Şimdi Ara

Kablonet AKN sonrası Hızlar [GÜNCELLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beklenildiği gibi yeni abone alımına kapatılmıştır eko sınırsız tarifeler.

kablonet vatandaşı sömüren firma rekorunu tt nin elinden almış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiberOptikk -- 1 Mayıs 2017; 0:34:15 >

• merak etmeyin, diğer firmalar da aynı şekilde aknli tarifeleri kaldırıp kotalıya geçiyorlar.
  • sole bir ornek vermek gerekirse, puhutv den 4k kalitesinde 1 dizinin total boyutuna meraktan baktim, 7,5gb civarinda

15tl ye geliyor bu tarife ile, sinema biletleri kaca suara ?
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Kaynak? Kablonet'e tepkiler hala sürüyor ben bile yazdım bu kafayla devam ederseniz taahüt bittiği iptal ettireceğimi belirttim. Diğer isslerde yaparsa isyan çıkarki turknet'in böyle bir şey yapacağını sanmam hatta bence Turk telekom bile yapmaz
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    superonline'ın ve türk telekom'un kampanyalarının bitiş tarihlerine baktım.
  • Turknetin yönetim kurulunu komple alıp devlet koltuklarına oturtmak gerek. Kesin çözüm.
  • Türkcell Süperonline'nin yapacağını düşündüğüm durum şu olacaktır!

Beklemesinin sebebi abone kaybetmemek ve boykot edilmesin diyedir.

Türk Telekom'un zorla Kota'ya geçirmek için uğraştığını düşünüyorum Rekabet kurumu'nu devreye sokup Türk Telekom'a zorla kota uygulatırsa bütün İhale Türk Telekom'a kalacağı için Türkcell Süperonline kenardan sıyırıp bütün suçu Türk Telekom'a atıp Fahiş fiyatlarla Kota düzenini uygulayacaktır!

Türk Telekom'a zorla AKK sistemine geçiren ve Kota Sistemine'de zorla geçirecek olan bir firmadan bahsediyoruz en ufak bir durumda dava açan ve Rekabet Kurumuna başvuran Türkcell Süperonline'yi kınıyoruz ve Aboneliklerimizi iptal ediyoruz!

Dediklerimi kenara koyun ileride dediklerim gerçekleşecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 1 Mayıs 2017; 17:22:40 >

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Bence elbet olası bir ihtimal ama Türk Telekom bu sefer durumu kabullenmemeli artık kriz mi çıkartırlar ortalığı ayağa mı kaldırırlar bilmem ama bu durum Türk Telekom için yol ayrımı ya imajlarını böylece epey düzeltme şansı elde ederler ya da daha da kötüye gider imajları bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum be tasrifeler nerede yazıyor.ben bulamadım.turksat sayfasında yok...
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi penguin -- 2 Mayıs 2017; 11:35:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguin

bu sayfa aktifdeğil arkadaşım.bir daha bakarmısın lütfen..
  • herhalde fiyatlar hala gözüktüğüne göre tarifeyi kullanan ,taahütü bittiği zaman aynı paketten devam edebilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

quote:

Orijinalden alıntı: penguin

bu sayfa aktifdeğil arkadaşım.bir daha bakarmısın lütfen..

internet-Tarifeler 'den sonraki kısımları sil, dh eklenen linklere kendi referer bilgisini ekliyor sanırım.
  • sayın penguın, yani şöyle mı olacak.
    ben 24....75 Gb kullanıyorum. 75 Gb geçtiğimiz her GB için 2. tl daha mı ödeyecegız bu durumda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.