Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63.413
Cevap
385
Favori
3.380.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende kablonet için dün başvuru yaptım.

Size önemli bir konuda fikirlerinızı almak danışmak istedim.

Ben 10 Mbps 50 Akk olan 39 tl lik tarifeyı aldım. Aynı fiyata 25 Mbps 25 Akk vardı onu almadım.

Birde Mayıs.2017 de btk kararıyla Akk sonrası hızlar değişecek Ben bu 10 Mbps alırsam akk sonrası hiz 5 Mbps olacak

25 Mbps 75 Akk 49,99tl olan paketi secersem Akk sonrası hız 8 Mbps olacak. Bu da önemli

10 tl fazla vermeye değer mi

49,99 tlye diye söylediğim Hayatı kaçırma diye kampanyalı paket de

25 Mbps 75 Akk

Bunda Hd yayın 160 kanallı kablo tv temel paket

Vizyon sinema paketi var farklı olarak.

Ne dersiniz 39 tl lik paket yerine 50 tl lik paket daha avantajlı kanal olsun Hız.olsun Akk olsun sinema paketi de var 10 tl fazla vermeye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Hocam 25 Mbps paketin AKN sonrası 8 Mbps olacağına emin misiniz?
    BTK'nın yayınladığı tabloda 24 Mbps üstü - 50 Mbps arasını 16 Mbps olarak gösteriyor. Yani Bizim 25 Mbps paketin de AKN sonrası 16 Mbps olması gerekmez mi? Yani 25'ler de 8'e düşecek olsa özellikle belirtirlerdi diye düşünüyorum.

Sorunuza gelince de şahsen 10 TL daha fazla verip hem 25 GB daha fazla AKN, hem daha fazla hız hem de daha üst bir TV paketini almayı tercih ederdim. Ama yine de tercih sizin.
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum. 25 Mbps 'e kadar diyor hız için bir hile çeviriler bir yolunu bulurlar. Sizin dediğiniz gibi olabilir. Açıkçası bunu harfiyen uygulayacakları fikrine de hala şüpheyle bakıyorum. 8 ya da 16 Mbps hızında sözde olur ama pratikte olur mu?

Btk en düşük - en yüksek hız aralıklarını vermiş.

• sametykcll kullanıcısına yanıt
    Taahhüttu imzaladım ama bağlanmadı daha. sanırsam bu 49,99 tl lik tarıfeye gecemiyorum. Once ilk imzaladığımi iptal etmek gerekiyor. Sonra bu 49,99 olan paketi ımzalamam gerekiyor.

Hocam internet fiyatlarından haberim yok 25 Mbps 75 Akk 50 tlye çok sıcak değil gibi Uydunet iyi avantajlı pek olmuyor sanki. Tt de yada Superonline de bu gibi tarifeler ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 28 Ocak 2017; 22:33:46 >
  • Kablonet'te sorun mu var? Nitro aldım upload ve download yerlerde ping desen uçmuş... Online oyunda sürekli düşüyorum anlamadım gitti neler oluyor?
  • uydunette ip değiştirmek için netmaster modemin yanına ekstradan bir modem/router bağlayarak ip değiştirmek mümkünmüş galiba,forumda gördüm bu yöntem hala işe yarıyormu acaba? bu işlemi daha önce hiç yapmadığım için gözümde büyüdü biraz ya yapamazda iyice ortada kalırsak diye.
  • Arkadaşlar ankara için benim soruma cevap verebilecek yok mu? Online oyun derdim değil ama ben 1 haftalık kullanımında online video siteleri ve YouTube gibi sitelerde kesinlikle doğru düzgün video izleyememistim. Durum düzeldimi online video servislerinde ve sitelerinde rahatlıkla takılmadan izlenebiliyor mu. 100mb lik paketi almayı düşünüyorum ya da en azından 50 mb lik. Bu hızlarda yine 240p bir filim oynamazsa artık diyecek bişey bulamam uydunete. Ilk aldığımda oynatmamişti.

