.273
Cevap
285
Favori
2.661.333
Tıklama
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 12 saat 9 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1C44A815

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler tarife değişikliklerinde biliyorsunuz 25 mbps'ler 24'e düşürüldü.Şimdi ise bazı arkadaşlar mh ile görüşmüş ve mevcut 25 mbps aboneleri de 24'e düşürülecek demiş.Yani kota bitince 16 mbps olacağına 8 mbps olmasını sağlıyacaklar böylece.Eğer bu dediklerini gerçekten yaparlarsa her türlü tepkiyi vermemiz gerekiyor haklarımızın yenmemesi için.Herkesin şikayet edip durumu bildirmesi gerekiyor kablonete.Şimdiden bilgilendirmek istedim umarım dikkate alırsınız sizde :)

Ana konu açsanız iyi olur orada liste yaparız.

tamam hocam, mevcut abonelerin de hızı kesin olarak 24 mbps'e düşürüldüğü zaman ana konu açarım oradan da kablonet'i gerek arayarak gerek maille şikayet edenlerin listesini yaparız böylece topluca bir tepki verilmiş olur.Kesin bilgi mi bilmiyorum bu durum ama olması muhtemel ya da daha mevcut abonelerin hızı 24'e düşürülmeden önce mi liste tutup itiraz etmek daha mantıklı olur acaba?

Valla hiç bilmiyorum ki hocam. Bugün 25Mbps lik bir tarifeye geçiş yaptım online işlemlerde 25Mbps olarak gözüküyor. 24'e düşürecek misiniz ben 25Mbps istiyorum deyince ben 25Mbps tanımlayacağım ileride ne olur bilmiyorum gibisinden bir cevap aldım. 31 Ocaktan önce taahhüt verenlere ne olacağı tam belli değil ama %90 ihtimalle 24Mbps'e düşürecekler 1 Mayıstan önce.

ben 6-7 ay önce aldım ama eski üyeliklerde bire düşürülecek diyorlar şimdi.1 mbps ile 16 yerine 8 mbps alıcaz kablonetin çakallığı yüzünden.Bende bilsem böyle bir şey olacağını 50 mbps daha düşük kotalı bir tarifeye geçerdim kota zaten anında bitiyor mis gibi 16 mbps ile her şeyimi yapmaya devam ederdim ama yok 8 olacak büyük ihtimalle.Mh böyle diyorsa yaparlar düşürme işlemini herhalde.Bir ana konu açıp itiraz etmek mantıklı olacaktır ama ne kadar tınlarlar o ayrı konu.

Sürekli başka tarifeye geçme şansınız var hocam kampanyanızın altında 10-15 tane daha tarife olmalı. Benim kampanyada 25Mbps/25GB tarife olursa 39TL, 50Mbps/50GB tarife olursa 59 TL oluyor. Her ay 20 lira fazla vermem lazım ki 8 yerine 16 olsun. Tamam en başta 24Mbps olsa 20 lira verip geçeriz veya bu da yeter deriz eyvallah da sen önce 25Mbps yapıyorsun ona göre tarife seçiyoruz sonra 24Mbps diyorsun.

evet şuan 25 mbps 150 gb kotalı paketim var eğer düşürülme olursa kota bitince 8 mbps olacak.
    istersem galiba aynı fiyatla 50mbps 75 gb kotalı tarifeye geçebiliyorum.O zaman kota bitince 16 mbps olacak.

hangisinin bana daha karlı gelince düşünüyorum bende.Sanırım ikinci daha karlı olur.Zaten kotalar hemen doluyor ha 75 ha 150
    |
    |

3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1C44A815

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler tarife değişikliklerinde biliyorsunuz 25 mbps'ler 24'e düşürüldü.Şimdi ise bazı arkadaşlar mh ile görüşmüş ve mevcut 25 mbps aboneleri de 24'e düşürülecek demiş.Yani kota bitince 16 mbps olacağına 8 mbps olmasını sağlıyacaklar böylece.Eğer bu dediklerini gerçekten yaparlarsa her türlü tepkiyi vermemiz gerekiyor haklarımızın yenmemesi için.Herkesin şikayet edip durumu bildirmesi gerekiyor kablonete.Şimdiden bilgilendirmek istedim umarım dikkate alırsınız sizde :)

Ana konu açsanız iyi olur orada liste yaparız.

tamam hocam, mevcut abonelerin de hızı kesin olarak 24 mbps'e düşürüldüğü zaman ana konu açarım oradan da kablonet'i gerek arayarak gerek maille şikayet edenlerin listesini yaparız böylece topluca bir tepki verilmiş olur.Kesin bilgi mi bilmiyorum bu durum ama olması muhtemel ya da daha mevcut abonelerin hızı 24'e düşürülmeden önce mi liste tutup itiraz etmek daha mantıklı olur acaba?

