Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türktelekom'u hiç sevmiyorum(Yaklaşık 10-15 Yıllık ADSL aboneliğim hala aktif). Sırf şu kan emicilerden kurtulacağım diye seviniyordum, hayırlısı bakalım. Salı belli olacak.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 1 Nisan 2016; 18:22:25 >
  • IVEDİİİ

Merhaba arkadaslar araniza yeni katılıyorum. Soracagim konuda bahsi eminim gecmistir ama malum 1600 sayfa ve benm vaktim kısıtlı.
    Bugun turksat kablo internet baglatmak icin basvuru yaptim fakat daha sonra eve gelip arastrma yapinca modemin doccis 3.0 sıkıntılı oldugunu can sikacagi kanaatine vardim cogu kisi degistirmis sinyalden ötürü fln kimi access point takmış. Kullananlar beni anladı bile
    Henüz kurulum icin randevu alamadim mesai saati bitmesi nedeniyle sabah randevu alacam. Simdi bu modemi almayabiliyoruz sanirsam istege bagli doğrumudur? Eger almasam uyumlu ve sıkıntısız isimi gorecek sekilde (ev kullanimi icin) modem varmidir. Kolay bulabilirmiyiz? Nerden alabiliriz? Bu konularda pek bilgiye sahip dehilim ilk defa internet baglatiyorum. Bilgili arkadaslar

Yol gosterirseniz sevinirim.

IVEDIIII.....

25mmbps 25 gb akn ekointernet modemsiz 30.99 modemle 36.99

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hso_keskin H kullanıcısına yanıt
    Dağıtılan yeni modemlerde kablosuz konusunda sıkıntı bulunmuyor, sıkıntı eski model modemlerde. Size de yeni modem getirip takacaklardır.
  • Neyse ki bir cevap geldi. tesekkurler hocam.

Okadar yorum varki herkes sikayetci hocam ama yenimi eskimi orasini bilemem tabi.
    Peki dagitilan yeni modemin modelini biliyormusunuz? Bide oyle baksak ben genelde telden tabletten kullanacagim. Ve dowland, film, oyun vs. Kesilme kopma sinyal dusuklugu olmazmi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hso_keskin

IVEDİİİ

Merhaba arkadaslar araniza yeni katılıyorum. Soracagim konuda bahsi eminim gecmistir ama malum 1600 sayfa ve benm vaktim kısıtlı.
    Bugun turksat kablo internet baglatmak icin basvuru yaptim fakat daha sonra eve gelip arastrma yapinca modemin doccis 3.0 sıkıntılı oldugunu can sikacagi kanaatine vardim cogu kisi degistirmis sinyalden ötürü fln kimi access point takmış. Kullananlar beni anladı bile
    Henüz kurulum icin randevu alamadim mesai saati bitmesi nedeniyle sabah randevu alacam. Simdi bu modemi almayabiliyoruz sanirsam istege bagli doğrumudur? Eger almasam uyumlu ve sıkıntısız isimi gorecek sekilde (ev kullanimi icin) modem varmidir. Kolay bulabilirmiyiz? Nerden alabiliriz? Bu konularda pek bilgiye sahip dehilim ilk defa internet baglatiyorum. Bilgili arkadaslar

Yol gosterirseniz sevinirim.

IVEDIIII.....

25mmbps 25 gb akn ekointernet modemsiz 30.99 modemle 36.99

Yokmu kimse??

Yeni modemlerde wrales sıkıntısı yok
    Kaldıki ben eski docsis 3.0 modem var sadece dublexin üstünde sıkıntı oluyor
    Orayada ağ genişletici takıyorum iş tamamdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oncelikle cevabnz icin tesekkurler
    Sinyalde dalgalanma kopma olmuyor dogrumu.
    Ama sizde yine dağıtıcı takmissiniz. Buda arti elektrik ve iki cihaz kullaniyorsunuz. Yani bizimki dublex d3gil bu internet kesilmesi konusunda sıkıntı yasamamak Benm istedigim tek bi modem kullanip sıkıntı yasamamak internet kesilmesinde.

