Şimdi Ara

Kablonet Altyapısı Hakkında yardım eder misiniz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bulunduğum apartmana kablo net altyapı getiriyor. Yaklaşık 1 hafta içerisinde de kullanıma hazır olacakmış. Bu süreçte ben de araştırma içerisindeyim.

Kablo netin altyapısını kullanan diğer firmalar var mı yoksa tarife seçerken sadece Kablo netten mi seçebiliyorum? Türk net vb firmalardan da yararlanabiliyor muyum?

Kablo net hizmet verirken aynı zamanda TV hizmeti de veriyor. TV kullanmadigim için boşuna o hizmet için para ödemek istemiyorum. Bana sadece kotasız ve hızı kötü olmayan düşük ücretli bir tarife gerekiyor. Herhangi bir öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VodafoneNet ve Superonline Kablonet altyapısı kullanıyor hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkürler yanıtınız için

• TrankelaBender T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.

Kablo alt yapısı tv internet ses hepsi bir arada olunca ekonomik olan bir sistem, tek internet için fazla fiyat avantajı olmuyor genelde, en azından analog tv almak zorundasın şebekesi gereği, direk Türksat’tan al sakin araya baska aracı operatör sokma

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Vodafonenet öneririm hocam kimseye aldırmayın, kablonet çok karmaşık bir sistem, şu saatte şu hız, bu saatte bu hız diye uğraştırır, vodafonenet 50 mbps sınırsız (kablonet üzerinden) + kablotv hediyesiyle ilk 3 ay bedava ve sonrasında 114 tl.

• Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Evde TV kullanmadığım için kablo TV hediyesi pek önemli değil benim için. Sonrasında da 114 TL biraz pahalı açıkçası. 50 mbps kadar hızlı bir internete ihtiyacım var mı onu da bilmiyorum. Kablonet'in hızı düştüğü zaman kaç mbps olduğu hakkında bilginiz var mı? Çünkü kablo netin 90 lira'ya daha uygun tarifeleri var.

Hocam kablonet'te 50 mbps sınırsız 190 tl, vodafonenet'te 114 tl, aynı altyapı sadece fiyatları farklı ve kablonet'te en ucuz limitsiz 16 mbps 101 tl.

Kablonet önermem, vodafonenet tavsiye ederim ama illa kablonet derseniz akıllı sınırsız olayı da var, ama o da karmaşık ve en ucuzu 100 tl (10 mbps) yani kısaca vasat tarifeler derim.

Geriye Turkcell Superonline ve Vodafonenet kalıyor...

• Teşekkürler tekrardan. Sanırım bu durumda Vodafone Net daha mantıklı olacak gibi. İyi günlerr  

Rica ederim hocam, iyi günler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.