Şimdi Ara

Kablonet 2018 Paketleri? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu yönden düşünmemiştim aslında doğru ama geçemem artık birazda kabloneti kullanmak istiyorum sağolasın
  • Yeni abone paketleri açıklanmış.

2017 yılında abone olmuştum. Şu an abone olsam Hayatı Yakala isimli pakete abone olurdum.
    Sık film izleyenler için hız ve AKN önemli.

24 Mbps hız ve 150GB AKN'li 69TL (Eko sınırsız)
    https://www.fiberkablonet.com/kampanya/hayati-yakala-kampanyasi-id-101.html

Saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freespace -- 4 Ocak 2018; 22:58:23 >
  • Bende taahhütüm yılbaşından 3 gün önce bitti pahalı olduğu için dondurdum, sözünüze indirim'de

16 Mbps'ye kadar 50 GB AKN'li Eko-Sınırsız 24 ay taahhüte 31,99 a düşüyor. ben evimde mobil internetler çok iyi çekmediği için internet bulunsun istiyorum, sanırım en uygunu bu.

https://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,544,kablonet-soz-kampanyasi#tabs-3
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    bu sadece internet parasıymış, kablotv kullanmasak bile +20 lira kablotv ücreti yansıtılacak 52,99 olacakmış.
  • Dikkatle incelediğimde,

Eski kampanyalarda Kablo Ses dahildi. Yeni kampanyalarda dahil değil.
    Gerçi abone olduğumdan beri kabloses özelliğini 1-2 deneme dışında kullanmadım ama olsun keşke devam etseymiş.

Bana kalırsa yeni dönemin en iyi kampanyası "100 Güldüren Kampanyası" 89 TL.

100 Mbps hız varmış.
    Acaba diğer firmalarda benzer fiyatlı yeni kampanyalar var mı?

https://www.fiberkablonet.com/kampanya/100-gulduren-kampanya-id-103.htmlKablonet
  • yumruyen kullanıcısına yanıt
    24mbps 50gb AKN ve analog kabloTV var içinde ve sadece 43.99 lira
    Böle bir fiyat var kampanyaları inceleyin görürsünüz
    Sınır sizsiniz kampanyası analog kablo tv ile 43.99
    Eğer kablo tv dersen 46.99 tl ye çıkıyor oda tv+internet kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 5 Ocak 2018; 18:8:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bitik çöp kampanyalar... 1yıl önce 50mb. 250gb akn. +üst paket teledünya+kablotv+ 100dk her yöne ev tel. 80tl. veriyordum şimdi. tam bir kepazelik. yazıklar olsun. iyiki turknet var. 75mb. sınırsız. 1000dk her yöne: 59tl.
  • 1 senelik tahhutle 24 mbps 50gb kota + temel pakete 44 oduyordum 1 haftaya bitiyor. yeni kampanya icin aradigimda 70 lira fiyat cekiyorlar ( 1 senelik tahhutle )

bunlar iyice cildirmis... turknet'e gececegim sanirim... 59a sinirsiz 35mpbs var bolgemde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

1 senelik tahhutle 24 mbps 50gb kota + temel pakete 44 oduyordum 1 haftaya bitiyor. yeni kampanya icin aradigimda 70 lira fiyat cekiyorlar ( 1 senelik tahhutle )

bunlar iyice cildirmis... turknet'e gececegim sanirim... 59a sinirsiz 35mpbs var bolgemde..

Bende biraz önce görüştüm . En uygun şekilde kabul edilebilir 39,99lık paket var bi sene taahhüt istiyor . Kullanmadığım tv ücretinede 21 tl yansıtıyor. Bende başka operatöre geçicem
  • kosucuadam K kullanıcısına yanıt
    Duran kotalı ama

Kota bitince İnterneti kesiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece internet ihtiyacı olanlar (Tv'yi uyduyla halleden mesela) komşuyla anlaşarak ortak kullanım yapabilir. Komşu hangi paketi kullanıyorsa kullansın aşağıdaki fiyatlar ödenerek ek kota satın alınabiliyor:
    25 GB: 10 TL
    50 GB: 15 TL
    100 GB: 20 TL

Taahhütsüz kullanmak intihar. Geçen dönem 50 TL ye kullandığım 25mbit-75GB + üst paket + Vizi paketine taahhüt yenilemediğim için bu ay 103 TL ödemek zorunda kaldım.
  • Merhabalar,

Patron'u ikna ederek, yeni bir abone ile Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum. 2 ayrı yere bağlatacağım fakat 2 paket arasında kalmış bulunmaktayım. Fikirlerinizi rica ediyorum.

Yeni abonelik Superonline dan cayma olacak. Sık sık kesintisinden bıktım usandım. İşim internet gerektiren bir iş olduğu için kesinti olması benim elimi kolumu bağlıyor. Ve en olmadık zamanlar da kesiliyor. En geç 1-2 saat kadar kesilse tamam sıkıntı vardır düzelir ancak kesildikten neredeyse 1 gün içerisinde gelmiyor. Utanmadan bir de bana kullanmam gereken 6-8 GB arasında bir mobil internet paketi veriyorlar. Tabii o da Turkcell kullanıcıları için. İşim gereği güm içerisinde en az hiç bir şey yapmazsam 10 GB gidiyor zaten. Karşıya bunu iletiyorum. Anlayan kim. O nedenle Kablonet'e geçmeyi düşünüyoruz. Zaten kendi evim de Kablonet kullanıyorum. Allah'a şükür kesinti yapsa bile kısa süre içerisinde geliyor. Superonline gibi de sık sık arızalanmıyor.