Valla hiç bilmiyorum ki hocam. Bugün 25Mbps lik bir tarifeye geçiş yaptım online işlemlerde 25Mbps olarak gözüküyor. 24'e düşürecek misiniz ben 25Mbps istiyorum deyince ben 25Mbps tanımlayacağım ileride ne olur bilmiyorum gibisinden bir cevap aldım. 31 Ocaktan önce taahhüt verenlere ne olacağı tam belli değil ama %90 ihtimalle 24Mbps'e düşürecekler 1 Mayıstan önce.

ben 6-7 ay önce aldım ama eski üyeliklerde bire düşürülecek diyorlar şimdi.1 mbps ile 16 yerine 8 mbps alıcaz kablonetin çakallığı yüzünden.Bende bilsem böyle bir şey olacağını 50 mbps daha düşük kotalı bir tarifeye geçerdim kota zaten anında bitiyor mis gibi 16 mbps ile her şeyimi yapmaya devam ederdim ama yok 8 olacak büyük ihtimalle.Mh böyle diyorsa yaparlar düşürme işlemini herhalde.Bir ana konu açıp itiraz etmek mantıklı olacaktır ama ne kadar tınlarlar o ayrı konu.

Sürekli başka tarifeye geçme şansınız var hocam kampanyanızın altında 10-15 tane daha tarife olmalı. Benim kampanyada 25Mbps/25GB tarife olursa 39TL, 50Mbps/50GB tarife olursa 59 TL oluyor. Her ay 20 lira fazla vermem lazım ki 8 yerine 16 olsun. Tamam en başta 24Mbps olsa 20 lira verip geçeriz veya bu da yeter deriz eyvallah da sen önce 25Mbps yapıyorsun ona göre tarife seçiyoruz sonra 24Mbps diyorsun.

evet şuan 25 mbps 150 gb kotalı paketim var eğer düşürülme olursa kota bitince 8 mbps olacak.
    istersem galiba aynı fiyatla 50mbps 75 gb kotalı tarifeye geçebiliyorum.O zaman kota bitince 16 mbps olacak.

hangisinin bana daha karlı gelince düşünüyorum bende.Sanırım ikinci daha karlı olur.Zaten kotalar hemen doluyor ha 75 ha 150

Bence de çok kullanıyorsanız öyle yapmanız daha iyi olur gibi. 25-16 olması arasında pek sorun yaşamazsınız gibi. Sizin kampanyanın fiyatları nasıldı?

25 mbps 150 gb kota+teledünya temel paket+vizioon kanalları+her ay +3 tl modem parası=63 tl
    |
    |

• Yüzbaşı
    788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam bu uyku yok ücreti ne kadar?

Bir de siz download hangi programla ve nasıl yapıyorsunuz?

Mesela otomatik 00 da başlayıp 9 durması gibi şeylerde yapıyor mu
    quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam bu uyku yok ücreti ne kadar?

Bir de siz download hangi programla ve nasıl yapıyorsunuz?

Mesela otomatik 00 da başlayıp 9 durması gibi şeylerde yapıyor mu

Hocam, Uyku Yok hizmeti ücreti şu an itibarıyla; 9.99 TL ve 00:00 - 09:00 arası yapılan indirmeler kotaya sayılmıyor.

https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Uyku-Yok,144

Ben daha önce 2 yıllık sözleşme yapmıştım ve 5.90 TL den kullanmaktayım. Maalesef şimdilerde böyle bir kampanya yok.

İnternet Download Manager lisanslı kullanıyorum. 2008 yılında 19.95$ a sitesinden ömür boyu lisans satın aldım.

Ayrıca; Alldebrid kullanıyorum. 6 aylık lisans alıyorum. 6 ay da bir yeniliyorum işime yarıyor, şu an için en uygunu da bu gibi ben memnunum. Torrent eklentisi de var, onu da indirmeniz mümkün oluyor...

• Binbaşı
    1179 Mesaj

Teşekkürler hocam. Alldebrıd çok iyi onu nerden satın alıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Savisvasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru bende 50 lik bir pakete geçmenın doğru olacağını düşünüyorum.

Fakat Hayatı Kaçırma kampanyasında 50/50 paketi 50 tl hocam modem kutu dahil.

