Şimdi Ara

KabloNet 1 Mayıs'ta ne olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • paketim şuan 25mbit 25gb eko sınırsız diye bi paket. Btknın açıklamasına göre 24-50mbit arası akn bitince 16mbite düşüyor. herhangi bi çakallık yaparlar mı, paket fiyatları vs artar mı şuan teledünyayı da kullanıyorum tv+internet 45 lira civarı falan.

• Benimde superonline 25 MB olan paket. Kafamda sizinle aynı sorular var 🤔🤔🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KABLONET 25 Mbps 50 GB AKNli Ekosınırsız paketim var - Yasal olarak 16 Mbps hıza düşürülmesi gerekiyor umarım bir çakallık olmaz!
  • Hız 16'ya düşer. Yeni aboneler için çakallık mevcut tarifeyi 24 Mbps olarak güncelleme şeklinde oldu. Eğer şu an taahhüt içindeyseniz bir şey olmaz. Sonuçta o fiyat için karşılıklı sözleşme var. Ama taahhütsüz kullanıyorsanız onun garantisi bence yok. Değişiklik sonrası artık o paketi sonlandırıyoruz. Yeni fiyatı bu olacak, eğer isterseniz şu şu paketlere geçebilirsiniz, şu tarihe kadar geçmez iseniz otomatik olarak şu paket tanımlanacaktır tarzı bir uygulama yapabilirler. Ama haber vermeden de bir şey yapmazlar sanırım.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam 2 yil taahutluydu 1 yili kaldi ben memnunum kablonetten ama son bikac gundur internet yavas hiz 1.1 mbit falan gosteriyor oyunda ping dalgalanmasi var artip azaliyor download vs yapmadigim halde siz boyle bi sorun var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bambıl bii kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası online oyun oynamadığımdan pek bir şey far ketmedim. Bölgesel olarak da bazen sorunlar yaşanabiliyor. Genel olarak ben de memnunum kablonetten. Şu an 25Mbps kullanıyorum. Ya mevcut aboneliği 100Mbps yaacağım ya da Superonline 100Mbps Apple TV kampanyasından abonelik açtıracağım.
  • Kablonet, Türk Telekom altyapısı kullanmamaktadır. Kablonet'in kendi yapısı bulunmaktadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.