• pabl0esc0bar P kullanıcısına yanıt
    Hocam bağlantılardan sonu G ie biten 2.4 ghz yayın yapıyor A ile biten ise 5.0 ghz yayın yapıyor yani AC. Eğer cihazlarınız 5.0 destekliyor ise diğeeini kapatmanızı tavsiye ederim.

Hocam ilk olarak 25 de hız 16ya düşüyor bu kesin. İkincisi ise aldığınız paketin fiyatı 39 değil 29 olması lazım bir yanlışlık olmasın. Arada 20₺ fark var. Ben de 10mbps 50 gb akk almıştım 29₺ ye BTK'nın kararlarından sonra 25/25 e çevirdim. Mayıstan sonra hız düşünce bile 10mbps den fazla oluyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Arkadaşlar ankara için benim soruma cevap verebilecek yok mu? Online oyun derdim değil ama ben 1 haftalık kullanımında online video siteleri ve YouTube gibi sitelerde kesinlikle doğru düzgün video izleyememistim. Durum düzeldimi online video servislerinde ve sitelerinde rahatlıkla takılmadan izlenebiliyor mu. 100mb lik paketi almayı düşünüyorum ya da en azından 50 mb lik. Bu hızlarda yine 240p bir filim oynamazsa artık diyecek bişey bulamam uydunete. Ilk aldığımda oynatmamişti.

Hocam ben Dışkapı'da sorunsuz izliyorum. Digitürk play kullanıyorum yüksek kalitede herhangi bir sorun yaşamadım. YouTube ve film sitelerinde de sorun yok.

25 mbit almanızı salık ederim. Akk dolsa da tarifeyle aynı fiyata akk satın alabiliyorsunuz.

• 5shdw0 kullanıcısına yanıt
    Hocam yılbaşından önce aynısı 33 tlydı.ben musait olmadigindan yeni gittim zam gelmiş. 39 tl olmuş aynısı. Modem ve hd kutu zamlanmıs sanırsam.

Yoksa 29 tl modem kutu hariç fiyat.hala

Önceden modem + kutu 3-4 lira bişeydı

25 /25. Akk 39 tl mi
    25 /75 Akk 50 tl mi

hangisinı tercih edeyim. Hızlar aynı Akk ve Fiyatları farklı sadece. 10 tl fazla vermeye değer mi?

Öncekini mecbur iptal edeyim sözleşmeyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 29 Ocak 2017; 9:51:25 >
  • Zafonte kullanıcısına yanıt
    25 /25. Akk 39 tl mi

25 /75 Akk 50 tl mi

hangisinı tercih edeyim. Hızlar aynı sadece Fiyatları ve Akk farklı. 10 tl fazla vermeye değer mi?

Evet haklısınız. Tarife fiyatı 29 tl ama cihaz ve modem için kampanya vardı o bitti. O zaman ikinciyi almanız daha mantıklı. Ama kesinlikle 25 mbps olsun. Şöyle bir sorun var iptal ettirdiğiniz zaman kurulum vs ücretlerini alabilirler ve bir de iptalden sonra aynı adreste aynı soyada tekrar açmıyorlar diye biliyorum bunları iyi araştırın derim.

• Arkadaşlar bende 25mbps 50gb akk var 46 lira ödüyorum. Bu 25mbps 75gb akk ye geçmek için ne lazım

Direk arasam geçebilir miyim? Birde taahhütüm vardı o sorun olur mu acaba

Hocam daha kurulum olmadı gelmedıler 1 hafta ancak gelir demişlerdi.

Şimdi ben iptal edip yada etmeden olursa 25/75 olanı istiyorum desem olmaz mı yani!?

Kurulum olmadı ve herhangi bir belge imzalamadıysan sorun olmaz diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp şimdiden değiştirebilirsin o zaman.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Dahil olduğun kampanya kampsamında hız değişikliğ yapabilirsin. Önemli olan fiyat olarak geriye gitmesin. Örneğin Günde 1 liraya internet kampanyasına girdiysen o kapsamdaki diğer paketlere geçebilirsin.

Ben aylık 46 lira veriyorum. Benimki hız değişikliği değil kota arttırımı olucak

• 
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.