Sanki bu daha uygun. Sizin verdiğinizden.

25 gb fazla Kotanın bir anlamı yok diye düşünüyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 3 Şubat 2017; 10:31:52 >
    |
    |
    5shdw0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ana Konu mevcut olayları söylerseniz ekleyebilirim

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1D2149458

quote:

Orijinalden alıntı: Canbotek

hocam olay belli mevcut 25 mbps abonelilerin de(yani taahhütlü olanlardan bahsediyorum) hızları düşürülecek denmiş.Bir taahhüt yapıyoruz 25 mbps'e ve sonra kablonet çakallık yaparak onu 24'e düşürüyor.Böylece kota bittiğinde 16 mbps alabilecekken hız düşürme olayında sonra 8 mbps hız alabilecez kota bitince.

ilk başta şubattan itibaren üye olanlara 24 mbps dendi sadece onların öyle üyeliği başladı geri kalanlar taahhüt bitimine kadar 25 mbps olarak kalcak diye söylenti oldu.Şimdi ise müşteri hizmetlerinde çalışan kişinin dediğine göre eski abonelerinde mevcut hızları düşürülecekmiş.Biz de kablonete toplu olarak itiraz etmeliyiz hem maille hem telefona arayarak bir tepki oluşturmak adına.Belki böylece bir uygulamadan geri adam atarlar.
    |
    |

• Binbaşı
    1073 Mesaj

Hocam gece 24'den sabah 9'a kadar kotaya nasıl dahil edilmiyor ? BTK'nın düzenlemesi daha yürürlüğe girmedi. Zaten BTK gece 2 ile sabah 8 arası indirmeler kotaya dahil edilmeyecek demişti.
    |
    |
    Kafkaslı57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Uyku yok servisi alıyorum ayda on tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Xanax70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

KabloNet o hizmeti "Uyku Yok" ismiyle zaten çok çok eskiden beridir aylık 10 TL'ye veriyordu.

Mayıs'yan sonra Uyku Yok'un durumu ne olacak göreceğiz.

|
    |
    Xanax70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Böyle saçmalık olur mu? abonelik sözleşmesinde 25 mbps diye yazıyor. mayıs ayından itibaren kota aşımı sonrası 16 mbpsye düşürülmesi lazım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: gladius1

Böyle saçmalık olur mu? abonelik sözleşmesinde 25 mbps diye yazıyor. mayıs ayından itibaren kota aşımı sonrası 16 mbpsye düşürülmesi lazım.
    quote:

valla bugün tekrar mh'ye sorduk eski abonelerin hızı 25 mbps olarak kalacak ama mayıs'tan sonra kota bitince hızın 3'te 1'i alınacak dedi ,yani 8 mbps mi olacak dedim?Evet dedi.

Orijinalden alıntı: sametykcll

KabloNet o hizmeti "Uyku Yok" ismiyle zaten çok çok eskiden beridir aylık 10 TL'ye veriyordu.

quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

kaldırırlar büyük ihtimalle ya da daha etkili bir şey yapmak zorundalar gece 02.00 09.00 arası kota yok ve hız 100 mbps olacak falan diye
    |
    |

Hız 25 mbps kalacaksa 8 mbpsye düşüremezler. 16 mbpsye düşürmek zorundalar.
    |
    |

quote:

mh öyle dedi valla bilmiyorum
    |
    |

Onlarda 5 Mbps'e düşecek.

|
    |
    -ZoRRo- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrking -- 4 Şubat 2017; 16:38:5 >
    |
    |

Bugün kablonet ofisine gittim. Tarife konusunu konuşmak üzere. Daha önceki ofiste kampanya kağıtları değişmiş. Mesela 25 olan tarifelerde 24 diye değişmiş. Farklı kampanyalar da kağıtta vardı.

Bu konuyu konuştuk satış yapan kişiyle. Mayıs ayına hazırlık için ayarlandı dedi. Hız 8 olacak dedi.

Ben de 10/50 pakete imza atmış ve henüz kurulum yapılmamıştı. Kampanyanın değiştirmek istediğimi Hayatım Yakala kampanyasındakı 50/50gb akk olan pakete aldım. Yeni sözleşme imzaladım kurulum olmadığı için ücret ceza vs sıkıntı olmadı.

Ben mayıs için seçtim bu 50 Mbps hızlık tarifeyı.
    Herkese bilgi vermiş olayım böylece. Uzun süre 25 Mbps düşünmüş ve konuda konuşmuştuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 4 Şubat 2017; 16:55:27 >
    |
    |
    5shdw0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.