Şimdi Ara

Kablonet aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 4 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hp_anka (1 mesaj) Darch (1 mesaj) Reanimate (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> Kablonet aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum .
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4558 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

27 aylık tahütüm var ama anladığım kadarıyla 1 yıldan uzun tahüt olduğu için istediğim zaman iptal ettirebiliyorum . Nasıl yol izlemek gerekiyor konunu kullanıp iptal ettiren var mı neler yaptınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reanimate -- 8 Ekim 2020; 19:13:44 >

|
    |
  • Binbaşı
    1905 Mesaj

Benim bildiğim kadarıyla gerçekte olan şu, cezada tüketici lehine olan durumu seçmek zorunda kalıyorlar.

Yani 24 aylık aboneliğin 16. ayında çıkarsanız eğer size geçen 16 ay üzerinden değil kalan 8 ay üzerinden ceza kesiliyor.

1 yıldan sonra istediğiniz zaman çıkabilirsiniz lafını çok duydum ama uygulayan şirketi hiç görmedim. Muhtemelen mahkemeler ile uğraşmadan istediğinizi elde edemezsiniz.

Abonelik devri hala devam ediyorsa o şekilde kurtulabilirsiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    Kısa ve net cevap vereyim Yok öyle bir şey. Olduğunu söyleyenlere de asla inanmayın. Uzun uzun da anlatabilirdim ama bu forumda bunu anlatmaktan yoruldum artık. İşkembeden sallayanlara inanıp o taahhütü iptal ederseniz tüketici hakem heyetinden red cevabı aldığınızda cayma bedelini öderken bu yazdıklarım aklınıza gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,134
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.