Eski Superonline Tarifesi;

50 Mbps Limitsiz 150 GB AKK Sonradan daha düşük fiyat ile 200 GB oldu.
    25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK
    Muhteşem 3lü Kampanyası

Aynı ayarda Kablonet'i araştırdığım da ise;

1. Abone / Cay da Gel Kampanyası: 24 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız + Analog, Temel Paket 56.99 TL / İlk 3 ay ücretsiz

2. Abone / Kablonet Söz Kampanyası: 50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız %20 indirim ile 95.99 TL

2. Abone / 3 Ay Bizden Kampanyası: 50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız İlk 3 Ay Ücretsiz 113.99 TL

Kota durumunu gerekirse ekletebilirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtastepe -- 1 Şubat 2018; 11:19:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtastepe

Merhabalar,

Patron'u ikna ederek, yeni bir abone ile Kablonet'e geçmeyi düşünüyorum. 2 ayrı yere bağlatacağım fakat 2 paket arasında kalmış bulunmaktayım. Fikirlerinizi rica ediyorum.

Yeni abonelik Superonline dan cayma olacak. Sık sık kesintisinden bıktım usandım. İşim internet gerektiren bir iş olduğu için kesinti olması benim elimi kolumu bağlıyor. Ve en olmadık zamanlar da kesiliyor. En geç 1-2 saat kadar kesilse tamam sıkıntı vardır düzelir ancak kesildikten neredeyse 1 gün içerisinde gelmiyor. Utanmadan bir de bana kullanmam gereken 6-8 GB arasında bir mobil internet paketi veriyorlar. Tabii o da Turkcell kullanıcıları için. İşim gereği güm içerisinde en az hiç bir şey yapmazsam 10 GB gidiyor zaten. Karşıya bunu iletiyorum. Anlayan kim. O nedenle Kablonet'e geçmeyi düşünüyoruz. Zaten kendi evim de Kablonet kullanıyorum. Allah'a şükür kesinti yapsa bile kısa süre içerisinde geliyor. Superonline gibi de sık sık arızalanmıyor.

Eski Superonline Tarifesi;

50 Mbps Limitsiz 150 GB AKK Sonradan daha düşük fiyat ile 200 GB oldu.
    25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK
    Muhteşem 3lü Kampanyası

Aynı ayarda Kablonet'i araştırdığım da ise;

1. Abone / Cay da Gel Kampanyası: 24 Mbps'ye kadar 75 GB AKN'li Eko-Sınırsız + Analog, Temel Paket 56.99 TL / İlk 3 ay ücretsiz

2. Abone / Kablonet Söz Kampanyası: 50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız %20 indirim ile 95.99 TL

2. Abone / 3 Ay Bizden Kampanyası: 50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız İlk 3 Ay Ücretsiz 113.99 TL

Kota durumunu gerekirse ekletebilirim. Teşekkürler.

Kablonet söz kampanyasında 95,99 tl'nin yanında bir de kablotv (20 tl) almanız gerekiyor.

50 mbps 100 gb akn'li için bu kampanya daha ucuz, ekstra masraf yok:
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,552,100-gulduren-kampanya

50 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 90,99

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim.

Buradaki Analog TV bedelini kaçırmışım. Teşekkürler.

Bu durumda önerdiğiniz paket daha mantıklı gibi görünüyor. 2. Abone için sadece internet yeterliydi ancak paket içinde TV de dahil problem değil.

1. Abone için TV siz pakete bakabilirim veyahut aynen de kalabilir.
  • 100 Güldüren Kampanya daha cazip gibi.

Ortalama bir paket şuan 75TL civarı Burada 100TL bandında alınabilecek ideal paketler var.
  • Taahhütsüz yada en kötü 1 senelik taahhütlü en uygun tarife hangisi arkadaşlar ? Analog tv ye 20 lira ödemek mecburi mi ? Arkadaş çok fazla kota kullanmıyor 50 bile yeter muhtemelen ona.

Ne tavsiye edersiniz ? Kadıköy tarafında kendisi.

Tamam 67 lik 1 senelik tarife varmış. Muhtemelen ona geçecek arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 18 Mayıs 2018; 20:3:35 >
  • 4 5 ay önce türknete geçme gibi bi cehalette bulundum. Docsis modemim var birde ben çıktıktan sonra binaya kablonet kutusu yerleştirdiler. Fiber sanırım çok anlamıyorum ben zaten 100 mb hız alabiliyodum günlük paketi alınca ne farketti acaba kutu gelince çözemedim. Şimdi düşünüyorum 80 liralık pakete geçsem çok riskli yılbaşını beklesem fiyatlar ne olur diye kararsız kaldım çok. 20 mb hızı alıyorum türknetten bi sorun çıkarsa vay halime zaten. Uydunet ne güzeldi adamlardan aylarca stabil 100 mb aldım bir kez arıza olmadı. Şimdi tekrar geçmeye kalksam modem masrafımda olmayacak taahütümde yok. 70 80 hatta 90 liraya 50 100 mb filan bi paket çıkarsa düşünmeden geçicem bıktım dandik adsl altyapısından.
  • 7 ocakda taahütüm bitiyor, 50 mb 75 gb akn 60 lira ödüyordum,

100 güldüren kampanya sına geçmeyi düşünüyorum, ocak ayında akn kalkınca ne olcaka peki, 100 gb doldurduğum benim internetim kesilicek mi hızı mı düşecek bi aydınlatır mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.