• yeni tarifelerin çıkmasını bekliyordum 4.5G ile fakat çıkmadı.
    50 mbps 250 gb li maksimum keyif kampanyasına geçeceğim sanırım

şimdi 250 gb yi aşınca download hızım 3 e düşüyor ya upload hızım kaç oluyor
    o hala 4 mü oluyor yoksa o da düşüyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şunu diyim sadece uydu net tt net den her zaman daha iyidir anla yani

• Evet o hep 4 de kalıyor

Birde sole bir şey var bende 50 mb hız 250 GB akk kullanıyorum birde ayda 9 TL ye uyku yok alıyorum gece 12 den sabah 9 a kadar ne indirirsin indir kotadan yemiyor

Diyelim kotayı aştın eğer uyku yok hizmeti aldıysan
    Gece 12 den sonra hızın yine 50 mb hızdan aynen devam ediyor saat 9 dan sonra 3mbhiza iniyor
  • Te?ekkür ederim

• Merhabalar,
    Teledünya müşterisiyim. TTNet sözleşmem bitiyor ve uydunete geçiş yapmayı düşünüyorum.
    Uydunet e geçiş yaptığımda tarifelere ek modem ücreti yansıtılacakmıdır
    Ayrıca Bursada kullananlar memnun mu
  • Bursada kullanıyorum ping çok yüksek hızı iyi 25 mbps alıyorum 480 p de donuyor deli ediyor insanı

• quote:

Orijinalden alıntı: nexus777

Bursada kullanıyorum ping çok yüksek hızı iyi 25 mbps alıyorum 480 p de donuyor deli ediyor insanı

Aynen öyle dostum berbat ping değerleri ve video donmaları sürekli ben de açıyorum 4.5g'yi diğer firmanın takır takır videolar iniyor oyun oynanıyor. Çok komik gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Türktelekom'u hiç sevmiyorum(Yaklaşık 10-15 Yıllık ADSL aboneliğim hala aktif). Sırf şu kan emicilerden kurtulacağım diye seviniyordum, hayırlısı bakalım. Salı belli olacak.

Edit: İmla

Sonunda bugün bağlantı yapıldı. Bakalım hız vb nasılmış akşam deneyip paylaşırım merak eden arkadaşlar için.
    Lokasyon: İstanbul/Küçükyalı
  • Kurulum tamamlandı.

Ankara
    25mbps
    Nasillll szce?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Beyler dün sonunda başvurdum ve şuan gelmek üzerelermiş bağlamak için. İşten çıkıp eve geçtiğimde bakacağım bakalım hız testi vs vs. 50mbit dl 4mbit ul aldım ekstra modem hdmuydu alıcı ve teledünya da var 90tl tamamı aylık 24 ay taahhüt ve indirim vs de yapıldı.
    İstanbul / Kadıköy

Edit. Bağlanmış. Hadi bakalım hayırlısı. Ttnetten kurtuluyorum. Şimdi iptal ettirmek kaldı. Bayiye gidip ıslak imza verdikten 7 gün sonra kapanıyormuş ya da 7 gün içinde illa müdürlüğe gitmek gerekmiyor ttnet iptali için arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 5 Nisan 2016; 13:42:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

Beyler dün sonunda başvurdum ve şuan gelmek üzerelermiş bağlamak için. İşten çıkıp eve geçtiğimde bakacağım bakalım hız testi vs vs. 50mbit dl 4mbit ul aldım ekstra modem hdmuydu alıcı ve teledünya da var 90tl tamamı aylık 24 ay taahhüt ve indirim vs de yapıldı.
    İstanbul / Kadıköy

Edit. Bağlanmış. Hadi bakalım hayırlısı. Ttnetten kurtuluyorum. Şimdi iptal ettirmek kaldı. Bayiye gidip ıslak imza verdikten 7 gün sonra kapanıyormuş ya da 7 gün içinde illa müdürlüğe gitmek gerekmiyor ttnet iptali için arkadaşlar

Hayırlı olsun pişman olmayacaksınız uyduneti tek geçerim.

• GodLeSs CapTive G kullanıcısına yanıt
    Ben de bugun internetten turktelekom evde internet iptal formunu doldurup ve kimlik fotokopisi ile faks cektim
    En hizli kapatmak bu sekildeydim

Ve bugun sitelerinden basvura bastim bilgileri girdim
    Siz nasil basvurmustunuz
    Subeden basvurmak daha mi iyi

• Ben subeden cumrtesi saat 17 gbi basvuru yaptim. Pazartesi gelip bagladilar. Ama subeden basvursanda kurulum icon bi numara veriyolar orayi arayip randevu aliyosunuz. Tam hatrlayamadm ama musteri hizmetleryle konustugumda 5 is gunune kadar baglanir dedi. Subeden basvuru 2 gunde haloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hso_keskin -- 5 Nisan 2016; 17:05:30 >
  • 
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.