Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.402
Cevap
385
Favori
3.379.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal ettirmek için dilekçe faksladım,yeterli değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimlik fotokopisi ve dilekçe ile İl Müdürlüklerinden işlem sağlıyorlar hocam. Yalnız Kablo TV hizmetinde varsa smart kartını da iade etmen gerekiyor.
  • Kablonet tarifeleri güncellenmiş. 25 Mbps kaldırılmış yerine 24 Mbps konmuş.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

• quote:

Orijinalden alıntı: blugat

Kablonet tarifeleri güncellenmiş. 25 Mbps kaldırılmış yerine 24 Mbps konmuş.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

Evet tarifelerde o şekilde ama kampanyalarda hala 25mbps görünüyor. İlginç muhtemelen onları da güncellerler. Alacak olanlar varsa ellerini çabuk tutsunlar.

• blugat B kullanıcısına yanıt
    Yazıklar olsun.taahhüt bitsin geçeyim diye seviniyordum AKK den sonra hızım 16'ya düşecek diye...
  • Ben de yeni sözleşme imzaladım 10/50 gb Akk 39 tl lik tarifesıne ama daha bağlanmadı

Mayıs sonrası uzun kafa karışıklığıyla ben de 25 Mbps hıza çevirmeyi kafama koymusken bu olmadı

Ben de ekip bağlanmaya gelmeden 25/25 lik Ya da 25/75 Akk lik 50 tl lik tarifeyle değişim isteyecektim.

Ne yapacaz ya şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: KekemoN

Kimlik fotokopisi ve dilekçe ile İl Müdürlüklerinden işlem sağlıyorlar hocam. Yalnız Kablo TV hizmetinde varsa smart kartını da iade etmen gerekiyor.

Dilekçemi faksladım işleme koydular,sonra mesaj geldi smart kartı 10 gün içinde iade etmek gerekiyormuş,etmezsem 20 lira fatura geliyormuş. Yalnız iptal birimlerindeki bayan epey ilgiliydi telefonla aradı ilgilendi tebrik ettim.

Ama olmuyor işte pingten bunalıp iptal ettim superonline'a geçtim

• Hocam bu ping nasıl birseymıs ya herkes şikayetçi?

Siz Online oyuncu musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Hocam bu ping nasıl birseymıs ya herkes şikayetçi?

Online oyunlarda ping çok önemli, oynadığım 1-2 oyun var fifa da bile ping etkiliyor. CS gibi oyunları oynayanlar daha çok etkilenir. Rakip daha erken görür hamle yapar,gecikme olur

• Ben Online oynamıyorum. Sıkıntı olmaz inşallah.

• 26 Ocak ta başvurdum bugün bağlandı .

18 tl ödenecek tutar gözükmekte bu ne parası oluyor .

1 gün için mi alıyorlar

Ben 41 tl lik paket seçtim .

Bir de kabloses numarası tahsis etmişler ben kendi sabit numaramı nasıl taşıyabilirim buna bu konu hakkında bilgisi olan var mı
  • quote:

Ben de yeni sözleşme imzaladım 10/50 gb Akk 39 tl lik tarifesıne ama daha bağlanmadı

Mayıs sonrası uzun kafa karışıklığıyla ben de 25 Mbps hıza çevirmeyi kafama koymusken bu olmadı

Ben de ekip bağlanmaya gelmeden 25/25 lik Ya da 25/75 Akk lik 50 tl lik tarifeyle değişim isteyecektim.

Ne yapacaz ya şimdi

Aynı paraya Neden 10Mbit tarife seçtinizki bağlanmadan hemen değiştirin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonSlow

quote:

Online oyunlarda ping çok önemli, oynadığım 1-2 oyun var fifa da bile ping etkiliyor. CS gibi oyunları oynayanlar daha çok etkilenir. Rakip daha erken görür hamle yapar,gecikme olur

Yurtiçi ve yurtdışı ping değerleri nasıldı sizin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algenthor

quote:

Orijinalden alıntı: JonSlow

quote:

Yurtiçi ve yurtdışı ping değerleri nasıldı sizin?

Tam rakamları hatırlamıyorum ama geceyarısı dışında yurt dışı ping 100den aşağı görmedim. Yurt içi 50-80 arası çıktığı oldu,en düşük 15 falan çıkmıştı. Şimdi ise 3 ms. Bariz fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 31 Ocak 2017; 23:0:29 >

• quote:

Ben Online oynamıyorum. Sıkıntı olmaz inşallah.

Online oyun dışında sıkıntı olmaz bence, download vb kullanımda hiç sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Wireless çekimi kötü modem yüzünden.

• davidoff26 kullanıcısına yanıt
    25/ 25 i sırf kotası yüzünden seçmemistim. 10 Mbps hızla 50 gb kota iyi olur dedim.

Şimdi ben hemen bağlanmadan. 10 tl fazlasına 25/75 50 tl.lik paketi mi seçsem. Eğer bağlanırsa sonradan bu 50 tl lik paketi seçemıyormusum.
    Ama 25/25 lik paketi bağlansa bile alabiliyorum sonradan.

Ya da kotası yüzünden 10/50 gb Akk ile mayısa kadar devam.edip 2 ay sonra da 25/ 25 gb Akk olanla mi değistirsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 31 Ocak 2017; 23:14:6 >
  • Modemler değişmiş yeni modemler gelmiş sanırım

• Hocam hala 25/ 25 lik paketleri kullanıyorsunuz değil mi

Bende yeni aldım daha bağlanmadı 10/50 den buna geçecem.ama 25 gb kota çok az.

Kota olayı için ne yapıyorsunuz?

Paraya kota mi alıyorsunuz ya da ne bilım uyku yok vs

Kotanın azlığına nasıl çözüm üretiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 1 Şubat 2017; 0:55:57 >
  • Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    Hocam haklı çıktıniz sanırım. Kablonet tarife bilgilerini 24 Mbps diye değiştırmis.

• Savisvasa kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uyku yok ücreti ne kadar?

Bir de siz download hangi programla ve nasıl yapıyorsunuz?

Mesela otomatik 00 da başlayıp 9 durması gibi şeylerde yapıyor mu

• 
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.